Dodaj do ulubionych

Mężczyzna który czeka na inicjatywę partnerki

05.09.22, 00:34
Dobrywieczór jak w temacie bardzo bym chciała zrozumieć co jest w głowie mężczyzny który nie inicjuje zbliżenia tylko zostawia to w rękach kobiety? Od 4 lat w związku jest dokładnie tak samo możemy się kochać tylko jak ja zaczne zbliżenie bez tego on nie wykaże żadnej inicjatywy, czy to znaczy że on lubi być dominowany i nie lubi zaczynać czy co to znaczy? Co najbardziej lubią tacy mężczyźni? Czego oczekują? Znacie takich? Macie jakieś doświadczenia?
Obserwuj wątek
    • searam Re: Mężczyzna który czeka na inicjatywę partnerki 07.09.22, 20:57
      Sporo pytan bo to ciekawy temat, ale niejednoznaczny.To raczej nie jest niesmialosc,ale jakas glebsza potrzeba.
      Moze to narcyzm w rodzaju : Owszem, chce mi sie, ale to niech ona zabiega...
      Troche nie meskie jak dla mnie, ale jesli seks jest dobry, to czemu nie.
      • ladiesmalina Re: Mężczyzna który czeka na inicjatywę partnerki 09.09.22, 12:37
        Właśnie chciałabym poznać odpowiedź od mężczyzny który ma taki sam sposób myślenia, w życiu jest bardzo ogarnięty, właściciel kilku lokali i dużo ludzi pod sobą, bardzo stanowczy i inteligentny, zna 7 języków swoją inteligencja mi najbardziej imponuje ale właśnie tego nie rozumiem bo po pierwsze cały czas walczę z kompleksami i często nie wiem jak się za to zabrać, wiem że razem na tym cierpimy
        • searam Re: Mężczyzna który czeka na inicjatywę partnerki 11.09.22, 20:36
          ladiesmalina napisała:

> Właśnie chciałabym poznać odpowiedź od mężczyzny który ma taki sam sposób myśle
          > nia, w życiu jest bardzo ogarnięty, właściciel kilku lokali i dużo ludzi pod so
          > bą, bardzo stanowczy i inteligentny, zna 7 języków swoją inteligencja mi najbar
          > dziej imponuje ale właśnie tego nie rozumiem bo po pierwsze cały czas walczę z
          > kompleksami i często nie wiem jak się za to zabrać, wiem że razem na tym cierpi
          > my
          Mamy sukcesy w jednych obszarach zewnetrznych, jakie np. opisalas, a niekoniecznie w buduarze.
          Moze jest to tzw, typ soft ?
          Jesli seks jest udany mimo jednostronnej inicjatywy to mysle, ze jest ok.Doswiadczenie mowi jednak, ze kobiecie robi dobrze gdy ja facet zlapie za wlosy i wciagnie do jaskini...;)
          Nie ogladalem tego, ale moze 50 Twarzy Greya wspolnie obejrzane odetkaloby problem i bylo okazja do porozmawiania , ale lekko i swobodnie. Nic tak nie zniszczy ukladu jak oskarzenia, brak otwarcia i wywolywanie poczucia winy..Potem jest jazda w dol. Albo wybrac sie do klubu swingersow...;)
    • parytrojkat Re: Mężczyzna który czeka na inicjatywę partnerki 13.09.22, 13:13
      A dominujesz go w jakiś sposób ? Wkładasz mu paluszek do pupy czy cos w tym stylu ?
      • ladiesmalina Re: Mężczyzna który czeka na inicjatywę partnerki 13.09.22, 17:09
        Mnie to trochę kręci ale on ma opory
        • parytrojkat Re: Mężczyzna który czeka na inicjatywę partnerki 14.09.22, 12:12
          Odezwij się do mnie to Ci podpowiem pare rzeczy Parytrojkat@gmail.com i tez o pare rzeczy chce zapytać
    • krzysztof1979wrszawa Re: Mężczyzna który czeka na inicjatywę partnerki 13.09.22, 22:58
      Też tak właśnie lubię. Najlepiej jak mnie poprosisz żebym wylizał cipkę. :)
      • ladiesmalina Re: Mężczyzna który czeka na inicjatywę partnerki 14.09.22, 17:12
        W jakich okolicznościach najlepiej? Lubisz jakieś kobiece sztuczki?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka