Dodaj do ulubionych

Zia załóż nowy wątek

28.12.10, 20:36
Zia, proszę założ nowy wątek, bo nie mogę Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie na temat wypełniania przykazań KK.
Obserwuj wątek
    • sangrita Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 20:39
      i możesz idąc za moją radą w pierwszym poście zawrzeć jakieś FAQ :P
    • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 20:40
      Robi się. :) Ale bardzo prosiłabym o nieprzenoszenie offtopiców na nowy wątek. :) Bardzo chętnie przeniosę naszą dyskusje na priv. :)
      • inaa1 jesteś pierwszą PM z forum 28.12.10, 20:43
        która trafiła na Demotywatory.

ale nie ma się z czego cieszyć.

demotywatory.pl/2392173/zia86-planuje-slub-za-80.000-zl
        • sangrita Re: jesteś pierwszą PM z forum 28.12.10, 20:48
          ten jest słaby, ale czekamy a Zię na głównej!
          • zia86 Re: jesteś pierwszą PM z forum 28.12.10, 20:51
            Też widziałam, słaby. I oparty na nieprawdziwych przesłankach. ;)
        • monikapers Re: jesteś pierwszą PM z forum 28.12.10, 23:08
          wiedzialam, ze tak sie to skonczy
          i ze Zia sie tym nie przejmie, tzn. powie "spokojnie", mamy dystans i damy rade"
          a bedzie jeszcze gorzej...
          szkoda
      • marenka.w Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 20:46
        Jak chcesz możemy przenieść dyskusję na maila, ale w sumie , to nie rozumiem dlaczego, sama podajesz intymne informacje do wiadomości całej Polski, czego konsekwencją są wywiązujące się dyskusje. Jesteś dorosła, więc powinnaś wiedzieć, że przyczna wywołauje skutek. Komentarze nie pojawiają się bez powodu, m.in. mój komentarz nie pojawił się bez powodu.
        • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 20:50
          Mnie nie chodzi o komentarze. :) Tylko i wyłącznie o to, że chciałabym prowadzić dyskusje związaną z tematem, bo zostało pół roku do ślubu i na takie offtopy mogliśmy sobie pozwolić(i pozwalaliśmy sobie) rok temu. :)
          • angazetka Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 20:53
            Zia, ale offtopy są solą twoich wątków ;) Pogódź się z tym.
            • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 20:57
              I one mi normalnie zupełnie nie przeszkadzają. :) Tylko teraz po prostu już nie ma czasu, kiedy w jednym dniu będę Wam opowiadać o przymiarkach sukni, pokazywać zdjęcia dodatków, mówić o szyciu garnituru dla narzeczonego, a w między czasie będziemy wybierać prezenty dla druhen, czcionkę na zaproszenia i ilość dań w menu, to jeśli do tego dojdą jeszcze offtopy to pogubię się ja, Wy a wątki będę musiała co tydzień zakładać. ;) Obiecuje, że po ślubie będziecie mogły mnie sobie od czci i wiary odsądzać ale na razie się sprężmy przez te pozostałe 6 miesięcy. :)
          • marenka.w Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 20:54
            Zatem jesteś naiwna sądząc, iż Twoje sprzeczne ze sobą poglądy, nie będą wywoływały off topów. Zauważ, że jakoś w wątkach innych Dziewczyn, takie sytuacje rzadko mają miejsce. Jaki z tego wniosek?
        • afortunada Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:36
          jak już przeniesiecie dyskusję na maila, to proszę mnie też uwzględnić, bo chętnie się dowiem a i poudzielam w debacie.

Zia, gratuluję demota!
          • marenka.w Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:39
            Afrotunda, na razie Zia do mnie na maila mnie nie napisała, więc dyskusja trwa na forum :)
            • sangrita Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:41
              i niech trwa, jest sporo zainteresowanych gapiów. w tym ja.
            • afortunada Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:47
              OK, w takim razie czekam z niecierpliwością na informacje :-)
          • nutka07 Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:42
            Bardzo kiepski ten demot.
            • inaa1 Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 22:00
              mało lotny, ale powinien dać dużo do myślenia, tak jak i wątki na kafeterii.
              ale znając życie, nie da nic.
      • nutka07 Zia 28.12.10, 21:40
        Zia zakladaj ten watek, bo chce sie zameldowac i nie zapomnij o cyferce ;)

Ps. Offtopy byly i beda ;)
        • zia86 Re: Zia 28.12.10, 21:53
          Tworzę cały czas. :)
    • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:02
      Zrobię Wam nawet do wszystkiego linki, jeśli wolicie?
      • marenka.w Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:08
        Ja osobiście nic nie wolę. Mnie po prostu zadziwia Twój sposób na prowadzenie dyskusji. NIby chcesz rad, ale robisz wszystko, żeby ich nie przyjąc do wiadomości. Ujawniasz intymne szczegóły, które są kompletnie sprzeczne z wiarą kościoła, w którym chcesz wziąć ślub, a potem się dziwisz, że ktoś Ci wytyka niekonsekwencję. Zatem nie wywewnętrzniaj się, ąz tak bardzo, a nie bęzie off topów, a poza tym masz te swoje konsultantki i nie rozuemie, dlaczego najdrobniejszą pierdółkę poddajesz pod osąd forum. Potem i tak robisz po swojemu.
        • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:13
          Ja się niczemu nie dziwie. :) Ja tylko proszę o przeniesienie komentarzy, które nie są związane z wątkiem na priv w ten ostatni czas. :) A rady trzeba przefiltrować przez nas, bo ślub i wesele ma być w stylu PM. Nad każdą z nich się zastanawiam, przykładam do nas, naszego stylu ślubu i wesela i naszych gości. :)
          Wy jesteście ze mną od początku, nie panie konsultantki. :)
          • marenka.w Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:19
            W takim razie panie konsultantki są zbębne, bo czas jaki poświęcasz przygotowwaniom pokazuje, że w niczym Cię nie odciążają, a nawet jeśli coś zrobiły, to równie dobrze mogłaś zrobić to sama. I nie przekona mnie argument, że wynajełaś je po to, żebyś miałą czas na piedółki, bo to one powinny nad Tobą skakać i te piedółki roztrząsać.
            • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:21
              Najprościej. :) Wynajęłam panie po to żeby mieć w Krakowie na miejscu zawsze kogoś, kto będzie nad wszystkim czuwał, załatwiał wszelkie formalności, których my np. nie mamy ochoty robić, poświęcał czas na szukanie firm czy usług ciężko dostępnych itd. :) Panie bardzo nas odciążyły przy kręceniu trailera, podczas prac nad std itd. Ogólnie one robią to wszystko, żebym ja mogła z Wami prowadzić dyskusje w wątku. :)
              • marenka.w Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:25
                Powtarzasz argument, który mnei nie przekonuje. Mam czasami wrażenie, że na kilku karteczkach masz wypisane treści odpowiedzi i je wklejasz pod róznymi postami forumek. Nie ważne, że nie wnoszą nic do sprawy.
                • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:28
                  Innego nie mam. :) Musicie zaakceptować, że być może Wy byście tak nie zrobiły, lub też nie byłby to dla Was wystarczający powód do zatrudnienia pań konsultantek, ale dla nas był i to zrobiliśmy. Nie mam dla Was innych argumentów, bo to co mówię spowodowało tą decyzje a nie żadne skrywane głęboko motywy. ;)
                  • sangrita Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:35
                    Zia przy lekturze Twoich wpisów można odnieść wrażenie, że organizujesz sylwestra na rynku w Krakowie, a nie wesele na 80 osób. Tyle jest załatwiania, szukania, spotkań...
                  • marenka.w Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:36
                    Co nie oznacza, że Wasze decyzje są trafne. Jakbym miała taki sztab ludzi do dyspozycji, to bym nawet nie pomyślała, żeby cokolwiek jeszcze konsultować z obcymi ludzmi (czytaj:Forumki). A co powoduje Tobą, żeby wziąć ślub w KK, skoro właściwie nie trzymasz się jego nauk? I uprzedzę Twoje pytanie, tak, akurat tak się składa, że jestem osobą wierzącą i praktykującą, przynależącą do KK. Jedkaże zapytałabym Cie dokładnie o to samo, jeśli byś np. chciała wziąć ślub w innej wierze i gdybyś wygłaszała poglądy sprzeczne z tą wiarą. Przecież nie ma przymusu przynależności do jakiegokolwiek kościoła i jak się nie ma ochoty przestrzegać pzyakazań danej wiary, to nie ma obowiązku w takiej wierze trwać, wiara to kwestia wyboru. Tymbardziej nie rozumiem Twoich motywów.
                    • chomiczkami Re: Zia załóż nowy wątek 29.12.10, 18:34
                      Gdyby chciała wziąć ślub w innej wierze, nie wyznając jej wartości, może nawet bym nie wiedziała, że to czyni (bo po prostu nie mam dogłębnej wiedzy na temat innych wyznań).
          • sangrita Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:19
            To może zaczniesz płacić forumkom, skoro są lepsze niż konsultantki? ;)

Poza tym Zia litości, masz ślub (a nie mistrzostwa świata w piłce nożnej) za 6 miesięcy (a nie pojutrze). Na większość spraw (chyba poza kiecą od Very :P) masz pełno czasu. Na offtopy też nie zabraknie.
          • angazetka Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:19
            Zia, nie dramatyzuj. Pół roku to wystarczający czas i na rady, i na offtopy. Ba! Jeszcze się znajdzie czas na sen, moją pracę zawodową i twoje studia :P
            • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:22
              Wy nie wiecie ile my mamy zaplanowane na "po nowym roku". ;)
              • angazetka Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:27
                A Ty nie wiesz, co MY mamy zaplanowane "po nowym roku" ;) My, forumki. A jakoś dajemy radę pisać na forum, nie?
                • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:35
                  Ale mnie nie chodzi o to, że nie będę miała czasu pisać w wątku, tylko, że tamy się skumulują. Teraz jest tak, że sobie spokojnie dyskutujemy na jeden, dwa tematy równocześnie góra a zaraz tych rzeczy będzie pięć czy sześć. ;)
                  • sangrita Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 21:39
                    a pamiętasz jak jednego dnia na targach ślubnych załatwiłaś obrączki, cukiernię i samochód? to był naprawdę Twój najlepszy dzień w przygotowaniach, na forum nawet 20 postów o tym nie napisano
                    • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 22:00
                      Jeszcze. ;) Omawianie projektu cukierni, wybieranie słodyczy oraz rozkładanie na czynniki pierwsze projektu obrączek jeszcze przed nami. ;)
                      • sangrita Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 22:05
                        Najlepsze będzie omawianie "projektu" cukierni, dwa miliony postów, a potem co wyjdzie to wyjdzie, to już trudno, nie da się poprawić.
                        • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 22:09
                          Na razie wychodzi bardzo ładnie wszystko. :)
                          • sangrita Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 22:10
                            To robiłaś już w tej cukierni jakieś ciasto ze zdjęcia?
                            • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 22:18
                              Myslałam, że ogólnie pytasz. :) Torcik pokazowy będziemy robić w lutym. :)
                      • angazetka Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 22:24
                        Hehe :) Zia, czy zamierzacie wziąć dziekanki na drugi semestr?
                        • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 22:33
                          Prawie. ;) Ja mam większość egzaminów z następnego semestru zdane. ;)
    • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek 28.12.10, 22:20
      Gotowe. :) Świeży numer 6. ;) Ale nie wiem czy coś nie poplątałam, bo się spieszyłam.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka