Dodaj do ulubionych

Wesele 6.9.2014 Świętokrzyskie

18.01.13, 10:18
Witam serdecznie,

poszukuję solidnej, utalentowanej kapeli na wesele 06.09.2014, czy ktoś z was mógłby polecić rzetelny i dobrze śpiewający zespół? Po dziesiątkach przesłuchanych zespołów jestem po prostu zrezygnowana :(...
Proszę o pomoc :)
Obserwuj wątek
    • wideofilm Re: Wesele 6.9.2014 Świętokrzyskie 18.01.13, 10:30
      To zależy, ile chcesz na ten cel przeznaczyć funduszy. Zespół grający na żywo , oryginalnie przez zawodowych muzyków w składzie np 9 osób szukuj się na jakieś 8 do 9 tys zł. Ale masz wtedy gwarancję dobrej prawdziwej sztuki muzycznej.
      Dobry zespół muzyczny, dobry fotograf i kamerzysta to podstawa udanego wesela.
      Dalej to Twój wybór.
      • claudiene18 Re: Wesele 6.9.2014 Świętokrzyskie 18.01.13, 10:52
        Właściwie to oczekuję do 5 muzyków, wolałabym wokale męskie, aczkolwiek jeden dobry żeński też mógłby być. Orientowałam się w temacie, były to znacznie mniejsze kwoty niż 9 tys., koszty wiążą się także z dojazdem. Jestem w stanie wydać pieniądze, tylko oczekuję równości jakości do ceny. Zespoły, które przedstawiły mi swoją ofertę, albo mają zajęty termin, albo cena nie jest adekwatna do umiejętności.
        A ja chcę tylko,żeby śpiewali czysto, i zarażali energią. To jednak chyba za dużo...
        wideofilm napisał:

> To zależy, ile chcesz na ten cel przeznaczyć funduszy. Zespół grający na żywo ,
        > oryginalnie przez zawodowych muzyków w składzie np 9 osób szukuj się na
        > jakieś 8 do 9 tys zł. Ale masz wtedy gwarancję dobrej prawdziwej sztuki muzycz
        > nej.
        > Dobry zespół muzyczny, dobry fotograf i kamerzysta to podstawa udanego wesela.
        > Dalej to Twój wybór.
    • wladekfortuna Re: Wesele 6.9.2014 Świętokrzyskie 18.01.13, 10:54
      Zespół muzyczny Sotomix - 3 osobowy skład - wokal damski, męski, kayboard, sentyzator, gitara akustyczna i elektryczna, skrzypce.

Gramy utwory z różnych gatunków muzycznych. Nasze własne, niepowtarzalne aranże znanych wszystkim hitów, to taneczne rytmy o nowoczesnym brzmieniu.
      Zawsze live!
      - bawimy gości prowadząc powitanie, podziękowania, oczepiny
      i niepowtarzalne zabawy (nasze własne pomysły)
      - w przerwach puszczamy nagrania (dyskretny podkład do rozmów
      lub jako DJ do tańca).
      - do krojenia tortu proponujemy kilka utworów muzyki
      elektronicznej granej na żywo (Jarre, Vangelis)
      - w późniejszych godzinach wspólne śpiewanie przy stołach z gitarą akustyczną w stylu rockowym (Dżem, Perfekt itp.).
      Dysponują wysokiej jakości sprzętem, oraz oświetleniem sceny.

Możliwość zamówienia oprawy muzycznej ślubu.

www.sotomix.ecom.net.pl

• klrt Re: Wesele 6.9.2014 Świętokrzyskie 18.01.13, 20:55
        Witam, jesteśmy z okolic Kielc. Polecamy swoje usługi jako zespół oraz grający i śpiewający na żywo dj
        w razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy w celu przesłania szczegółowej oferty, demo, zdjęć
        płyty dvd chętnie prześlę na adres domowy
        konrad.mniow@wp.pl
    • mareknowak3903 Re: Wesele 6.9.2014 Świętokrzyskie 19.01.13, 19:00
      Zapraszamy na naszą stronę www.arsband.pl
      6 osobowy skład - muzyka 100% na żywo.
      Szeroki repertuar od biesiady, muzyki disco - polo aż po najnowsze Polskie i zagraniczne przeboje.
      Skrzypcowa oprawa uroczystości w kościele w cenie:).
      Muzyka na najwyższym poziomie.
      Kontakt 668 277 067
      Pozdrawiamy
      Ars Band
    • Gość: Crown Band Re: Wesele 6.9.2014 Świętokrzyskie IP: *.ists.pl 21.01.13, 12:46
      Hej! Jesteśmy zespołem oferującym oprawę muzyczną bankietów, wesel, eventów, koncertów. Wykonujemy szeroki repertuar muzyczny grany zawsze 100% na żywo z dużą dawką pozytywnej energii. Działamy głownie na terenie województw - małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i śląskiego, jednak z graniem na terenie całej Polski nie ma problemu :)
      W skład zespołu wchodzi - wokal żeński, wokal męski, bas, gitary, instrumenty perkusyjne, instrumenty klawiszowe.
      Posiadamy profesjonalne instrumentarium, sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie, gdyż chcemy, żeby każdy nasz występ był na wysokim poziomie brzmieniowym i wizualnym.
      Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej WWW.CROWNBAND.PL
      Kontakt z zespołem : info@crownband.pl, tel 509984287
      • krzysko30 Re: Wesele 6.9.2014 Świętokrzyskie 21.08.13, 14:45
        Desperado z Zubrzycy Górnej. Grali u mnie i u polowy mojej rodziny. Super zabawa i fajną mają cenę. Polecam bo mnie też ich polecono. Naprawdę warto. Tu jest nr 889673732 a na internecie znajdziesz ich stronę i więcej info. Polecam
    • hacker6 Re: Wesele 6.9.2014 Świętokrzyskie 24.01.13, 02:01
      Gorąco polecam Zespół So Band:

katowice.gumtree.pl/c-Spolecznosc-zespoly-muzycy-djs-Zespol-COVEROWY-So-Band-WESELE-studniowki-eventy-imprezy-W0QQAdIdZ448912073
      Pięcioosobowy skład, gwarantuje duża dawkę energii, muzyka prezentowana 100% na żywo jest gwarancją dobrej zabawy. Niepowtarzalne brzmienie, intrygująca barwa głosu wokalistki pozwala prezentować bardzo szeroki i wyszukany repertuar od przebojów dawnych do współczesnych hitów muzyki rozrywkowej.
      Zespół tworzą młodzi, ambitni a przede wszystkim profesjonalni muzycy, pełni zaangażowania i zamiłowania do muzyki.

Asia - wokal
      Maciej - instrumenty klawiszowe
      Wojtek - gitara
      Martin - bas
      Patryk - perkusja

Możemy rozszerzyć skład i dołożyć saksofon! :)

Zespół przeprowadza zabawy dla dorosłych, sety piosenek dziecięcych i zabawy z dziećmi, oczepiny, podziękowania dla rodziców. Dodatkowe atrakcje - set góralski z zabawą.
      Gramy również wyprowadziny z domu!

W ofercie oprawa muzyczna imprez firmowych, event-ów, koncertów plenerowych, oraz imprez okolicznościowych (wesela, studniówki, bale).

Zespół z okolic: Cieszyn / Bielsko-Biała / Katowice
      Możliwość grania imprez na terenie Polski oraz poza granicami kraju.

Możliwość przesłania utworów demo.
      w466.wrzuta.pl/audio/6AdqS8Ga3pE/simply_the_best_-_so_band

Kontakt:
      Maciej - 506 907 749
      maciuss87@op.pl
    • papajacoverband Re: Wesele 6.9.2014 Świętokrzyskie 30.01.13, 11:08
      Proszę przesłuchać nas :)

PAPAJA COVER BAND

Sześcioosobowy zespół profesjonalnych i zawodowych muzyków,
      Muzyka wyłącznie na żywo,
      Wokaliści z powołania, z osiągnięciami w Must be The Music, Bitwie na Głosy i Szansie na Sukces
      Nastawieni na sukces i dobrą zabawę!
      Do tego gitara elektroakustyczna, elektryczna, basowa, instrumenty klawiszowe, perkusja, nagłośnienie, oświetlenie...

... bogaty repertuar utworów z kanonu polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, pogrupowany w sety tematyczne, m.in. latino, disco & boogie, rock'n'roll, sławne duety, ABBA mix, fresh beats, the best 'rock the stage' ever...

... oraz mnóstwo atrakcji, zabaw integracyjnych, KARAOKE live z zespołem.

Zapraszamy do posłuchania nas na www.papajaband.pl i www.youtube.com/PapajaBand a także do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Asia Sas:
      691884831
      hello@papajaband@gmail.com
    • Gość: silvo Re: Wesele 6.9.2014 Świętokrzyskie IP: *.231.12.250.koba.pl 31.01.13, 13:38
      Profesjonalny zespół muzyczny Białe wilki na wesela katolickie i prawosławne.Repertuar w Polskim jak i zagranicznym stylu. Ponad 10 lat doświadczenia w branży muzycznej na terenie całej Polski jak i za granicą. Prowadzimy imprezy również w języku angielskim i dodatkowo zapewniamy oprawę muzyczną w kościele oraz wyjście z domu od Państwa młodych.Robimy Elvis Show – niezapomniane przeżycie na twoim weselu i inne atrakcje podczas wesela.Zapewniamy nagłośnienie oraz oświetlenie sceniczne.Gwarancja najlepszej imprezy którą Wy i Wasi goście będą wspominać bardzo długo.Piątki -20% taniej. Chcesz mieć imprezę w najlepszym stylu zadzwoń tel: 600163733. Więcej na naszej stronie internetowej www.bialewilki.pl
    • efektnh Re: Wesele 6.9.2014 Świętokrzyskie 06.04.13, 18:11
      Witamy
      Jeżeli ogłoszenie jeszcze aktualne, to zwolnił nam się termin, więc zapraszamy na
      www.kapela-efekt.pl
      na niej kontakt, demo, fotki i wszystko o zespole - warto sprawdzić, że pełny profesjonalizm i 100% na żywo.
      Koszt całkowity za 1 dzień z dojazdem z Krakowa już od 3 tys. Prosimy o podanie miejsca wesela.
      Pozdrawiamy - zespół EFEKT
      kontakt tel.: 721020959 (plus) lub 504854696 (orange)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka