Dodaj do ulubionych

Kamerzysta i fotograf Częstochowa

31.08.11, 09:47
Witam. Poszukuję fotografa i kamerzysty w dobrej cenie na wesele, które odbędzie się 4 sierpnia 2012 r. Niestety budżet mam ograniczony, dlatego też poszukuję profesjonalnego ale w dobrej cenie kamerzysty
Obserwuj wątek
    • Gość: od FOTOGRAFA zapraszam Łukasz Bednarczyk IP: *.205.75.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.08.11, 13:10
      www.bednarczyk.org.pl

termin mam obecnie wolny - zapraszam

Łukasz Bednarczyk fotograf

tel.kom.602-228-968.

• 56pectus56 fotograf 06.03.12, 12:53
        Jeśli chodzi o fotografa, zapraszam do zapoznania się z ofertą limuzyny.arem.pl/fotografia-lubna.html
    • Gość: Studio Relax Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.11, 13:46
      Witam
      Jednodniowe wesele za cenę 860 zł
      w pakiecie
      - Błogosławieństwo u Pani i Pana młodego
      - Ceremonia zaślubin (Kościół/Urząd Stanu Cywilnego)
      - Plener w dniu ślub (przed błogosławieństwem lub w trakcie wesela)
      - Zabawa weselna do godziny 1:00 (godzina zakończenia może być ustalona indywidualnie)
      - 300 zdjęć/1 dzień wesela + zdjęcia pozowane z gośćmi w przenośnym studio
      (tło + lampy)wykonywane podczas wesela
      - 3 komplety płyt DVD (każdy komplet zawiera jedną płytę ze zdjęciami w pełnej rozdzielczości + prezentacja z podkładem muzycznym dla odtwarzaczy DVD)

Lub w cenie 1260zł
      - Błogosławieństwo u Pani i Pana młodego
      - Ceremonia zaślubin (Kościół/Urząd Stanu Cywilnego)
      - Plener w dniu ślub (przed błogosławieństwem lub w trakcie wesela)
      - Plener w innym dniu (preferowany pierwszy poniedziałek po weselu)
      - Zabawa weselna do godziny 1:00 (godzina zakończenia może być ustalona indywidualnie)
      - 300 zdjęć/1 dzień wesela + zdjęcia pozowane z gośćmi w przenośnym studio
      (tło + lampy)wykonywane podczas wesela
      - 150 zdjęć z pleneru
      - Album w skórzanej oprawie przekładany pergaminem 100 zdjęć lub fotoksiążka 15 rozkładówek
      - 3 komplety płyt DVD (każdy komplet zawiera jedną płytę ze zdjęciami w pełnej rozdzielczości + prezentacja z podkładem muzycznym dla odtwarzaczy DVD)

Moje prace znajdują się na www.studio-relax.pl
      Nowa galeria jeszcze nie wdrożona na stronę jest pod adresem
      www.studio-relax.pl/portfolio_zdjecia_slubne1.html
      Więcej info na stronie www.studio-relax.pl lub tel 695-793-961
    • husky_ Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa 01.09.11, 06:28
      Szkoda, że nie wspominasz o dobrym fotografie i kamerzyście.

Zdjęcie 1
      Zdjęcie 2
      Zdjęcie 3
      Zdjęcie 4
      Zdjęcie 5
      Zdjęcie 6
      • Gość: sylwia Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa IP: *.mtvk.pl 04.10.11, 19:10
        witam serdecznie ja chciałam zapytać czy jest mozliwość fotografia kamerzysta ??? jeśli tak byla bym zainteresowana ile by mnie to wyszło na jeden dzień wesela ktore bd w mysłowicach
    • Gość: Anita Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa IP: *.net.stream.pl 01.09.11, 21:06
      Witam, interesuje mnie pańska oferta, myśle, że jestem w stanie spełnic pańskie oczekiwania, bardzo prosze o kontakt 1904228 nr gg. Pozdrawiam.
    • Gość: Zbyszek Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa IP: *.jmdi.pl 02.09.11, 16:48
      Ja polecam Ci SZMIT-FILM , ale oni chyba robią na terenie mazowsza(musisz spawdzić), są najlepsi. Niepowtarzalni. Kilka lat temu robili mój ślub i do tej pory lepszego nie widziałem. Polecam
    • justykon Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa 03.09.11, 18:01
      Profesjonalista z doświadczeniem??

www.pikulpictures.pl

portfolio, cennik i namiary na stronie
      pozdr
    • Gość: wedding photograph od fotografa IP: *.205.82.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.09.11, 09:49

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA www.autorskafotografia.pl

tel.kom.784-467-521.

• Gość: Cypek Re: od fotografa IP: *.adsl.inetia.pl 04.10.11, 13:19
        ja mogę Ci polecić tego fotografa limuzyny.arem.pl/fotografia-lubna.html nie wychodzi drogo więc będziesz zadowolona :)
    • Gość: olik Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa IP: 89.174.101.* 05.09.11, 14:55
      zapraszam

www.fotowedwoje.pl/
    • Gość: senja_photo Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa IP: *.cityconnect.pl 05.09.11, 16:33
      Zapraszam do zapoznania się z portfoliem:

fotografiaslubna.4ormat.com lub senjaphoto.com

W razie zainteresowania proszę o kontakt:
      ssenjaa@gmail.com
    • dfoto Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa 19.09.11, 19:12
      Zapraszam do zapoznania się z ofertą na

www.dawidmarkiewicz.com

Pozdrawiam
    • Gość: juras Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.11, 10:27
      fgotograf tani i dobry jarek albo jacek tak jakos 5044462721 fotki super i z wesela i slubu i tani ( mozna sie targowac)
    • wolnekapele Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa 26.09.11, 10:34
      Zapraszam do serwisu Wolne Kapele Na Wesele. Znajdziesz w naszej bazie ok. 600 zespołów, a także DJ i fotografów czy kamerzystów. Wbudowana wyszukiwarka pozwoli wybrać zespół czy fotografa gotowych pracować za proponowaną cenę, w proponowanym miejscu i terminie.
      Zapraszam! 8)
    • 1stokrotka13 Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa 28.09.11, 14:06
      witam , chciałam Ci polecic fotografa Jarek 504446721 stronka www.fotosliwinscy.pl
      on pracuje z zonka wiem ze na stronce jeszcze nie ma fotek ale w najblizszym czasie maja byc
      pozdrawiam
    • Gość: gość Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa IP: *.adsl.inetia.pl 03.10.11, 00:33

www.fotografia-slubna-czestochowa.prv.pl

e-mail : sesje.artystyczna.fotografia@gmail.com

• Gość: blindseeker Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa IP: 168.168.33.* 03.10.11, 09:29
      Zapraszam!!!

www.mariuszborowski.com
    • mojetwojenasze Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa 03.10.11, 10:13
      Dwoje fotografów w dobrej cenie!

Zapraszam! mojetwojenasze.pl - www
    • badi69 Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa 07.10.11, 18:19
      witam,

goraco zapraszam do zapoznania sie z portfolio: slubnyfotograf.com.pl/ - fotografia slubna na terenie calej polski.

pozdrawiam,
      michal
    • Gość: www.jaceksiwko.com Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa IP: *.dynamic.chello.pl 11.10.11, 17:43
      Zapraszam na stronę Kreatywna Fotografia Ślubna
    • dove79 Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa 22.11.11, 13:46
      Witam, polecam www.studio-perfect.com
      100% profesjonaliści, jestem bardzo zadowolona!!!
      Profesjonalny reportaż ze ślubu to przecież pamiątka na całe życie !!!
      • Gość: kasia28 Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa IP: *.96.237.17.tvksmp.pl 03.01.12, 14:53
        www.fotośliwińscy.pl
    • jozka26 Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa 19.12.11, 19:58
      Witam, czy ktoś z was miał do czynienia z fotografem- kamerzystą z częstochowy Krzysztofem wąsowiczem lub firmą Luxfera foto-wideo proszę o opinie...chodzi o ślub i wesele
    • jedynytakidzien.pl Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa 03.01.12, 22:20
      NOWOROCZNA PROMOCJA:
      Dla umów podpisanych do 31 stycznia 2012 r. cena za reportaż fotograficzny i video realizowany w 2012 roku wynosi 3200 zł.
      Dla umów podpisanych po tym terminie cena za reportaż fotograficzny i video w zakresie opisanym poniżej wynosi 3600 zł.
      Reportaże wykonane w okresie styczeń – marzec i mają specjalną cenę 2400 zł za kompleksowy reportaż fotograficzny i video.

Filmujemy tegorocznym dzieckiem canona kamerą full hd model xf105.
      Fotografujemy pełnoklatkowym aparatem Nikon d700 i fiji s5pro.

Standardowo wykonujemy reportaż ślubny fotograficzny i video w zakresie:
      przygotowania - fotografia
      błogosławieństwo – fotografia i video
      ślub – fotografia i video
      życzenia - video
      wesele do godziny 1.00 – fotografia i video

Efektem takiego reportażu jest:
      - 250 zdjęć w formie cyfrowej po autorskim postprocesie
      - pozostałe poprawnie wykonane zdjęcia
      - 2 godzinny film w formacie SD na płycie DVD lub full HD na płycie blu-ray podzielony na rozdziały, dostępne z profesjonalnego menu, reportaż wzbogacony jest o teledysk ze scen ułożonych chronologicznie
      - teledysk umieszczony w serwisie vimeo, dostępny z każdego komputera z dostępem do internetu
      - prezentację ze zdjęć z podkładem muzycznym umieszczoną w serwisie vimeo, dostępną z każdego komputera z dostępem do internetu

www: jedynytakidzien.pl
      vimeo: www.viemeo.com/jedynytakidzien
      facebook: www.facebook.com/jedynytakidzien
      oferta: www.jedynytakidzien.planujemywesele.pl
      email: jedynytakidzien@gmail.com
      telefon: 795 391 318
    • Gość: Kasia Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa IP: *.adsl.inetia.pl 12.02.12, 21:53
      sesje.artystyczna.fotografia@gmail.com

Studentka grafiki / fototechnik
    • jarmag Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa 12.02.12, 22:16
      Witam zapraszam na stronę www.fotośliwińscy.pl proszę napisać jaką kwotą Państwo dysponujecie a my odpowiemy co możemy zaproponować pozdrawiam.

magdalenasliwinska@op.pl
    • Gość: ppp Re: Kamerzysta i fotograf Częstochowa IP: *.rudaslaska.vectranet.pl 13.02.12, 11:18
      Tutaj znajdziesz porady ślubne na temat : jak wybrać zaproszenie na ślub,jak wybrać najlepszy zespół na wesele, wymarzony bukiet ślubny, eleganckie obrączki i wszystko, czego możesz potrzebować przed najważniejszym dniem w życiu.

www.forum.abcslubu.pl/#pwid=50a7432f27354f85b97a5af508ef5623
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka