Dodaj do ulubionych

Zia załóż nowy wątek!

23.01.11, 13:39
Bo stary wydał ostatnie tchnienie.
Obserwuj wątek
      • kati_p Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 21:28
        No niestety koniec wątku :)
        A właśnie chciałam napisać (o proszeniu gości o nie fotografowanie w kościele):

Uważam to za słuszne i mam zamiar poprosić moich gości o to samo.
        Cały czas mam w pamięci ślub koleżanki: msza się toczy, czas na przysięgę, a tu nagle wypada w amoku z ławek siedmiu wujków z "małpkami" i walą fleszami po oczach parze młodej. To naprawdę było niesmaczne i zepsuło mi odbiór uroczystości... Inna sprawa, że wchodzą w kadr fotografowi i psują te najważniejsze ujęcia..
          • bobralus Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 22:01
            Czyli, podsumowując:
            - sprawa nie jest poważna (nie ma się czym martwić), ale poważna (nie można przełożyć tego na inny termin),
            - trzeba odwołać poprawiny, ale nie trzeba odwoływać wesela,
            - potrzebna jest troska rodziny (wujkowie i ciotki i tak nie przyjdą na poprawiny z powodu zasmucenia całą sprawą), ale nie jest potrzebna troska rodziny (córka może śmiało wyruszać dzień przed albo w dniu samolotem przez ocean w kilkutygodniową podróż),
            - nie chodzi o pieniądze (bo budżet był już domknięty i koszty poprawin nic w planach życiowych nie zmieniają), ale chodzi o pieniądze (bo dzięki rezygnacji z poprawin można wcześniej kupić mieszkanie)

+ cukiernia Kasia zrobi wspaniałą wieżę makaronikową, ale jedyne dobre makaroniki to te sprowadzane z Paryża (to trochę tak jak podać na obiad mielonego z mizerią, a potem dac gościom na wynos po mini porcyjce Gratin Dauphinois z pieczoną sarnią polędwicą w sosie z czerwonego wina - po co pakować się w tak nierówny poziom potraw?)

A ja myślałam, że na prawie logika to jeden z podstawowych przedmiotów. Życie jest pełne paradoksów, ale żeby aż tak?!

P.S. Słodki bufet naprawdę fajny.
    • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 22:20
      Założę jak będę miała jakieś nowe wieści ze ślubnego frontu. :)
      --
      Nasza historia
      Nasza strona ślubna
      Mój blog z inspiracjami
      [url=http://www.theknot.com/?utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers][img]https://global.theknot.com/tickers/tt90421.aspx[/img][/url]
    • c2h5oh_i_ja Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 22:21
      A mi się wydaje, że Zia po prostu "zapomniała" wspomnieć rodzicom o planowanych poprawinach. Teraz przy okazji zamówienia sukienek się wygadała, rodzice postawili veto i jakoś musiała się z tych poprawin wykręcić (nie mówię tu, że rodzice mieli finansować poprawiny, ale mogli np. zapowiedzieć zakręcenie kurka z kasą na dalsze szczęśliwe życie średniej klasy świeżo poślubionych).
      • zia86 Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 22:27
        O jaka ciekawa teoria. ;) Tego jeszcze nie grali, bo to oczywiście rodzice nam wszystko finansują i mają ostateczny głos w sprawach ślubnych, ba to oni się na te babeczki tak upierają. ;) Jasne dziewczyny możemy wymyślać coraz to bardziej niestworzone historie albo po prostu możemy przyjąć, że poprawin nie ma(i przyjąć moje wyjaśnienie bądź nie) oraz zająć się tym do czego zostało stworzone to forum czyli tematami ślubnymi. No chyba, że nie chcecie to wtedy nie ma sensu nowego wątku zakładać. ;)
      • monikapers Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 23:05
        DOKLADNIE WLASNIE TAK

juz jakis czas temu walkowalysmy temat, ze Rodzice Zia wiedza o 1/10 tego, co Zia nam tu wypisuje/snuje, jak wiemy jej relacje z R sa co najmniej dziwne, nie wiadomo na co liczyla, a moze ona tak zawsze, a moze to taka forma dowartosciowania sie bo wie, ze jak juz R wkrocza bedzie koniec bajki...
        who knows?
        nawet watku juz nie bedzie...
        Zia ewidentnie wycofuje sie rakiem
        cos jak Truman Burbank z Truman Show, publicznosc milionowa śledzi z zapartym tchem, a Truman zwiewa
    • z_plus_z Re: Zia załóż nowy wątek! 23.01.11, 23:07
      To teraz moja teoria.

O internetowych przygodach Zia86 dowiedzieli się jej "sponsorzy". Odkrywszy, że są dzień w dzień kompromitowani zakręcili "kurek z motylkami" a samą autorkę wątku stosownie przytemperowali.

Stąd bardzo zauważalna niechęć Pauliny do założenia nowego wątku. :)

Swoją drogą to na Facebooku nawet lepsze rzeczy można przeczytać niż tu. :)
    • chomiczkami Re: Zia załóż nowy wątek! 24.01.11, 09:24
      Kawa wypita, wątku brak - całe moje jestestwo (z wyrżniętymi migdałami łącznie, dzięki braku których mogę śledzić sytuację) błaga o nowy wątek. Inaczej będę musiała... brr... zająć się nauką na literaturę fińską... ...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka