Dodaj do ulubionych

Czy chcesz być moim dobrym chłopcem?

17.01.23, 08:23
Czy jesteś miłym, uprzejmym i poważnym mężczyzną? Wtedy Cię szukałam! Zaczynam czuć się trochę samotna i pomyślałem, że dobrym pomysłem byłoby nawiązanie kontaktu w ten sposób. Sama jestem samotną transseksualistką, 25 lat. Poza tym jestem zadbana, schludna, odnosząca sukcesy w życiu i mam dobrą pracę. Mężczyzna musi się dopasować. Twój wiek nie ma znaczenia.
Zameldowałam się tutaj raz, tylko po to, żeby szybko sprawdzić, czy jest tu dla mnie odpowiedni kandydat. Nie czytam tutaj prywatnych wiadomości itp.
Nie wiem, co jeszcze Teraz dodać, ale jeśli jesteś poważnie zainteresowany, z pewnością powiem ci trochę więcej. Boję się, że jakiś palant mnie skrzywdzi. Dlatego mój doświadczony znajomy radził najpierw podać mój kontakt przez www.tgirl.guru


Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka