Dodaj do ulubionych

najlepszy wet w Białej Podlaskiej

28.07.06, 14:22
kto Waszym zdaniem jest najlepszym wetem w Białej Podlaskiej? (od małych
zwierząt)
Obserwuj wątek
      • ewaijuz Re: najlepszy wet w Białej Podlaskiej 29.07.06, 09:41
        a i jeszcze jedno dr Górniak, jeśli jest bardzo zła sytuacja zwierza to nie
        daje złudnych nadziei tylko robi wszystko tak jakby ten zwierzo był jego własny
        i prawdę mówiąc (piszac) dziwi mnie troszke to że jeszcze nikt o nim nie
        wspomnia - może wynika to z tego że młody to jeszcze wet i nie tak znany.
          • cafe_tee Re: najlepszy wet w Białej Podlaskiej 03.08.06, 09:36
            Powiedzmy sobie szczerze - w białej nie ma dobrego lekarza.
            Hodowlą psów zajmujemy się od pokoleń.Do lekarza jeździmy do Lublina ,gdyż tam
            znajduje się odpowiednia klinika.Ceny porównywalne tak jak w Białej,a nawet
            niższe-tyle że do kosztów dochodzi dojazd.Ale warto.
            O pani doktor R. można napisać książkę.Jej diagnozy przeszły juz do historii
            mieszkańców miasta,posiadających hodowle psów,a nawet poza jego granice.
            A o doktorze Rędzikowskim..Ci co polecają na forum jego usługi,sami do tego
            dojdą z czasem.Zyczę szczęścia:) A psu wspólczuję.
            Laicy ,nie mający zielonego pojęcia o weterynarii,bedą się zachwycać,dobrym
            słowem i kroplówkami z "PWE" podawanymi bez sensu.
            prosty przykład:
            NIKT w Białej nie ma sprzętu do analizy krwi i moczu zwierzęcia.NIKT.A bez tego
            nie mozna postawić diagnozy,czy pies ma nowotwór ,chore nerki czy nawet
            cukrzycę.A takie diagnozy padają.Pytam się więc skąd one się biorą?
            Z badań krwi przeprowadzonych w szpitalu na terebelskiej???Przecież "kombajn"
            badający krew psią ,jest przeznaczony do badania_ krwi_ludzkiej!! a ta ma
            zupełnie inny skład i parametry odczytu niz psia!
            Jak więc lekarz może odczytywać wynik badania krwi(moczu) psa ,z urządzenia
            badającego krew(mocz)ludzką??
            Musiało zginąć dużo moich psów,leczonych nieprawidłowo- żebym trafiła do
            odpowiednich lekarzy,posiadających odpowiedni sprzęt i wiadomości.
            Radzę SPOKOJNIE i logicznie o tym pomyśleć.A nawet poszukać w internecie takich
            wiadomości,jest ich pełno.
            Drugi przykład:
            Zaden z lekarzy nie proponuje odpowiedniej diety dla naszych pupili.Psy po
            chorobach nerek ,czy otyłe powinny dostawać odpowiednią karmę.Ale o tym się
            wogóle nie mówi.Jakby problem nieistniał.
            Sterylizacja,szczepienia,parwowiroza ,babeszjoza.Te rzeczy lekarze umieją w
            białej robić i leczyć.Ale żeby stwierdzić grzybicę,nowotwór czy inne
            choróbska,potrzebne sa specjalistyczne przyrządy ,a nie oko lekarza i gadka szmatka.
            A takich przyrządów,powtarzam nie ma w naszym miescie.
            Prawdziwym lekarzem w Białej jest ten ,który odsyła pacjenta na badania do
            Warszawy lub Lublina.A w białej jest 2 lekarzy którzy to robią-słownie dwóch.
            Kiedy opadną już wasze zachwyty,i z czasem sami dojdziecie do takich wniosków i
            zmienicie lekarzy,wtedy może byc już za późno.Wiem ,że teraz jesteście wpatrzeni
            w waszych vetów,i nic nie przemówi wam do rozsądku.Ale chociaż badania krwi
            róbcie w klinikach.Koszt niewielki,ale odczyt PRAWIDŁOWY.
            serdecznie pozdrawiam.
            p.s.
            zainteresowanych adresem kliniki w Lublinie proszę na priv.
            A tym nie zainteresowanym,życzę zdrowego rozsądku,trzeźwego spojrzenia i
            zaprzestania słuchania milutkiego gadania,bo tu chodzi o zycie psa.
            • athropos Re: najlepszy wet w Białej Podlaskiej 04.08.06, 00:16
              Po pierwsze, nigdzie w Twoim poście spokoju i obiektywizmu nie widzę. Zresztą,
              zapewne o niego trudno, gdy się straciło pupila, wierzę. Wypraszam sobie jednak
              zarzucanie mi zachwytu i wpatrzenie w weterynarza - nie mam złotych cielców i
              nikomu nie oddaję hołdów. Moja ocena wynika z efektów - a jeśli te są pozytywne,
              to dlaczego mam pisać o kimś źle? Moje doświadczenia są takie, a nie inne.
              Koniec. Kropka.

PS. A o życie kota może chodzić, czy będziemy się trząść tylko nad pieskami?
              PS2. Polecam kubeł zimnej wody.
              • cafe_tee Re: najlepszy wet w Białej Podlaskiej 04.08.06, 10:41
                Pupila nie straciłam,odkąd nie korzystam z "porad" miejscowych vetów,a jedynie
                ze szczepień ochronnych.
                Nie musisz nic sobie wypraszać,gdyż post nie był skierowany do Ciebie,a
                ogólnie.A czemu akurat Ciebie najbardziej zabolał? nie wiem.I nie interesuje
                mnie to.
                koniec .kropka.
                P.S.
                O życie kota również może chodzić.Jednakże nie mam doświadczenia w tej
                materii,więc się nie wypowiadam.Ale jeżeli kastrację uważasz ,za dobry
                omen,zyczę powodzenia:)
                PS.2
                I vice versa (podwójnie):)

• athropos Re: najlepszy wet w Białej Podlaskiej 04.08.06, 15:18
                  Nie zabolał, nie zabolał. Nie trawię jedynie patosu, pompy i kaznodziejstwa.
                  Wszystko było w Twoim poście. Te wszystkie dramatyczne wykrzyknienia i grożenie
                  palcem - dobre w aktualnym sejmie i wiadomej, jedynie słusznej rozgłośni.
                  • cafe_tee Re: najlepszy wet w Białej Podlaskiej 04.08.06, 15:43

hahahaha...
                    Nie uważasz ,ze demonizujesz?
                    To,że zwróciłam uwagę na brak podstawowego sprzętu medycznego,jest patosem,
                    pompą i kaznodziejstwem?Ale jezeli Tobie wystarcza stetoskop,termometr i
                    strzykawka z glukozą....Ok.
                    Z polityką nie mam nic wspólnego ,a jaką rozgłosnie masz na myśli, wiesz Ty i Ci
                    co jej słuchają:),bo ja nie mam czasu siedzieć przed odbiornikiem radiowym.

Trochę mniej złosliwości, więcej trzeźwego spojrzenia,a życie będzie milsze i
                    przyjemniejsze.

Serdecznie pozdrawiam i zyczę miłego dnia z ulubioną rozgłosnią radiową:)
                    p.s
                    moją zawsze była "trójka"
                    • athropos Re: najlepszy wet w Białej Podlaskiej 04.08.06, 20:56
                      Nie mam na myśli merytorycznych uwag, tylko sformułowania w stylu 'jesteście
                      zapatrzeni', 'zachwyceni', 'jeszcze się przekonacie' itp. itd. I tylko o to mi
                      chodzi. Jeśli dalej nie rozumiesz, o co mi chodzi, przykro mi, nie potrafię Ci
                      dalej pomóc ;)

Za posyłanie piłki pod siatkę sformułowaniami typu 'ja nie słucham tego radia,
                      ale ty na pewno', sama się dyskwalifikujesz jako równy adwersarz. A słuchaniem
                      'trUjki' też się nie zrehabilitujesz.

I tym miłym akcentem - wesołego weekendu, hehe ;)
      • negev56 Re: najlepszy wet w Białej Podlaskiej 04.08.06, 16:28
        nie zawsze jest tak, że właściciela zwierza stać na wyjazd do Lublina czy W-wy,
        więc musi polegać na tych wetach co są na miejscu. To tak jak z ludźmi, nie masz
        kasy, leczysz się w Białej i polecanie kogoś w innym mieście mija się z celem.
        Tylko można Ci pozazdrościć, że otaczasz odpowiednią opieką medyczną swoich pupili.
        Słucham zetki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka