Dodaj do ulubionych

Edukacja u podstaw? Mały Odkrywca Częstochowa

05.11.10, 00:41
Nie tylko moim zdaniem edukacja dziecka nie zaczyna się w szkole podstawowej. Pragnę polecić klub Mały Odkrywca w Częstochowie. Klub dla dzieci w wieku wczesnoprzedszkolnym, połączony ze żłobkiem pozwoli maluchom przygotować się do lepszego przyswajania wiedzy w późniejszych latach. Mały Odkrywca z pewnością umożliwi lepszy start maluchom w szkolnych zmaganiach z wiedzą i umiejętnościami. Polecam stronę www.malyodkrywca.za.pl
Obserwuj wątek
    • kora79 Re: Edukacja u podstaw? Mały Odkrywca Częstochowa 07.11.10, 14:16
      Zgadzam się edukacja malutkich dzieci przynosi w ich przyszłości rewelacyjne efekty. Chodzi o łatwość uczenia, dobrą koncentrację....
      Pozdrawiam!
      kora
      • Gość: mama filipa Re: Edukacja u podstaw? Mały Odkrywca Częstochowa IP: 85.202.157.* 26.11.10, 17:29
        A ja mam pytanie . Ile kosztuje miesięcznie to przedszkole ? Może ktoś z was wie . I jak tam jest z posiłkami dla dzieci . Bo byłam na tej stronie, ale nic konkretnego tam nie pisze. Moje dziecko jest dużym niejadkiem, ale nie chciałabym sama nosić mu jedzenia. U nas w przedszkolu jesteśmy rezerwowi z numerem 126 .... Dobrze , ze powstają nowe placówki tego typu :D
        • markov77 Re: Edukacja u podstaw? Mały Odkrywca Częstochowa 26.11.10, 18:39
          Proszę pytania kierować na naszą pocztę - chętnie odpowiemy.
          biuro@malyodkrywca.za.pl
          Jeśli chodzi o posiłki to jedna możliwość to jest przynoszenie swoich druga catering.

• Gość: krawcowa Re: Edukacja u podstaw? Mały Odkrywca Częstochowa IP: 85.202.157.* 29.11.10, 15:25
          No i jak ? Wie już ktoś jakie tam są stawki ? I czy posiadają logopedę ?
          • Gość: gosć:) Re: Edukacja u podstaw? Mały Odkrywca Częstochowa IP: 46.113.142.* 13.01.11, 18:04
            W tym pseudo przedszkolu czy Centrum Edukacji tak jak tosami nazwali nie prowadza posiłków,dzieci nie sa ubezpieczone a zajecia edukacyjne sa albo ich nie ma(jak jest wiecej dzieci to ich nie ma bo Pani przedszkolanka sie nie rozdwoi).Takich informacji udzieliła mi sama właścicielka Jest tylko jedna grupa dzieciakow i jak sobie Panstwo wyobrazaja zajecia edukacyje dla dzieci w wikeku 5 lat i te same zajęcia dla dzieciu w wieku kilku miesięcy. Przechowywalnia dzieci a ceny dochodza nawet do 600 zł:)ODRADZAM!!!
    • ela12.34 Re: Edukacja u podstaw? Mały Odkrywca Częstochowa 08.02.11, 09:08
      Prywatny żłobek w Częstochowie BAJKA zaprasza maluszki od 0 do 1 roku życia!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka