Dodaj do ulubionych

Poszukiwana drobna Pani dla Pana - ciekawa relacj

21.06.22, 23:53
Jeśli nie jesteś drobnej budowy ciała (nawet anorektycznej); jeśli twój biust nie jest w rozmiarze A do B; jeśli twoja pupa nie jest drobna, to nie jest ogłoszenie dla Ciebie. Twój wiek, jaki mnie interesuje, to 21 do 38 lat. Jeśli kiedyś słyszałaś, że jesteś "deską", nie masz "tyłka" itp. - to ogłoszenie jest kierowane właśnie do Ciebie (!). Po prostu lubię taki typ kobiet. Fajnie, gdyby można było z Tobą porozmawiać na każdy temat, lubiła filmy i kino, spontaniczne wypady w Polskę i za granicę, morze, jeziora. Festiwale muzyczne, piwo i dobrą muzykę. Seks nie był dla Ciebie tematem tabu - nie musisz mieć jakiegoś mega doświadczenia, ważne, byś była otwarta. Nawet, jeśli z braku laku Twoja muszelka "zarosła"; poradzimy na to :) Nie chcę kury domowej, ale dobrze by było, gdybyś umiała obsłużyć odkurzacz :) Szukam przede wszystkim kumpeli, partnerki a potem może i żony (kościelny u mnie odpada, niestety). Kochanki na pewno. Ja w metryce mam 42 lata, ale po za kilkoma siwymi włosami, nie czuję tego w ogóle. Z aparycji też mi ludzie przeważnie dają poniżej 40stki. Jestem za to postawnym facetem z brzuszkiem - typ miśka. 185/140 to moje cyferki. Z wagą walczę od dwóch lat - schudłem już 25kg. Nie jestem jednak przesadnie gruby - gdyby nie bojlerek, to było by całkiem całkiem :) Jak lubisz, gdy facet rzuca cień - to właśnie Ja :D Z twarzy przystojny - tak mówią znajome i uważały pewnie moje doczesne dwie byłe żony. Związki rozeszły się z rożnych przyczyn - każdy kij ma dwa końce i nie ma co tu tego omawiać. Z obiema jestem w poprawnej komunikatywie, a to znaczy, że raczej normalny ze mnie facet. Po prostu czasem nie wychodzi. Albo do trzech razy sztuka :) Bądź co bądź, do ślubu mi obecnie nie spieszno i nie to jest przedmiotem tego ogłoszenia. Mam już dorosłą córkę (związek nr 1) i 11letniego syna ( związek nr 2), którym opiekuje się wymiennie co tydzień. Mam niebanalne poczucie humoru, jestem optymistą i mam poukładane sprawy zawodowe oraz życiowe. Lubię siedzieć na telefonie, TikToka, Netflixa i takie tam :) Staram się być na czasie. Jestem zmotoryzowany. A cha, często jeżdżę w delegację - fajnie, gdybyś wiedziała co to zdrowa zazdrość i nie dzwoniła co 5 minut z pytaniem co robię :D Albo sobie ufamy, albo szkoda czasu. Ja Ci telefonu i torebki nie zamierzam przeglądać. jeśli dotrwałaś do końca, to znaczy, że Cię zainteresowałem. Zapraszam więc do kontaktu i na kawę. Pozdrawiam, J Kontakt: manbearj(at)gmail.com
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka