Dodaj do ulubionych

Mój nieznajomy... poznajmy się!

14.09.21, 17:44
Jak Ci minął dzień? Co u Ciebie? Czy będziesz oglądał dzisiejszy mecz siatkarzy? Czy Bayern Monachium pokona Barcelonę? Co czujesz? Jesteś tam?

Mam ochotę Cię poznać. Chcę wiedzieć o Tobie dużo....jestem Ciebie ciekawa. Chciałabym też porozmawiać o problemach bo każdy z nas jakieś ma. Moje życie wcale nie jest lepsze od Twojego. Równie ważne i skomplikowane.

To nie jest ogłoszenie matrymonialne, nie szukam mężczyzny i związku. Nie spotkamy się nigdy. Ale jeżeli gdzieś tam jesteś i chciałbyś porozmawiać bo czujesz się chwilami samotny to daj znać. Chętnie wysłucham i doradzę.

Dlaczego szukam mężczyzny a nie kobiety to akurat proste - mam dużo koleżanek, kobiecy punkt widzenia mam rozgryziony na miliony możliwości (ta... mamy te zdolności) potrzebuję czasami zapytać się faceta/ przyjaciela o radę jak On to widzi? Co robię źle?

Nie mogę się już doczekać kiedy zaczniemy rozmawiać
napisz: topazmona@gmail.com
Obserwuj wątek
    • marco_5 Re: Mój nieznajomy... poznajmy się! 14.09.21, 20:00
      a dzien minol fajnie :) aczkolwiek bylo troche stresu, ktory pozytywnie wplynol na caloksztalt sytuacji :))
      tez pytanie " Czy Bayern Monachium pokona Barcelonę? " - jasne ze wygraa , sadze wysoko ....
      piszesz...Chętnie wysłucham i doradzę...- tak sie zastanawiam, jakiej porady potrzebuje ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka