Dodaj do ulubionych

Zia załóż nowy wątek!

23.01.11, 13:39
Bo stary wydał ostatnie tchnienie.
Obserwuj wątek
    • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 13:43
      Jeszcze nie. :) Można pisać. :) Jest jeszcze jakieś 200 postów do końca.
      • sangrita Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 13:46
        A ja się nie mogę dopisać...
        • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 13:47
          To może jakiś chwilowy błąd, ja normalnie posta napisałam. Spróbuj jeszcze raz. :)
    • mariolkawalczywkisielu Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 13:48
      niestety, jeszcze ok 150 postów to go ;)

-
      • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 13:52
        Mnie nie przeszkadza, jakby tak jeszcze trochę wytrzymał, to nowy mogłabym zakładać z jakimiś aktualnymi projektami już itd. bo teraz czeka nas kilka spotkań.
        • violetlake Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 22:04
          Zia, no już się nie da pisać :(
          Wysłałam Ci wiadomość na priv
    • sangrita Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 21:25
      ale teraz to już na amen?
      • kati_p Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 21:28
        No niestety koniec wątku :)
        A właśnie chciałam napisać (o proszeniu gości o nie fotografowanie w kościele):

Uważam to za słuszne i mam zamiar poprosić moich gości o to samo.
        Cały czas mam w pamięci ślub koleżanki: msza się toczy, czas na przysięgę, a tu nagle wypada w amoku z ławek siedmiu wujków z "małpkami" i walą fleszami po oczach parze młodej. To naprawdę było niesmaczne i zepsuło mi odbiór uroczystości... Inna sprawa, że wchodzą w kadr fotografowi i psują te najważniejsze ujęcia..
        • joanka-r Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 21:40
          Poprawiny odwołane, teraz czekamy kiedy odwołają wesele z powodu badan taty!!!!na koniec poinformuje zia wszystkich, ze zbierała materiał do pracy magisterskiej.
          • bobralus Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 22:01
            Czyli, podsumowując:
            - sprawa nie jest poważna (nie ma się czym martwić), ale poważna (nie można przełożyć tego na inny termin),
            - trzeba odwołać poprawiny, ale nie trzeba odwoływać wesela,
            - potrzebna jest troska rodziny (wujkowie i ciotki i tak nie przyjdą na poprawiny z powodu zasmucenia całą sprawą), ale nie jest potrzebna troska rodziny (córka może śmiało wyruszać dzień przed albo w dniu samolotem przez ocean w kilkutygodniową podróż),
            - nie chodzi o pieniądze (bo budżet był już domknięty i koszty poprawin nic w planach życiowych nie zmieniają), ale chodzi o pieniądze (bo dzięki rezygnacji z poprawin można wcześniej kupić mieszkanie)

+ cukiernia Kasia zrobi wspaniałą wieżę makaronikową, ale jedyne dobre makaroniki to te sprowadzane z Paryża (to trochę tak jak podać na obiad mielonego z mizerią, a potem dac gościom na wynos po mini porcyjce Gratin Dauphinois z pieczoną sarnią polędwicą w sosie z czerwonego wina - po co pakować się w tak nierówny poziom potraw?)

A ja myślałam, że na prawie logika to jeden z podstawowych przedmiotów. Życie jest pełne paradoksów, ale żeby aż tak?!

P.S. Słodki bufet naprawdę fajny.
            • sangrita Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 19:26
              bobralus, podsumowanie nieziemskie :D
          • kati_p Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 22:02
            Uważasz, że zia potajemnie studiuje socjologię? :D
    • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 22:20
      Założę jak będę miała jakieś nowe wieści ze ślubnego frontu. :)
      --
      Nasza historia
      Nasza strona ślubna
      Mój blog z inspiracjami
      [url=http://www.theknot.com/?utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers][img]https://global.theknot.com/tickers/tt90421.aspx[/img][/url]
    • c2h5oh_i_ja Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 22:21
      A mi się wydaje, że Zia po prostu "zapomniała" wspomnieć rodzicom o planowanych poprawinach. Teraz przy okazji zamówienia sukienek się wygadała, rodzice postawili veto i jakoś musiała się z tych poprawin wykręcić (nie mówię tu, że rodzice mieli finansować poprawiny, ale mogli np. zapowiedzieć zakręcenie kurka z kasą na dalsze szczęśliwe życie średniej klasy świeżo poślubionych).
      • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 22:27
        O jaka ciekawa teoria. ;) Tego jeszcze nie grali, bo to oczywiście rodzice nam wszystko finansują i mają ostateczny głos w sprawach ślubnych, ba to oni się na te babeczki tak upierają. ;) Jasne dziewczyny możemy wymyślać coraz to bardziej niestworzone historie albo po prostu możemy przyjąć, że poprawin nie ma(i przyjąć moje wyjaśnienie bądź nie) oraz zająć się tym do czego zostało stworzone to forum czyli tematami ślubnymi. No chyba, że nie chcecie to wtedy nie ma sensu nowego wątku zakładać. ;)
        • kati_p Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 22:36
          Sens mojej jutrzejszej kawy pośniadaniowej jest zagrożony :)
          • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 22:39
            Musicie się zacząć przyzwyczajać, za chwilę mnie tutaj nie będzie. ;) A przynajmniej wątku. :)
            • lillyth Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 00:34
              zia, nie rób nam tego! nawet jeśli to sama ściema, to je chcę jeszcze.
        • violetlake Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 22:39
          Zia, może ty socjologiem nie jesteś, ale chyba ja się przekwalifikuje, bo szalenie to ciekawe jak ludzie sobie lubią domniemywać, zwłaszcza na tematy które ich nie dotyczą ;)
          Ja czekam na nowy wątek na tematy ŚLUBNE,
          te słodkie bufety są super :)

• monikapers Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 23:06
          grali grali alez ty mijasz sie z prawda, juz komentowalas ten watek, a mowisz, ze news?
        • mdere Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 00:53
          Rodzice finansują wam życie, to już wystarczy żeby mieć ważny głos w wielu sprawach. Wesele sfinansowali wam zmarli dziadkowie.
          • sangrita Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 19:31
            Czyli rodzice rodziców. Rodzice mają święte moralne prawo do wtrącania się, na co wnuczki wydają dorobek dziadków.
        • bell82 Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 11:05
          zia86 napisała:

> O jaka ciekawa teoria. ;) Tego jeszcze nie grali, bo to oczywiście rodzice nam
          > wszystko finansują i mają ostateczny głos w sprawach ślubnych

no przeciez finansuja ci praktycznie całe codzienne zycie, tak wiec nie zdziwiłabym sie gdyby zaprotestowali, ze full kasy chcesz wydac na pierdy, oni beda musieli znowu sypac co miesiac do kieszeni
        • nutka07 Re: Zia załóż nowy wątek! 25.01.11, 18:40
          Na poczatku sama pisalas, ze rodzice Wam wszystko finansuja ;) Potem ze Ty placisz a narzeczony nie dolozyl sie do niczego ;) Teraz razem placicie ;)

Pogrywasz sobie tutaj az milo ;) Krecisz i macisz, udajac slodko naiwna ;) Mysle ze niezla manipulatorka z Ciebie ;) Niby przypadkiem, niby niechcacy zawsze cos palniesz, zawsze korekt ;) Naprawde pieknie Ci to idzie ;) A teraz nagly, niespodziewany zwrot i brak nowego watku z wielkim wstepem i linkami ;) No poprostu cudo ;)
          • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek! 25.01.11, 21:01
            Nutka tak, ponieważ przygotowania trwają dwa lata to w ciągu dwóch lat może się zmienić bardzo dużo rzeczy. ;) I tak było w naszym przypadku, najpierw mieli nam rodzice finansować a teraz płacimy sami ponieważ możemy i tyle. :)
      • monikapers Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 23:05
        DOKLADNIE WLASNIE TAK

juz jakis czas temu walkowalysmy temat, ze Rodzice Zia wiedza o 1/10 tego, co Zia nam tu wypisuje/snuje, jak wiemy jej relacje z R sa co najmniej dziwne, nie wiadomo na co liczyla, a moze ona tak zawsze, a moze to taka forma dowartosciowania sie bo wie, ze jak juz R wkrocza bedzie koniec bajki...
        who knows?
        nawet watku juz nie bedzie...
        Zia ewidentnie wycofuje sie rakiem
        cos jak Truman Burbank z Truman Show, publicznosc milionowa śledzi z zapartym tchem, a Truman zwiewa
    • z_plus_z Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 23:07
      To teraz moja teoria.

O internetowych przygodach Zia86 dowiedzieli się jej "sponsorzy". Odkrywszy, że są dzień w dzień kompromitowani zakręcili "kurek z motylkami" a samą autorkę wątku stosownie przytemperowali.

Stąd bardzo zauważalna niechęć Pauliny do założenia nowego wątku. :)

Swoją drogą to na Facebooku nawet lepsze rzeczy można przeczytać niż tu. :)
      • spicy_orange Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 23:30
        Pauli, nie Pauliny - to inne imiona ;)
    • chomiczkami Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 09:24
      Kawa wypita, wątku brak - całe moje jestestwo (z wyrżniętymi migdałami łącznie, dzięki braku których mogę śledzić sytuację) błaga o nowy wątek. Inaczej będę musiała... brr... zająć się nauką na literaturę fińską... ...
      • milen-a7770 Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 09:29
        To już nie tylko poprawin nie będzie , ale też nowego wątku ???????
        Zia trzeba wszystko podsumować, do "kupy" zebrać :) Jak to ????????????????
        • aneta-skarpeta Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 10:18
          ja ZIa sie pare dni nie bedzie odzywala, to same sobie jej wątek zalozymy;D
    • gazeta_mi_placi Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 10:13
      No właśnie, tyle forumowiczek już przygotowuje się do detonacji jadu z monikapers na czele, a tu nic :P
      Tak się nie robi!
      • chomiczkami Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 10:23
        Ech, a tu już jad z zębów kapie, będę musiała go wstrzyknąć w jakieś inne miejsce... mmm... Wiewióóóóru miły... gdzie jesteś?
        • joanka-r Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 10:57
          zia czy ty zdajesz sobie sprawę jak zagmatwasz ludziom sprawę porannych kaw w ''fabryce''?
          • arwena84 Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 11:05
            Zia - nie zakładaj nowego wątku. Daj sobie szansę na normalny ślub, jeszcze pół roku, sporo osób zapomni.
            • lucy_cu Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 21:53
              Zia, ja napiszę jak Arwena- daj sobie, Wam, szansę na fajny ślub. Zrealizuj swoje marzenia- niech to sobie kosztuje równowartość i pięciu chałup, mnie nic do tego. Najwyżej za czas jakiś będziesz sobie pluła w brodę, że tyle przehulałaś. Ot, lekcja życia. Ale nie zakładaj nowych wątków. Nie widzisz, że przez Twój ekshibicjonizm internetowy opada pyłek z motylich skrzydeł? Motyle bez tego pyłku na skrzydłach nie latają, tylko walą się na pysk na ziemię. (Jezu, jestem poetką! ;-p)
              Co Ci daje pisanie tutaj? Z porad dziewczyn raczej nie korzystasz. Prowokujesz lawinę nieciekawych komentarzy- po co Ci to? Lubisz to?
              Jeśli rzeczywiście, istniejesz, odpuść- to już nie jest za ciekawe, co się tutaj dzieje.
              To już nie jest fajna lektura do kawy, niestety, przynajmniej dla mnie.
              Pozdrawiam
              • spicy_orange Re: Zia załóż nowy wątek! 25.01.11, 17:23
                jak to nie korzysta? a pudełko do STD? ;)
          • z_plus_z Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 11:14
            > zia czy ty zdajesz sobie sprawę jak zagmatwasz ludziom sprawę porannych kaw w '
            > 'fabryce''?

Właśnie, przewiduję skokowy wzrost wskaźników rozwoju gospodarczego Polski po zniknięciu serialu z Zią w roli tytułowej. ;)
          • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 13:59
            Nie martwcie się Wasze kawy zostaną uratowane, przynajmniej na jakiś czas. ;) No ale ponieważ nie można wymagać od kogoś a samemu nie nadać, więc skoro proszę o nie offtopowanie w wątku to i wątek musi dotyczyć spraw związanych z forum, a ja na razie nie posiadam żadnych nowych wieści, na szczęście ten tydzień zapowiada się bardzo ciekawie i pracowicie więc na pewno będzie o czym pisać. :D
            • aretahebanowska Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 14:28
              No tak, sesja przecież. Ja się zastanawiam czy Ty w ogóle jeszcze studiujesz.
              • sangrita Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 19:40
                dziekanka na organizację wesela? :D
                • reszka.ja Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 20:46
                  dobreeeee! :D
                  • tacomabelle jaka dziekanka? 24.01.11, 22:03
                    W gwarze zia to się nazywa "gap year".
      • monikapers Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 11:22
        gazecia, nie doceniasz się, czasem tez nieźle potrafisz się przypiąć :)
    • karenek Re: Zia załóż nowy wątek! 25.01.11, 09:13
      Ziaaa błagam Cie uratuj moj byt w tym tygodniu, bo nie dosc, ze sens kawy i plotek w pracy padł to jeszcze mi łazienke rano zalało k****:D
      • chomiczkami Re: Zia załóż nowy wątek! 25.01.11, 10:53
        Rozmawiacie w pracy o Zii?

Nawet ja nie jestem tak zakręcona :D.
        • karenek Re: Zia załóż nowy wątek! 25.01.11, 12:37
          W poniedzialki to temat numer jeden przed pytaniem jak minal weekend, z biegiem tygodnia podniecienie opada... chyba ze Zia odwoluje poprawiny to wtedy juz huczy:D

Aaa i jeszcze chcemy zrobic wycieczke z pracy na slub do Krakowa, ale wtedy moj N to juz powie ze do konca zfiksowalam:/
    • aretahebanowska Re: Zia załóż nowy wątek! 25.01.11, 20:47
      A na stronie ślubnej dalej jest informacja o rzekomych poprawinach. Przynamniej w ogólnodostępnej sekcji pt. transport.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka