Dodaj do ulubionych

Szkolenie dla nauczycieli, pedagogów, psychologów

14.10.15, 13:14
Polecam ciekawe szkolenie dla wszystkich chcących pracować z dziećmi i młodzieżą! Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży realizowane w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

STUDIUM skierowane do studentów, pedagogów, psychologów, nauczycieli i pracowników socjalnych pracujących z dziećmi i młodzieżą w placówkach oświatowych, terapeutycznych, ośrodkach wsparcia dziennego oraz wielofunkcyjnych placówkach opiekuńczo-wychowawczych.

Celem szkolenia jest podnoszenie kompetencji psychospołecznych, niezbędnych w pracy z ludźmi, poszerzenie wiedzy i umiejętności w zakresie prowadzenia warsztatowych zajęć na temat komunikacji, asertywności, profilaktyki uzależnień i przeciwdziałaniu agresji, a także szeroko pojętej pomocy psychologicznej w pracy z dziećmi i młodzieżą.

ROCZNE SZKOLENIE skoncentrowane na zdobywaniu praktycznych umiejętności diagnostycznych, możliwości rozumienia problematyki podopiecznych oraz oferowania adekwatnej interwencji z zakresu socjoterapii, psychoedukacji oraz psychoprofilaktyki dzieci i młodzieży, a także organizacji pracy świetlic i ośrodków socjoterapeutycznych oraz poradni psychologiczno-pedagogicznych. Kurs umożliwia zdobycie certyfikatu socjoterapii PTP oraz rekomendacji trenerskich PTP.

Krakowskie Centrum Psychodynamiczne stara się o wpisanie na listę placówek i ośrodków prowadzących kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych Małopolskiego Kuratorium Oświaty, co umożliwia awans zawodowy w placówkach oświatowych.

szczegóły na www.kcp.krakow.pl
Obserwuj wątek
  • szkola_pascal Re: Szkolenie dla nauczycieli, pedagogów, psychol 09.08.16, 10:37
   Zaoczna policealna szkoła PASCAL w Wodzisławiu Śląskim
   Wybierz kierunek, który Cię interesuje i podnieś swoje kwalifikacje ZA DARMO!

   Kierunki cieszące się największym powodzeniem to:

   – Administracja
   – BHP
   – Opiekun Medyczny
   – Florystyka
   – Kosmetyka

   oraz Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych

   ZAPISY JUŻ TRWAJĄ!

   Zapraszamy do sekretariatu:
   Osiedle XXX-lecia 60E
   44-286 Wodzisław Śląski

   Rezerwacja miejsc:

   pascal.edu.pl/rekrutacja/zapis-on-line/

   Szczegółowe informacje pod numerem telefonu:
   tel. 730-662-778
  • wojciechoponko Re: Szkolenie dla nauczycieli, pedagogów, psychol 25.09.16, 15:24
   A ja słyszałem, o świetnych szkoleniach dla nauczycieli. Sposoby na prawidłową ewaluacje, ocenę i diagnozę uczniów! Warto zajrzeć na: orke.pl/szkolenia/?category=nauczyciel-diagnozowanie-i-ocenianie

   Polecam
   Wojciech Oponko
   Nauczyciel
  • radzik84 Re: Szkolenie dla nauczycieli, pedagogów, psychol 06.12.17, 20:29
   Warto zapoznać się z ofertą kursów organizowanych przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii - szeroka tematyka bardzo przydatna w pracy pedagogów, psychologów i nauczycieli. Na styczeń zaplanowany jest interesujący kurs: www.fundacja-wroclaw.org/kursy/terapia-rodziny-z-dziecmi-i-mlodzieza-w-podejsciu-systemowym-61
   • aniteka7 Re: Szkolenie dla nauczycieli, pedagogów, psychol 23.12.17, 20:11
    witam. ostatnio mieliśmy okazję wraz z grupą nauczycieli z naszej placówki uczestniczyć w szkoleniu, podczas którego omawialiśmy problemy dzieci z tikami bądź zespołem Tourette'a- jak sobie z nimi radzić oraz jak odpowiednio komunikować się zarówno z dziećmi jak ich rodzicami. było ono naprawdę merytoryczne, 6 godzin naszpikowanych praktyczną wiedzą. organizatorami było Centrum CBT i szkolenie zamówione było przez naszego dyrektora. serdecznie polecam, wszystkie szczegóły dostępne są na stronie Centrum


  • aniteka7 Re: Szkolenie dla nauczycieli, pedagogów, psychol 27.01.18, 23:57
   Psycholodzy, psychoterapeuci, którzy pracują z parami, będą mieć w marcu okazję pogłębić swoje umiejętności terapeutyczne podczas organizowanego w Centrum CBT w Warszawie szkolenia I stopnia "Terapia Par i Małżeństw". Warsztaty nastawione są na naukę praktycznych umiejętności terapeutycznych, łącznie to 30 godzin zajęć które odbędą się w dniach 2-4 marca br.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka