Dodaj do ulubionych

Szkoła tańca Fen – z miłości i pasji tańca!

IP: *.146.3.92.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.08.10, 18:36
Szkoła tańca Fen – z miłości i pasji tańca!
Prowadzimy wszystkie style taneczne- taniec towarzyski, taniec dla narzeczonych,intensywne kursy tańca dla narzeczonych,pierwszy taniec weselny,latino solo, salsa solo i w parach,taniec brzucha,sexy dance,dancehall,joga,pilates, aerobic,dance aerobic,hip hop i taniec nowoczesny, również zajęcia pole dance i inne.
A wszystko to w wyśmienitej lokalizacji centrum miasta przy metrze Politechnika przy pl.Zbawiciela 2 lok.31
Serdecznie zapraszamy!
Obserwuj wątek
   • ilona910 Re: Szkoła tańca Fen – z miłości i pasji ta 21.02.14, 15:56
    Fatalna organizacja. Fałszywe informacje przekazywane na recepcji, niezgodne z regulaminem, w konsekwencji brak zwrotu kaucji, a zatem skutki wielkiego bałaganu obciążają Klienta!!!! na zajęciach nie pojawia się instruktor!!! niemiła atmosfera. Zdecydowanie nie polecam!!!
  • Gość: Asia Re: Szkoła tańca Fen – z miłości i pasji ta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.12, 09:57
   Mam nadzieję, że jak najwięcej osób to przeczyta.
   Zdecydowałam się na kurs w Tańcu FEN gdyż skusili mnie ofertą tańca użytkowego - disco samba i możliwością użycia karty Multisport.
   Niestety na tym plusy się kończą.
   Co było najbardziej drażliwe
   - ciągle dołączały osoby nowe i ciągle uczyliśmy się od początku! Dodatkowo zapraszano osoby z innych grup na odrabianie zajęć. Nie ważne, że tamci tańczyli ciągle rock'nd'rolla a my prawie w ogóle. Przecież mogą stać z boku...
   - zmiana nauczycielki bez informacji. Najpierw mieliśmy świetną prowadzącą, ale potem nadeszła zmiana i tyle. Nie przekazano informacji co umiemy - jakie układy itp. Kilka zajęć to było patrzenie co umiemy...
   - brak wydolnej klimatyzacji w lato
   - likwidacja grupy bez powiadomienia. Przyszliśmy na zajęcia, a tam grupy nie ma bo było małe zainteresowanie...

   I tu zaczynają się nasze przeboje. Ponieważ to taniec FEN zamknął grupę mieli nam zwrócić kaucję. I czekamy na nią od... czerwca... Dobrze, że mamy to e-mailowo potwierdzone...
   Potem zrezygnowaliśmy z kolejnych zajęć (ciągle nowe osoby, brak widocznego planu - wydawało się, że jest ciągła improwizacja) i kaucji też nie ma...

   W każdym razie nas naciągnęli na 160 zł i bezczelnie przysyłają oferty kolejnych zajęć jednocześnie ignorując moje e-maile i telefony.
   NIE POLECAM chyba, że lubcie:
   - małe sale z niewydolną klimatyzacją
   - brak planu zajęć
   - ciągłe dochodzenie nowych/odrabiająjących inne zajęcia
   - powtarzanie do znudzenia tych samych kroków bo patrz punkt wyżej.
   • martak Re: Szkoła tańca Fen – z miłości i pasji ta 05.01.15, 11:16
    Ja mam podobny problem. Od ponad roku czekam na zwrot kaucji (2 kaucje, czyli 100 zł) !! Zaczęłam dopominać się o zwrot kaucji po tym jak skończyłam chodzić na zajęcia (nie podobało mi się). Przez rok dopominałam się o zwrot kaucji. Szkoła się tłumaczyła, że muszą sprawdzić dane, że się odezwą, potem, że musi się księgowa wypowidzieć i że znów muszą coś tam sprawdzić itd.. I tak naiwnie czekałam rok. Po roku otrzymałam w końcu konkretną odpowiedż - że nei dostanę zwrotu, bo niby nie odrobiłam jakiejś nieobecności. Oczywiście że wszystko odrobiłam! Poza tym, gdyby to był ten powód, to szkoła mogłaby mi powiedzieć od razu, a nie zwlekać rok - wtedy mogłabym dyskutować, bo bym pamiętała jak chodziłam, po roku już nic nie pamiętam. Horror!! Mojej koleżance zwrócili kaucję dopiero po 3 m-cach upominania się (lepiej późno niż wcale) pomimo, że w regulaminie mają zapis, że zwracają po 2 tygodniach. Kłamią!! Nie polecam!! Wyłudzają kaucje i nie oddają!!! Fatalna szkoła!
    • szkolafennaciagacze Re: Szkoła tańca Fen – z miłości i pasji ta 31.01.15, 00:14
     Drodzy,

     Założyłam e-mail gdzie poszukuję ludzi z podobnym problemem, mianowicie szkoła fen nie wypłaciła zwrotnej kaucji.

     Proszę Was o wiadomości na adres: szkolafennaciagacze@gazeta.pl

     Mam nadzieję, że wspólnymi działaniami coś zdziałamy. Możemy zbiorowy pozew złożyć. Natrafiłam na bardzo wiele wpisów na temat tego precedensu, po tym jak już prawie 6 miesięcy walczę o zwrot swojej kaucji. Proszę piszcie!!! Nie dajmy się tak oszukiwać!!
   • szkolafennaciagacze Re: Szkoła tańca Fen – z miłości i pasji ta 31.01.15, 00:12
    Drodzy,

    Założyłam e-mail gdzie poszukuję ludzi z podobnym problemem, mianowicie szkoła fen nie wypłaciła zwrotnej kaucji.

    Proszę Was o wiadomości na adres: szkolafennaciagacze@gazeta.pl

    Mam nadzieję, że wspólnymi działaniami coś zdziałamy. Możemy zbiorowy pozew złożyć. Natrafiłam na bardzo wiele wpisów na temat tego precedensu, po tym jak już prawie 6 miesięcy walczę o zwrot swojej kaucji. Proszę piszcie!!! Nie dajmy się tak oszukiwać!!
  • Gość: Gość Re: Szkoła tańca Fen – z miłości i pasji ta IP: *.dynamic.chello.pl 25.01.13, 16:57
   Instruktorka była bardzo dobra, ale w tej szkole jest ogromna rotacja - kiedy po 1-2 miesiącach zainteresowanie się kończy, grupy są łączone lub rozwiązywane. A najgorszy jest kłopot ze zwrotem kaucji 40 zł. Nie zwracają jej od razu, tylko "po kilku dniach". Obiecują, że napiszą maila kiedy kaucja będzie dostępna do zwrotu, a potem milczą całe miesiące.
   Ogólnie to duża dezorganizacja, słabe zarządzanie szkołą. Może właścicielka wreszcie coś zmieni na lepsze w tej szkole.
    • Gość: Szkoła tańca Fen Re: Szkoła tańca Fen – z miłości i pasji ta IP: *.180.138.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.03.13, 13:11
     Drogie Panie, podczas korzystania z kuponów grupowych i nie tylko wprowadziliśmy dla Państwa możliwość odrabiania zajęć w innej grupie, wychodząc na przeciw waszym oczekiwaniom.
     Z racji właśnie tego ukłonu w stronę kursantów i wprowadzenie możliwości odrobienia zajęć na innej grupie niż uczęszczana są tak duże rotacje w grupach i zmiany w ilości osób.
     Ale Panie mają możliwość odrobienia nieodbytych zajęć.
     Chcieliśmy po prostu stworzyć Państwu możliwość odrabiania zajęć co jak widać spowodowało takie Pań odczucia.
     Dlatego obecnie w regulaminie szkoły powstanie zapis o możliwości odrabiania zajęć w 1/2 terminach a nie we wszystkich jakie szkoła oferowała.

     Z szacunkiem jednocześnie dziękujemy za uwagi jednocześnie wyjaśniając przyczynę takiego Pani odczucia.
     Szkoła tańca Fen
     • Gość: A_Kowalska Re: Szkoła tańca Fen – z miłości i pasji ta IP: *.dynamic.chello.pl 05.03.13, 13:25
      Ja jestem zadowolona z zajęć prowadzonych w szkole tańca fen i polecam tą szkołę wszystkim chętnym! Jestem zadowolona z poziomu zajęć (chodzę na pole dance) i z podejścia instruktorek, które starają się każdemu indywidualnie wytłumaczyć jak zrobić daną figurę. Atmosfera jest bardzo sympatyczna. Nie zauważyłam arogancji obsługi o której piszą inni, ale domyślam się o co chodzi, jest to mała szkoła, sama byłam świadkiem sytuacji gdzie z 5 osób zadawało pytanie (oczywiście każdy inne) na raz pani z recepcji żądając natychmiastowej odpowiedzi! Ludzie jak 5 osób naraz mówi to trudno się w tym połapać. Nauczcie się najpierw kulturalnego zachowania a potem dopiero smarujcie na forum wpisy o" aroganckim zachowaniu obsługi!"
      • jakiloginwziac Re: Szkoła tańca Fen – z miłości i pasji ta 19.05.15, 00:05
       Właścicielce bardziej zależy na pieniądzach niż na uczciwości i dobrej opinii. Zapłaciłam na zajęcia, które miały odbywać się o określonej godzinie. Godzinę zmieniono na taką, która mi nie pasowała. Właścicielka mimo moich wielu próśb nie oddała pieniędzy. Uciekają stamtąd zarówno klienci jak i instruktorzy. W niedzielę na zajęciach trzeba było uważać, żeby nie wdepnąć w szkło rozbite poprzedniego wieczora podczas wieczoru panieńskiego. Nie dajcie się naciągnąć.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka