Dodaj do ulubionych

Kurs na certyfikat przewoźnika

09.02.14, 19:37
Certyfikat przewoźnika Warszawa

Jeżeli chcesz zwiększyć swoje szanse na uzyskanie certyfikatu przewoźnika, zapisz się na profesjonalny kurs organizowany przez ośrodek ABC-Szkolenia.

Organizowane przez nas szkolenie nie jest obowiązkowe, ale pozwala na szybsze i trwalsze przyswojenie wymaganych na egzaminie wiadomości. Pamiętaj, że obowiązujący zakres tematyczny jest bardzo obszerny - dotyczy zagadnień z wielu różnych dziedzin. Nawet, jeśli masz dużo czasu na przygotowanie, nie zawsze uda Ci się wszystko zapamiętać. Musisz korzystać z wielu źródeł, a i tak nie masz pewności, czy to wystarczy.

Zapisując się na nasze szkolenie, masz pewność rzetelnego przygotowania. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani wykładowcy, którzy w atrakcyjny sposób przekazują wiedzę. Na kursie poznajesz wyłącznie te informacje, które faktycznie są Ci potrzebne. Duży nacisk stawiamy na rozwiązywanie zadań rachunkowych stanowiących kluczowy etap egzaminu.

Postaw na profesjonalny kurs przygotowawczy i zapytaj o szczegóły oferty. Już teraz skontaktuj się z nami - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Certyfikat przewoźnika Warszawa
--------------------------
ABC Szkolenia
Warszawa ul. Modlińska 6
Tel. 502-700-182
Obserwuj wątek
  • miro77770 Re: Kurs na certyfikat przewoźnika 13.03.19, 07:49
   Jak chcecie uczyć się do testów to tylko wyłącznie polecam materiały ze strony certyfikatkompetencjizawodowych.pl/ , widziałem szereg różnych testów i tylko te testy z tej strony się pokryły na egzaminie w ok 80-90%. Tak samo z zadaniami. Fajna rzecz to symulator gdzie można poćwiczyć udzielanie odpowiedzi bez żadnych limitów i ograniczeń

   Na dodatek jest to legalna firma która wystawia faktury vat i chyba sa liderami w tej branży.

   ps. Kurs nie jest obowiązkowy, wystarczy nauczyć się testów i zapisac się na egzamin, a jak wiecie kursy kosztuja ponad 1000 zł, a tutaj macie 20 razy taniej i to samo !!!
  • abc-szkolenia Re: Kurs na certyfikat przewoźnika 25.04.20, 17:29
   Nowe testy na certyfikat kompetencji zawodowych z komentarzem w wersji online: abc-szkolenia.com/testy-online/certyfikat-przewoznika/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka