Dodaj do ulubionych

Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!!

IP: *.play-internet.pl 23.06.11, 17:57
Czy któraś z Was, mogłaby polecić mi dobrego fryzjera i makijażystkę z Rzeszowa?
Ślub mam już za 3 tygodnie, a nie wiem gdzie się udać :p
Obserwuj wątek
    • lusse-sita Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! 17.10.11, 13:01
      Pewno juz za późno na polecienie bo ślub sie odbył ale mogę polecić Centrum Kosmetyczne Elsa na al Okulickiego 7. centrumelsa.pl
      • Gość: Alicja Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.12, 13:47
        Chciałabym potwierdzić salon ELSA jest rewelacyjny. Super zabiegi i podejście do klienta.
    • bozenkiska Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! 01.10.12, 11:22
      Byłam w Elsie na Okulickiego przed własnym ślubem z polecenia znajomej. Teraz czasem tam wracam. Bardzo dobry salon, ma bardzo dobre ceny. byłam zadowolona po każdej wizycie. Jeśli jakieś młode Panny ejszcze szukają dobrego miejsca do przygotowań ślubnych to Elsa bedzie idealna. Ja miło wspominam każdy zabieg.
      • Gość: Kaja435 Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.12, 12:40
        To jest bardzo dobry gabinet, ja dośc czesto tam bywam. A to masaze a to oczyszczanie skóry, zawsze coś i jestem bardzo zadowolona. Bo zawsze zrobią tak jak ja chce, czyli spełniaja moje oczekiwania. Myśle ze jeszcze nikt nie wyszedł z tamtad nie zadowolony.
        • Gość: fryzjerka Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.12, 20:58
          Jak szukacie dobrego fryzjera lub kosmetyczki w rzeszowie wejdzie na strone www.stylcard.pl maja tam promocje w wiekszosci dobrych salonach.
        • Gość: Elizka Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.eltronik.net.pl 13.12.12, 09:24
          Kaja435 oczywiscie mówisz o CK Elsa . Zgadzam się z tobą całkowicie.Pełen profesjonalizm w przystepnej cenie i miłej atmosferze,polecam!
          • Gość: Wera Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.eltronik.net.pl 08.01.13, 09:29
            No super usługi i kosmetyczki miłe:)
            • Gość: I9I9I9 Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.13, 08:18
              Ja też zdecydowanie wolę Elsa ;) Są najlepsi ;)
              • Gość: Marta Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.net.stream.pl 06.02.13, 23:08
                Ja polecam Studio Enzo na Kopernika 5. Salon Enzo jest bez konkurencyjny od jakiś dwóch lat chodzę do Agnieszki i Emilki obie Panie strzygą rewelacyjnie, za każdym razem moje włosy są piękne. Zaczęłam od fryzury na ślub aż po teraz gdy jestem po dekoloryzacji a moje włosy są w ogóle nie zniszczone wręcz przeciwnie błyszczące i mięciutkie a przy tym b. dobrze ścięte, nie muszę im poświęcać czasu bo same się układają. Panie słuchają tego co klient chce i zawsze doskonale doradzą, w dodatku są przemiłe, zajęły się nawet moim 5 miesięcznym dzieckiem podczas mojej 2 godzinnej wizyty, nie wspomnę już o tym że serwują dodatkowo pyszną kawę i herbatę, jak i również olbrzymi zakres zabiegów regeneracyjnych . Salon w całości jest piękny i zawsze czysty, a ceny no błagam w porównaniu z jakością oferowanych usług są b. niskie. Ja osobiście polecam salon każdemu i już na pewno nie skorzystam z innego fryzjera. Dodatkowo na ich stronie internetowej każdego miesiąca można znaleźć bardzo atrakcyjne promocje fryjerskie jak i kosmetyczne. Z czystym sumieniem polecam Marta
                • Gość: Ania Rzeszów - Kosmetyka Naturalna "Kamila" IP: *.rzeszow.vectranet.pl 02.04.14, 16:41
                  Ja odkąd przeprowadziłam się do Rzeszowa nie mogłam znaleźć kosmetyczki i fryzjera takich którzy by mi odpowiadali (zawsze miałam zrobione nie tak jak bym chciała) i dopiero jak zapytałam koleżanki z pracy gdzie chodzi do kosmetyczki bo ma zawsze taką ładną cerę (ewidentnie widać że kobietka dba o siebie) i powiedziała, że od kilku lat chodzi do "KOSMETYKA NATURALNA KAMILA" na Baranówce IV. Trochę mnie to zdziwiło bo ona dojeżdża aż z Krosna więc stwierdziłam, że musi być naprawdę super kosmetyczka.....i się nie pomyliłam. Podoba mi się to, że tylko tam dobierają brwi odpowiednio do każdej twarzy.
                  • Gość: kingaD Re: Rzeszów - Kosmetyka Naturalna "Kamila" IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 08.02.15, 14:59
                    ja rowniez moge z czystym sumieniem polecic ten salon
                  • Gość: Domka88 Re: Rzeszów - Kosmetyka Naturalna "Kamila" IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 06.04.15, 09:37
                    Ja rowniez polecam ten salon w szczegolnosci kosmetyczke Kamile jestem zaesze zadowolona z moich slicznych brwi bo normalnie ich nie widac i jest ich bardzo malo i innych zabiegow.
                    • Gość: Yvett Re: Rzeszów - Kosmetyka Naturalna "Kamila" IP: *.play-internet.pl 11.07.15, 14:01
                      Bylam tez wyprobowac ten salon wiec poszlam najpierw na te brwi o ktorych tak wszyscy mowia ze podobno super robi i rzeczywiscie pieknie robi. Polecam wszystkim kobietkom ktore maja problem z brwiami
                  • jul.ka123 Kosmetyka Naturalna Kamila w Rzeszowie 21.09.15, 15:49
                    Jak wszyscy to i ja tez sie wypowiem o tym gabinecie. Po piatkowej wizycie w salonie kosmetycznym Kosmetyka naturalna kamila jestem zachwycona po pierwsze moimi brwiami a po drugie wiedza kosmetyczki poniewaz odpowiedziala mi na wszystkie pytania jakie mialam. Zaczelam teraz robic tam kwasy na dlonie i twarz bo mam duzo przebarwien i zaskornikow.
                  • Gość: Pamelka Re: Rzeszów - Kosmetyka Naturalna "Kamila" IP: *.play-internet.pl 23.09.15, 22:40
                    Ooo widze ze salon do ktorego chodze jest bardzo popularny wiec ja tez sie dolacze i rowniez bardzo go polecam ja robie tam wszystko zaczelam od brwi i bylam mega zachwycona a teraz robie bardzo mocne kwasy i mezoterapie iglowa na moje straszne worki i since pod oczami i jak narazie po 1 zabiegu jest super efektt nie wiedzialam.ze az tak szybko to dziala
        • Gość: justyn Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.net.stream.pl 16.12.12, 23:34
          Ja bardzo sobie chwalę salon Wszystkim wBrew. To jest moje takie magiczne miejsce. Z każdej wizyty jestem bardzo zadowolona. Panuje tam bardzo miła atmosfera, a pani profesor od brwi robi je nprawdę boskie. W swojej ofercie mają nie tylko profesjonalną stylizację brwi ale też zabiegi na twarz dobrane do indywidualnych potrzeb skóry, depilację, profesjonalne makijaże, przedłużanie i uzupełnianie rzęs i wszystko w bardzo rozsądnych cenach. Polecam naprawdę!
        • Gość: IrMiNAAA Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.play-internet.pl 12.08.15, 15:29
          Podbijam i tez polecam Kosmetyka naturalna Kamila
      • Gość: fryzjer Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.12, 20:59
        Jak szukacie dobrego fryzjera lub kosmetyczki w rzeszowie wejdzie na strone www.stylcard.pl maja tam promocje w wiekszosci dobrych salonach.
      • Gość: Vanesii Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.play-internet.pl 12.08.15, 15:27
        Widze ze duzo osob poleca salon Kosmetyka Naturalna Kamila wiec i ja sie tam wybiore na jakis zabieg wstrzykiwania no i na makijaz
    • Gość: Ti Amo Foto Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: 109.95.202.* 16.12.12, 13:04
      Zapraszamy na www.ti-amo.com.pl ! Fotografia ślubna Katowice, Tychy, Gliwice, Kraków, Polska i cały świat!
    • Gość: katiara Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.eltronik.net.pl 30.01.13, 12:30
      Chadzam do salonu "ELSA" dość często. Wszystko mi bardzo odpowiada. Po wyjściu czuję się fantastycznie.
      • Gość: Katarzyna salon Mateusz Marek odradzam!!!!!!!!!! IP: *.rzeszow.mm.pl 07.09.14, 14:46
        Salon Mateusz Marek ul.Hetmańska-Rzeszósw.Radzę unikać tego salonu,jedno wielkie krętactwo i oszustwo.Bylam tam w sobotę na czesaniu okolicznościowym.Zapłaciłam 180zł za uczesanie.Niekompetentna i zapewne z chorymi oczami Pani z recepcji stwierdziła że mam długie włosy a moje włosy nawet nie zakrywają szyi.Cena wynosi razem z umyciem,jakbym wiedziala ze za umycie wlosów zaplacę tam 70zł to w zyciu bym si nie zgodziła.Zarozumiały szef powiedzial ze przeze mnie pracownik stracil czas oraz kosmetyki ktorymi myl mi glowe.Chamstwo.A mój czas się nie liczy.Przyszłam o 9.10 a wyszłam o 11.Chwalą się że używają igly i nitki do podpiecia zamiast wsowek a moja fryzura juz sie zepsula w drodze do domu.Nie polecam!!
        • Gość: Weronika Re: salon Mateusz Marek odradzam!!!!!!!!!! IP: 193.151.70.* 09.06.15, 10:55
          Witam,

Mnie również skrojono na farbowanie krótkich włosów!!lekko gęstych. Nosz kur@@ podcięto mi pejsa i najpierw nabito mi 30 zł potem zminusowano ale nabito jednak 10 zł za farbowanie 140 zł ale potem dodano mycie i suszenie KUR@@ tosz przy farbowaniu za 140 chyba sobie wliczyli już mycie GDYBYM WIEDZIAŁA ŻE MNIE TAK SKROJĄ NA KRÓTKICH WŁOSACH 180 ZŁ to bym tam nigdy nie przyszła ODRADZAM OSZUSTÓW!!!!
      • Gość: SyLwIa1986 Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 08.02.15, 15:08
        Polecam salon "Kosmetyka Naturalna Kamila" bo naprawde kosmetyczka jest super. w tamtym roku robilam serie zabiegow z kwasem i buzie mi tym wyleczyla z tradziku i plam:-)
        • Gość: Tom Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 06.04.15, 09:39
          Ja tez bylem na kwasach i jestem pod wrazeniem bo kiedys jak mi kosmetyczka zrobila te kwasy to porazka nic praktycznie nie bylo widac. Wlasnie skinczylem serie
          • Gość: DaGmArA Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.play-internet.pl 23.09.15, 22:50
            A gdzie robiles te kwasy bo ja tez szukam jakiejs naprawde dobrej kosmetyczki ktora zna sie na rzeczy i nie spali mi twarzy ale zeby efekt byl fajny
            • Gość: Michelle178 Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.play-internet.pl 23.09.15, 22:54
              Czy ktos moze mi powiedziec gdzie jest ten salon Kosmetyka naturalnackamila bo wszyscy tutaj o nim wspominacie ale nikt jeszcze nie napisal gdzie to jest
              • Gość: Pamelka Kosmetyka Naturalna Kamila ul.Obr.Poczty Gdanskiej IP: *.play-internet.pl 23.09.15, 23:03
                Posze dla osob ktore ciagle dopytuja gdzie znakduje sie ten salon. Jest to os.baranowka 4 ul.Obroncow Poczty Gdanskiej (nie wiem ile) ale znajduje sie od w takim centrum handlowym na 1 pietrze tam jest tez FRRAC
            • Gość: TOM Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.play-internet.pl 23.09.15, 23:06
              Ja chodze na te kwasy do salonu "Kamila" na ul.Obroncow Poczty Gdanskiej tam gdzie jest Frac i wg mnie jest zaje....bo mialem tak zjechana twarz po tradziku ze masakra a teraz gitara no cos tam mi zostalo blizn ale to w porownaniu z wczesniejszym to nic
            • Gość: Iga Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 25.09.15, 10:10
              Jeśli chodzi o kosmetyczkę to polecam Panią Agnieszkę z salonu Twój Styl na W. Pola. Zna się na rzeczy; dobrze dobiera i ze starannością wykonuje zabiegi.
    • Gość: Justynka Re: Rzeszów-kosmetyczka, fryzjer !!! IP: *.play-internet.pl 12.08.15, 15:24
      Ja robie na kazda impreze makjaz w salonie Kosmetyka Naturalna Kamila i jestem zawsze zachwycona. Robilam tez slubny i moja siostra tez naprawde super i trzymal sie 2 dni
      • Gość: ZanetaKol. Salon Kosmetyka Naturalna kamila IP: *.play-internet.pl 23.09.15, 22:47
        ja tez tam chodze zawsze na brwi i makijaz bo naprawde jak ta kosmetyczka mnie pomalowala to moj maz byl ciagle zachwycony i mowil zebym sie tak zawsze malowala ladnie no ale sama to ja napewno czegos takiego nie zrobie. Robie tam tez inne zabiegi peeling kawitacyjny i jakies maseczki wiec napewno fo innej kosmetyczki juz nie pojde
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka