Dodaj do ulubionych

Elitarny kurs fryzjerski kwartalny

06.07.15, 15:02
Byłam ostatnio na kursie trzymiesięcznym w Akademii Szkoleniowej Pani Góreckiej w Koszalinie i bardzo sobie cenię ich profesjonalizm. Chętnie się z Wami podzielę, bo widzę, że wiele osób ma podobny dylemat co ja, decydując się na kurs. Zdecydowałam się na ten bo miał dobre opinie w internecie, i obsługa przed kursem wydała mi się bardzo profesjonalna. Nie ma nic gorszego jak poświęcasz dużo czasu, by znaleźć wymarzony kurs a de facto trudno się na niego dostać, bo obsługa zawala temat. Więc pojechałam :) Ku mojej radości kurs zaczął się bardzo intensywnie i był od razu połączony z praktyką. Byłam wniebowzięta, żadnych książek, godzin czekania i przeklinania w myślach. Nauczyłam się bardzo dużo. 480h. kursu pracy na główkach i modelkach. Strzyżenie, upięcia, modelowanie , koloryzacja, tonowanie, rozjaśnianie, balejage, ombre :) upięcia, modelowanie. Wiele też dowiedziałam się jak prowadzić własny salon, jak go organizować i zdobywać klientów, dla mnie to było bardzo wazne. Miła atmosfera do dziś wiele miłych wspomnień :P

www.akademia-szkoleniowa.pl/elitarne-staze-fryzjerskie-kwartalne
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka