Dodaj do ulubionych

Tanie rozwiązywanie zadań z matematyki i fizyki

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.10, 12:53
Witam
Oferuję tanie rozwiązywanie zadań z matematyki i fizyki, wszystkie poziomy; oraz pomoc w pisaniu sprawozdań z Pracowni Fizycznej! Dzięki moim usługom otrzymasz dokładnie rozwiązane zadania co na pewno pomoże Ci przygotować się do zajęć i sprawdzianów. Poza tym taka forma rozwiązywania zadań jest tańsza niż tradycyjne korepetycje.

Wyślij zadania na mojego maila rozwiazywanie09@o2.pl

Umówimy się co do ceny i czasu realizacji. Cena rozwiązania zestawu zadań zależy od stopnia trudności i czasu ile mi on zajmie. Przy czym w przypadku ceny zawsze istnieje możliwość negocjacji, jeśli np. uznasz, że proponowana przeze mnie cena jest za wysoka. Po przesłaniu do Ciebie rozwiązań poproszę Cię o wpłatę na konto. Proszę o wysyłanie do mnie zadań w plikach typu word, pdf, jpg, bądź zadań przepisanych w treści maila. Na rozwiązanie zadań muszę mieć trochę czasu, dlatego zwykle nie dam rady zrobić ich w ten sam dzień. Chyba, że zadania są wyjątkowo proste, wtedy mogę zrobić wyjątek. Zwykle na rozwiązanie zadań potrzebuję 2 – 3 dni bądź więcej. Zadania rozwiązuję zawsze w formie pisemnej (czytelnym pismem!), potem je skanuję do formatu jpg i wysyłam Tobie. Nie przepisuję zatem zadań na komputerze, bo po prostu pisemnie jest szybciej i wygodniej dla mnie.

Pomagam także w pisaniu sprawozdań z Pracowni Fizycznych; pisemnie (czytelne pismo) lub na komputerze (w programie Microsoft Excel). Obliczam niepewności pomiarowe, robię wykresy, piszę wnioski. Nie piszę części wstępnej (teorii). Poprawki za darmo.

Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

rozwiazywanie09@o2.pl
Obserwuj wątek
  • rozwiazywanie Re: Tanie rozwiązywanie zadań z matematyki i fizy 24.02.16, 17:39
   W sprawie rozwiązania zadań proszę pisać na maila: zadania12@o2.pl
   • laborki2 Re: Tanie rozwiązywanie zadań z matematyki i fizy 01.03.16, 13:46
    Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu zadań z fizyki lub matematyki (na poziomie: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, studia), to skontaktuj się ze mną. Przygotuję przejrzyste rozwiązania wraz z komentarzami. Zadania wyceniam po ich otrzymaniu.

    Przygotowuję również kompletne sprawozdania LABORKI (obliczenia, wykresy, rachunek niepewności pomiarów) na pracownie fizyczne.

    Zadania do rozwiązania wraz z terminem na jaki są potrzebne, proszę wysyłać na maila:

    zadania12@o2.pl


  • rozwiazywanie Re: Tanie rozwiązywanie zadań z matematyki i fizy 07.10.16, 12:49
   Witam.

   Jestem absolwentem fizyki z wieloletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu zadań online. Pomogę rozwiązać zadania z matematyki i fizyki, wszystkie poziomy. Od gimnazjum po studia (matematyka, fizyka, analiza matematyczna, algebra, statystyka). Rozwiązania na komputerze (w formacie doc, pdf). Rozwiązania są dokładne, z opisem, krok po kroku, mogą posłużyć do samodzielnej nauki.

   Pomogę również opracować laborki na Pracownię Fizyczną (wstęp teoretyczny, obliczenia, rachunek niepewności pomiarowej, wykresy, wnioski). Wzory na niepewność wyprowadzam od początku, dzięki czemu każdy student nauczy się obliczać niepewności pomiarowe.

   Jestem osobą uczciwą. W razie wątpliwości - możliwość wystawienia aukcji na allegro.

   Podaję maila na którego proszę wysyłać zadania do rozwiązania:

   zadanka2016@gmail.com

   Pomogę też napisać różnego rodzaju prace z fizyki bądź matematyki, prace na zaliczenia, prace kontrolne, referaty, prezentacje.

   Pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z moich usług.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka