Dodaj do ulubionych

Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej

IP: *.toya.net.pl 05.12.12, 18:50
Witam wspólnie z narzeczoną szukamy Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej
Miejsce: Mysłowice + Inwałd w dniu 14 09 2913
Proszę o informacje tutaj lub na maila

1987dawid@poczta.fm
Obserwuj wątek
    • michal_grzanka Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej 06.12.12, 01:32
      Fotograf ślubny Kraków-Mysłowice-cała Polska

Zapraszam także na BLOG fotografa ślubnego z podglądem na aktualności w mojej pracy.
    • Gość: Ti Amo Foto Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej IP: 109.95.202.* 09.12.12, 19:16
      Polecamy nasze usługi. Profesjonalizm i niskie ceny !
      Zapraszamy do zajrzenia na www.ti-amo.com.pl
    • artek1972 Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej 09.12.12, 19:23
      Witam.Polecam usługę fotograficzną w cenie 1000 zł.(do negocjacji)
      W cenie zawarte jest- płyta DVD ze zdjęciami w formie slajdów z podkładem muzycznym ok. 30 min.
      + płyta CD ze zdjęciami w formacie JPG do wydruku odbitek 500 - 1000 szt.
      + 100 szt. odbitek papierowych (10x15)
      + opakowanie i okolicznościowy nadruk na płyty (wszystkie płyty w dwóch egzemlarzach)
      + sesja plenerowa (również w innym dniu).
      Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia albumu zdjęciowego lub foto-książki
      (cena zależna od formatu i objętości do uzgodnienia)od 250 zł.
      Polecam usługę Foto-Video za 1500 zł.-szczegóły na www.video-studio.beepworld.pl
      • artek1972 Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej 09.12.12, 19:24
        -Witam i zapraszam na www video studio.beepworld.pl
        Nagrywanie filmów w jakości HD.
        Fotografowanie i sesja zdjęciowa w plenerze.
        Śluby,Wesela,Studniówki i inne imprezy okolicznościowe.
        Retusz i obróbka zdjęć. Tel. 501 168 523
        Lub 531 888 289
        Przystępna cena i wysoka jakość usług.
        Krótkie terminy realizacji zleceń.
        Sesja zdjęciowa w dniu ślubu oraz dojazd-gratis .
    • e88e Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej 10.12.12, 09:14
      Witam,

jak w temacie polecam bardzo dobrych filmowców ślubnych, zapraszam na strone www.rectime.pl , niebanalne podejście, profesjonalny sprzęt i przystępna cena za wysoką jakość usług, pozatym kamerzystów zawsze jest dwóch a film jest zmontowany bardzo nowocześnie i z klasą.

Emilia.
    • Gość: kamila Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej IP: *.oswiecim.vectranet.pl 12.12.12, 11:04
      polecam www.niezgodzka.pl
    • Gość: Bogdan Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej IP: *.pz3-nat.espol.com.pl 01.01.13, 21:22
      Witam, ja osobiście polecam Studio filmowe Szczecin, tak ściągałem aż ze Szczecina, ale muszę przyznać że byłem mile zaskoczony. Profesjonalne podejście oraz miła spokojna atmosfera. Film ze ślubu i wesela wyszedł na prawdę ekstra!
    • martyna2402 Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej 07.01.13, 10:09
      www.djromano.pl
    • Gość: Photoflower Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej IP: *.tvk.torun.pl 08.01.13, 10:03
      Fotografia ślubna - cała Polska!

www.photoflower.pl

tel.: 783-274-111
      katarzyna@photoflower.pl
    • ariene Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej 08.01.13, 10:09
      Fotografia ślubna ~ www.ariene.pl ~
    • Gość: wedding photograph Łukasz Bednarczyk fotograf cała polska IP: *.oswiecim.vectranet.pl 08.01.13, 21:16
      www.bednarczyk.org.pl

Fotografia Ślubna Łukasz Bednarczyk tel.kom.784-467-521.

• Gość: LENA EVENT Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.13, 01:03
      Witam

Zapraszam do współpracy z naszą firmą. amlena.pl
      Mamy do zaoferowania dj- wodzirej który podczas przyjęcia weselnego może zagrać na akordeonie,przywita gości bądź zagra podczas wyjścia Panny Młodej z domu.

Oferujemy również dekorację światłem oraz kompleksowe zorganizowanie uroczystości zaślubin

Zapraszamy do współpracy
      LENA EVENT
      KOM 661494818
    • carol_85 Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej 16.01.13, 15:05
      Zapraszam na naszą strone: fotografia ślubna Kraków
    • amazing_nails Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej 17.01.13, 15:57
      Zapraszam na naszą stronę: fotografia ślubna Kraków

WIĘCEJ NA:

StudioFotografiiArtystycznej.pl
      Facebook: Studio-Fotografii-Artystycznej
    • obrazotworczo Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej 20.01.13, 13:30
      Jak wodzirej z DJ to jednym z najlepszych jest Rafał Folwarski www.folwarski.pl :)

On zresztą zajmuje się szkoleniem wodzirejów :)
    • djbuli Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej 21.01.13, 08:36
      Zapraszam na stronę www.djbuli.dl.pl
      Tam są wszystkie potrzebne dane do kontaktu ze mną
      oraz namiary na kilka firm działających w branży ślubnej i godnych polecenia.
      Zachęcam do kontaktu.
    • Gość: Zahir-photo Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej IP: *.plastcom.pl 25.01.13, 20:25
      Witam serdecznie!

Zajmujemy się fotografią ślubną, okolicznościową oraz dziecięcą.
      Fotografia to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja i ogromne zaangażowanie.
      Gwarantujemy Państwa satysfakcję i zadowolenie.
      Jesteśmy z Pomorza, ale działamy na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz ofertą na stronie: www.zahir-photo.pl

• Gość: rysiek81 Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej IP: *.net-partner.pl 14.02.13, 17:20
      jeżeli zależy Wam na niebanalnych fotografiach ślubnych , polecam z całego serca Panią Anię Cęcek
    • naszdzien Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej 14.02.13, 21:43
      Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z dotychczasowym dorobkiem fotograficznym studia NaszDzien.eu. Mamy w ofercie kilka pakietów do wyboru. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami :)
    • kamerzysta2000zl Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej 17.02.13, 22:47
      dynamiczny film, wywiady z goścmi oraz piękny klip z przysięgą
      www.weddingpassion.pl Kamerzysta sląsk cena 3000zł
      UWAGA!!!
      do końca lutego promocja film tylko 2000zł
      sprzęt: lustrzanki canon, jazda kamerowa, steadycam
      w opcji również kran kamerowy
      ekipa: absolwenci szkół filmowych

www.youtube.com/watch?v=ZAkMRQiK6L0
      www.weddingpassion.pl
    • kosartur Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej 20.02.13, 15:58
      Witam,
      pragnę przedstawić moje prace na www.arturkos.com oraz ofertę cenową.
      Polecam swoje usługi szczególnie w zakresie fotografii ślubnej i portretowej. Mam jeszcze wolne terminy na 2013 oraz 2014. Przy szybkim podjęciu decyzji mogę zaoferować usługę drugiego fotografa bez dodatkowych kosztów.
      Zapraszam do kontaktu poczta@arturkos.com lub/i tel.: 607 603 021
      pozdrawiam,
      Artur Kos
    • djradiik Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej 24.02.13, 17:44
      Witam jestem zainteresowany zleceniem, chętnie się go podejmę i byłoby mi niezmiernie miło, gdyby to właśnie moja oferta wygrała.
      Jako DJ zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną imprez okolicznościowych. Nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, którym dysponuję w połączeniu z doświadczeniem w prowadzeniu imprez i zabaw tanecznych oraz największymi przebojami z lat sześćdziesiątych do najgorętszych hitów muzyki współczesnej, mogą zapewnić Państwu wiele niezapomnianych wrażeń. Harmonogram każdego zlecenia ustalam indywidualnie podczas spotkania wstępnego i obejmuję: WESELA ! ! ! Poprawiny; Osiemnastki; Dancingi; Bale; Bankiety; Prywatki; Pokazy; Festyny; Imprezy firmowe; Dyskoteki szkolne Organizacja koncertów i imprez plenerowych; Rejestracja szkoleń, konferencji.
      Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru oferty ! ! !

Radek: 501248868
      djradi-k@wp.pl
    • 30myszka Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej 24.02.13, 19:08
      zobacz tutaj polecam
      www.firmy.net/organizacja-i-obsluga-wesel/sds,WNWQ5.html
      www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/SDS-Sebastian-Depta-Obsluga-Wesel-i-Imprez-Okolicznosciowych.html
    • justykon Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej 25.02.13, 18:44
      Polecam:

Kamerzystę- Tomasza Pikula www.pikulpictures.pl/ - portfolio i cenniki są na stronie
      kontakt także przez facebooka www.facebook.com/tomasz.pikul.1?fref=ts
      Fotografa - Andrzeaj Korsaka www.studiomix.pl/
      lub facebook www.facebook.com/andrzej.korsak?fref=ts
    • djradiik Re: Szukam Kamerzysty, fotografa oraz DJ+wodzirej 26.02.13, 10:05
      Witam jestem zainteresowany zleceniem, chętnie się go podejmę i byłoby mi niezmiernie miło, gdyby to właśnie moja oferta wygrała.
      Jako DJ zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną imprez okolicznościowych. Nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, którym dysponuję w połączeniu z doświadczeniem w prowadzeniu imprez i zabaw tanecznych oraz największymi przebojami z lat sześćdziesiątych do najgorętszych hitów muzyki współczesnej, mogą zapewnić Państwu wiele niezapomnianych wrażeń. Harmonogram każdego zlecenia ustalam indywidualnie podczas spotkania wstępnego i obejmuję: WESELA ! ! ! Poprawiny; Osiemnastki; Dancingi; Bale; Bankiety; Prywatki; Pokazy; Festyny; Imprezy firmowe; Dyskoteki szkolne Organizacja koncertów i imprez plenerowych; Rejestracja szkoleń, konferencji.
      Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru oferty ! ! !
      Radek: 501248868
      djradi-k@wp.pl
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka