Dodaj do ulubionych

Zajazd Piotr Cyców- opinie

06.08.12, 17:02
Witam wszystkich, niedawno się zaręczyłam i co za tym idzie poszukuję jakiejś fajnej sali weselnej, która pomieści 250 osób, myślałam o nowo otwartym zajeździe Piotr w Cycowie, ale nie mam pojęcia czy imprezy przez nich organizowane są dobre, może ktoś był lub będzie w najbliższym czasie na jakiejś imprezie w tym zajeździe? Bardzo proszę o opinie, zwłaszcza na temat jedzenia i obsługi. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • weramix.pl Re: Zajazd Piotr Cyców- opinie 29.11.12, 07:49
      Byłem, widziałem, smakowałem. Nie nie byłem co prawda jako gość tylko jako kamerzysta, ale mogę ocenić lokal bardzo pozytywnie. Nie wiem dokładnych szczegółów współpracy z obsługą (Młodzi a właściciel) z zespołem obsługa dogadywała się pozytywnie. Mogę na prv podesłać adres państwa młodych którzy organizowali tam wesele. Adres email na stronie weramix.pl
    • tina21075 Re: Zajazd Piotr Cyców- opinie 08.12.12, 15:25
      Hej:)byłam nie dawno na weselu tam i bardzo jestem zadowolona z jedzenia i obsługi. Jest dużo jedzenia i są bardzo smaczne potrawy;)a obsługa bardzo miła, kulturalna. Lokal jest super polecam:)i nie zgadzam sie z innymi opiniami którzy krytykują ten lokal. Pozdrawiam
    • 1klaudia56 Re: Zajazd Piotr Cyców- opinie 11.12.12, 11:05
      Byłam na dniu nauczyciela w Zajeździe Piotr i musze przyznać że bardzo mi się podobało, jedzenie bardzo smaczne i syte, obsługa zgrana i kulturalna.Nie wiem tylko kto mógł napisać że w dniu nauczyciela było coś nie tak, przecież wszystko było pozytywnie, forum jest poto by mówić prawdę. Wybieram się teraz tam na sylwestra, bo naprawdę warto.
      • bezimienna83 Re: Zajazd Piotr Cyców- opinie 03.01.13, 16:06
        Byłam jako gość i moja opinia jest taka: wizualnie mało przytulnie, dość "chłodne wnętrze". Zbyt poważny wystruj. Na zewnątrz zbyt mało zieleni. Jest zadaszenie, a na nim wielki sztuczny pająk a obok czarownica WTF??? Trochę bez gustu i właściciel powinien zainwestować w dekoratora. Jeśli chodzi o jedzenie jest ok ale bez szału. Raz zajechałam również na kawę,ceny porażające. To tylko Cyców, wieś oddalona od Lublina jakieś 45 km. Ceny jak w Lublinie na starówce. Napewno więcej nie zajadę tam na kawę. Ceny pozostawiają wiele do życzenia...
    • paneczek29 Re: Zajazd Piotr Cyców- opinie 04.01.13, 15:31
      Nie polecam mój znajomy był na dwóch weselach.JEDZENIE które powinno być ciepłe było ZIMNE'PORCJE bardzo małe .Myślałam że zmienią kucharza ale słyszałam że jest ta sama osoba.Jeśli chodzi o wystrój w lokalu bardzo zimny ,ogród bardzo dużo do zrobienia.
    • 1klaudia56 Re: Zajazd Piotr Cyców- opinie 07.01.13, 16:03
      Sylwester w Zajeździe Piotr był fantastyczny nic dodać nic ująć, jedzenia ogrom, wiele atrakcji, obsługa kulturalna, zespół również bardzo fajny; naprawdę jak ktoś będzie narzekał to zgrzeszy!
      Zajazd Piotr pracuje na swoją renomę, w moich oczach same superlatywy, oby tak dalej!!!
      • Gość: Andrzej.... Re: Zajazd Piotr Cyców- opinie IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 16.02.13, 21:52
        Witam bardzo serdecznie. Co mogę powiedzieć na temat tego lokalu ...? Hmmm BARDZO ŁADNY nic poza tym. Właściciele to jednym słowem Chamy. Jedzenie nie smakowało mi osobiście. Strasznie żle ludzie o nich mówią prawdopodobnie, ze jak przychodzi do uzgodnienia imprezy to bardzo fajnie miło a jak do zapłacenia to cena strasznie rośnie. Słyszałem od znajomych co robili u nich wesele że strasznie żałują że w ogóle poszli tam co kol wiek robić. Przystawki były nie dobre prawdopodobnie to jedne śledzie obskoczyły już 3 wesela a jajka 2 wesela. Byłem kilka razy w domu weselnym w Klub Viva w Cycowie i sam u nich robiłem przyjęcie i mogę szczerze powiedzieć że 5 razy lepiej było niż w Zajeździe Piotr. Cena bardzo fajna, uzgodnić można co się tylko zechce i zamarzy. Posiadają naprawdę 2 duże sale wręcz ogromne i klimatyzowane. Jedzenia jest przede wszystkim bardzo dużo i wszystko świeże. Polecam z całego serca KLUB VIVA CYCÓW :)
      • Gość: 123 Re: Zajazd Piotr Cyców- opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.14, 08:27
        Też byłem na tym Sylwestrze i co do samego lokalu i obsługi to nie mam zastrzeżeń, było całkiem przyjemnie. To czego się spodziewałem po "wiejskim spędzie bydła" dostałem a nawet kilka rzeczy zaskoczyło mnie pozytywnie. Stoły ze szczupakami i sumami, wiejska chata, bardzo dobra obsługa, tylko zespół to była wielka pomyłka. Powiem tak krowy doić a nie grać po sylwestrach. Od początku do końca napie...nka, rozumiem czasem trzeba poskakać jak małpa na gałęzi ale nie przez całą noc. "Mastif" z Łuszczowa nigdy więcej!
    • Gość: gość Re: Zajazd Piotr Cyców- opinie IP: 212.182.32.* 15.06.13, 11:56
      Moja siostra organizowała tam wesele i byliśmy bardzo niezadowoleni. Jedzenie średnie, np. flaki prawie bez mięsa poza tym mieliśmy swoje ciasta i było ich tyle, że nie mieściły się tam w chłodni jak dowoziłam, na weselu okazało się że brakuje, więc nie wiem co się z nim stało...podobnie z tortem zostały dwa pietra i też nam tego nie oddano. Tak samo z nalewkami z wiejskiego stołu. Właściciel bardzo niemiły ogólnie. Fakt,ze my niczego nie pilnowaliśmy bo chodziło przecież o zabawę ale po takich szczegółach mimo, iż lokal piękny mam niesmak i własnego wesela z pewnością tam nie zorganizuję.
        • Gość: Anna Re: Zajazd Piotr Cyców- opinie IP: *.vl751.loki.lubman.net.pl 12.10.15, 17:53
          Moim zdaniem PORAŻKA. Byłam tam na weselu w czasie wakacji, było gorąco i właściciel nie potrafił zadbać o to by jedzenie było świeże, pewnie wystawione kilka godzin przed. Były problemy nawet z klimatyzacją, bo okazało się problemem zmniejszenie nawiewu dla kobiety w ciąży. Co najlepsze- z sufitu kapała woda praktycznie na środek parkietu i ludzie się wywracali. brak słów. Czytałam też inne opinie że ktoś się zatruł tamtejszym jedzeniem, więc osobiście od sierpnia omijam to miejsce szerokim łukiem. Pozdrawiam
      • xyzdoda1967 Re: Zajazd Piotr Cyców- opinie 11.10.13, 19:49
        Witam! Pod koniec lata organizowaliśmy duże wesele w Zajeździe Piotr, jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni. Po prostu rewelacja i zadowolenie w 100%. Bardzo smaczne świeże ciepłe potrawy duże porcje, ogromny parking i teren do pospacerowania, wystrój na dużym poziomie, dużo miejsca do tańca a obsługa rewelacyjna!!!!!!!!!!. Bardzo dziękujemy przesympatycznej kierowniczce sali weselnej za cała organizację, przemiłej pracowitej obsłudze która pilnowała aby każdy gość wyszedł zadowolony. Może tylko po weselu pozostał delikatny niesmak przy rozliczeniu, ale w porównaniu do całości to dla nas jakiś 1%, należy dobrze doczytywać zawieraną umowę z właścicielami i porządnie wypytać co należy do szkód i zniszczeń wynikłych w trakcie przeprowadzania imprezy.
      • Gość: malina Re: Zajazd Piotr Cyców- opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.14, 19:07
        Witam,
        niedawno organizowaliśmy wesele w Zajeździe Piotr i niestety muszę powiedzieć, że nie jesteśmy zadowoleni. Lokal piękny - to prawda, otoczenie również, ale niestety nie obyło się bez nieprzyjemności. Właściciele wiele obiecują natomiast podczas imprezy obsługa nie ma żadnego nadzoru, ubikacje były nie sprzątane, brakowało ręczniczków, papieru, na gorące dania trzeba było długo czekać. Na nasze prośby podczas wesela reagowano niechętnie i z pretensją. Ponadto menu nie zgadzało się z tym co zostało ustalone przed weselem.
        Dodatkowo sala jest bardzo kiepska akustycznie. Ogólnie niestety nie polecam.
    • Gość: krzysztof Re: Zajazd Piotr Cyców- opinie IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 14.05.17, 22:14
      Dziś robiłem tam komunie właścicielka oszukuje na kasę na umowie było 110zl. za osobe policzyła 115zl tydzień pred imprezą ustalaliśmy menu i nic o zmianie nie wspominała za dzieci do 4lat za darmo 4-7lat -50% ceny.Było dwoje dzieci 2lat i dwoje 5lat policzyła wszystkich jak dorosłych,atrakcje dla dzieci dodatkowo płatne o czym dowiadujesz się przy rozliczeniu.Oszukała mnie na 460zł nie miałem umowy ze sobą ale jutro tam pojadę.Nie polecam tego lokalu, ale jeśli ktoś będzie musiał to radze się pilnować.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka