Dodaj do ulubionych

skatepark w Białej Podlaskiej

01.09.07, 17:08
A raczej jego brak !!!

1) na sesji rady miasta 2 lutego 2007 zostal zatwierdzony budzet na skatepar w
wysokosci 125 000 pln
2) z tej sumy ok 70 000 pln pojdzie na nawierzchnie. poniewaz miasto stawia na
jakosc a nie na ilosc, nawierzchnia bedzie profesjonalna i specjalnie
przygotowana pod ten obiekt (a nie jakistam tani asfalt)
3) lokalizacja skateparku: najprawdopodobniej teren miedzy krzna, rynkiem na
100 lecia, sidorska i boiskiem do pilki noznej. w tej chwili sa na tym terenie
jakies jeziorka i alejki spacerowe (i rowerowe?) oraz sporo wolnej przestrzeni.
4) poniewaz znaczna wiekszosc budzetu pochlonie nawierzchnia, na pewno nie
zostana wybudowane wszystkie przeszkody z tego wstepnego projektu ktory
widzieliscie. odpadnie najprawdopodobniej minirampa z bankiem. nie ma co sie
zloscic w tym przypadku, bo to co bedzie to i tak duzo jak na nasze miasto a
poza tym w planach jest przewidziana rozbudowa skateparku w przyszlym roku.
5) powstanie najprawdopodobniej rowniez tor do dirtu ze wzgledu na nieduze
koszty budowy
6) prezydent miasta chce aby calosc zostala oddana do uzytku juz w maju
7) tradycyjnie oczywiscie kierujac sie wlasnym doswiadczeniem, stwierdzam ze
wszystko (ale raczej oprocz budzetu) moze ulec zmianie"

Chciałem powiedzieć że w punkcie 6 prezydet powiedział że skate park bedzie w
maju!!!!! a mamy wrzesień!!

Co się stało z pieniędzmi przeznaczonymi na niego????

Tak się chwalili w gazecie że bedzie skate park i dupa.
OSZUKALI NAS !!!!!!
Obserwuj wątek
    • athropos Re: skatepark w Białej Podlaskiej 02.09.07, 18:08
      > 3) lokalizacja skateparku: najprawdopodobniej teren miedzy krzna, >rynkiem na
      100 lecia, sidorska i boiskiem do pilki noznej. w tej >chwili sa na tym terenie
      jakies jeziorka i alejki spacerowe (i >rowerowe?) oraz sporo wolnej przestrzeni.

Radziwiłłowie się kolektywnie w grobach przewracają. "Jakieś jeziorka i alejki
      spacerowe"! To część dawnego parku pałacowego. Bardzo się cieszę, że na miejscu
      dawnej parkowej infrastruktury nie wylano asfaltu, choćby nie wiem, jak dobry
      gatunkowo miałby być. Nie żal mi nic, a nic.
      • luraczek100 Re: skatepark w Białej Podlaskiej 02.09.07, 21:59
        Park to ty możesz sobie na podwórku zasadzić . Oczywiście jeżeli masz podwórko .
        A dlaczego nie przeszkadza Ci , że wybudowali tam bloki, boisko , syfiasty
        bazar?? Czasy sie zmieniają człowieku mało nas obchodzi Twoje zacofanie. Zabrali
        pieniądze i już . Jeżeli jesteś jednym od "nich" to szczerze Ci współczuje.
        • athropos Re: skatepark w Białej Podlaskiej 03.09.07, 05:01
          Mam podwórko, nawet dwa, ale co to ma do rzeczy? (Nie odpowiadaj, to pytanie
          retoryczne było).

> A dlaczego nie przeszkadza Ci , że wybudowali tam bloki, boisko , syfiasty
          > bazar??

Dziecko giertychówki, zanim zaczniesz zadawać głupie pytania, idź i dowiedz się
          jakiegokolwiek minimum o historii swojego miasta. Tymczasem nie kompromituj się
          publicznie.

>Czasy sie zmieniają człowieku mało nas obchodzi Twoje zacofanie.

Cieszę się bardzo, że jestem taka zacofana, że nie chcę zalać asfaltem dla
          betonowych czerepów ostatnich skrawków historii tego miasta, w imię błędnie
          zrozumianego postępu. Potraktuję zatem Twoje obelgi jako komplement. I sorry,
          skatepark nie jest dla mnie synonimem zdrowia, duchu sportu w narodzie i
          zdrowego ciała. To subkultura i jak mi powiesz, że skejt w życiu piwa nie wypił
          na ławce pod blokiem, to Ci się w twarz roześmieję.

>Jeżeli jesteś jednym od "nich" to szczerze Ci współczuje.

Oczywiście, że jestem z układu, jak każdy w tym kraju, kto nie jest z PiS-u.
          Niezła paranoja, Kaczyńscy byliby z Ciebie dumni.
    • kontra123bp Re: skatepark w Białej Podlaskiej 02.09.07, 22:35
      Ostatnio dowiedzialem sie, ze urzad miasta w Białej Podlaskiej wogole nie miał pieniedzy na sam projekt skateparku. Dziwie sie, ze naszemu prezydentowi i osobom odpowiedzialnym za to wszystko nie jest teraz wstyd. Pisały o tym gazety, było głosno w całym miescie. Co teraz sobie mysla ludzie patrzac na to miejsce przy rzece - wiadomo czuja sie oszukani. Niby błacha sprawa ale takie akcenty na pewno nie wpłyna na popularnosc prezydenta i radnych. Dlaczego co dobre(np drogi) robia w czasie wyborów? Przeciez takie postepowanie jest smieszne i przypomina rzady panstwa Kaczynskich. Bardzo jestem rozczarowany takim postepowaniem naszych władz. Nietylko ja ale cała młodziez miasta Biała Podlaska.
      • luraczek100 Re: skatepark w Białej Podlaskiej 02.09.07, 22:52
        Drogi jak o nich mowa:) to powinni je poszerzyć a nie dawać jakieś głupie
        trawniki!! Jest coraz więcej samochodów a oni dali trawniki . Skatepark miał być
        wybudowany do maja TEGO roku! Wszyscy narzekają na skaczącą na rowerach
        młodziesz a tagże na deskach rolkach itp. Nikt nie pomyslał że w innych miastach
        wielkości Białej są skateparki i młodziesz się tam dobrze bawi i nie siedzi pod
        krzakami z browarami. Tam radni myślą o młodzierzy nie to co u nas.
        • negev56 Re: skatepark w Białej Podlaskiej 02.09.07, 23:08
          oo bardzo przepraszam, stanę w obronie trawników, a niby gdzie mają sr.. psy? i
          żeby nie było, mam kota co procesy fizjologiczne załatwia w kuwetę. Krzaki muszą
          być, bo gdzie browar młodzież niejeżdżąca pić będzie, nawet murków przyzwoitych
          nie ma przecież. I sprawa ostatnia, mi nie przeszkadza młodzież jeżdżąca,
          skacząca i co tam jeszcze, rubta sobie co chceta...:))
            • negev56 Re: skatepark w Białej Podlaskiej 02.09.07, 23:25
              Powiem tak, nie trzymam z żadną stroną, zainteresowana jestem tylko sobą
              (jedynaczka), postawa to wielce egoistyczna, ale wisi mi to...
              Z drugiej strony, z pewnością fajnie jest mieć jakieś hobby czy zainteresowanie
              i tu rzeczywiście szkoda, że ludzie chcący fajnie spędzić czas, nie zawsze mają
              gdzie. A to, że oszukali Was? nie Wy pierwsi i nie ostatni, Oni zawsze kłamią.
              Miłego jeżdżenia i skakania:)
            • athropos Re: skatepark w Białej Podlaskiej 03.09.07, 05:08
              >Trzymasz ich strone czy naszą negev56 ??

Jaką naszą? Mówisz o sobie w liczbie mnogiej? Współczuję.
              Widzę Cię na forum po raz pierwszy, a już zdaje Ci się, że masz tu jakąś silną
              grupę pod wezwaniem? Dobrze, że za parę godzin idziesz do szkoły, głupoty
              wywietrzeją z głowy. Tylko mundurka nie zapomnij zapiąć ;)
        • athropos Re: skatepark w Białej Podlaskiej 03.09.07, 05:05
          >a nie dawać jakieś głupie
          > trawniki!! Jest coraz więcej samochodów a oni dali trawniki

Tak jest! Pojeby! Trawniki dali! Zalać wszystko betonem, wyasfaltować, żeby nie
          było niczego, jak mówi nieodżałowany niedoszły prezydent Białegostoku. Wtedy
          dopiero będzie fajnie, kulturalnie i na najwyższym poziomie. Biedny, biedny
          człowieku bez pojęcia. Dorośnij może, o ile to nie za trudne zadanie.

>Tam radni myślą o młodzierzy nie to co u nas.

Ahaha, doskonałe, chyba się ubawiłam.
            • athropos Re: skatepark w Białej Podlaskiej 03.09.07, 09:07
              Niby wiek nie ten, a poziom wypowiedzi typuje zakompleksionego, pryszczatego
              trzynastolatka z niedorozwojem emocjonalnym i brakami w wykształceniu. Skoro
              jednak do szkoły nie chadzasz, wyjazd do kopania rowów, ośla łąko. Mogą być pod
              ten asfaltowy raj. A na koniec rzuć się pod walec, ty nadziejo społeczeństwa ze
              slamsów.

mojra
              Dzieła zebrane ;)
              • m-marecki Re: skatepark w Białej Podlaskiej 03.09.07, 12:29

Wow, w końcówce zrobiło się gorąco, trochę dystansu Panie i Panowie i nie
                wypominajmu sobie wieku bo to nie o to chodzi, by się licytować. Każdy z Was ma
                rację. Ja też popieram każdą inicjatywę skierowaną dla naszej młodzieży, by po
                szkole, czy pracy mogła miło i przyjemnie spędzić czas a nie przed telewizorem a
                takie inicjatywy w innych miastach a zwłaszcza państwach są realizowane. Wiadomo
                wybierając miejsce na tego typu i podobne inwestycję przydało by się by miasto
                spojrzało trochę w mapy i do książek historycznych, ale co zrobić.
                • m-marecki Re: skatepark w Białej Podlaskiej 03.09.07, 12:34

A ponadto mi też zawsze marzyło się zrobienie jakiegoś parku, w okolicy krzny bo
                  w tym mieście poza parkie Radziwiła nie ma gdzie iść się przejść, choć i tam
                  trzeba bacznie patrzeć w górę. Może kiedyś ktoś o tym pomyślij, ba przed
                  wyborami oczywiście.
            • wiktormix Re: skatepark w Białej Podlaskiej 06.09.07, 20:51
              hej
              Tak czytam wasze wypowiedzi i trochę się dziwię. Bo piszecie, że Czapski nie
              zrobił Wam skateparku, a prawda jest inna: radni (PiS, Nasze Miasto..., część
              PO) postanowili zabrać kasę na skatepark i przesunąć ją na zabezpieczenie prac
              nad Strefą Ekonomiczną (co też jest ważne, ale obiecano młodym ludziom park).
              Tłumacząc, że kasy i tak było za mało. Zamiast wypisywać durnoty, warto by było
              dowiedzieć się jaka jest prawda. I tym razem Magistrat chciał w tym roku zrobić
              skatepark, ale radni niekoniecznie - zapytajcie M. Litwiniuka - on wie jak
              głosował ;-) Aha, radiobiper chyba nadaje obrady Rady Miasta więc warto
              posłuchać, wtedy będzie wiadomo kto, co i dlaczego... ;-)
              pozdrawiam
              wiktor
    • wiktormix No to po skateparku ! 30.09.07, 23:15
      hej
      Nie wiem czy wiecie, ale radni (nie wszyscy tak głosowali, ale większość),
      zdjęli kasę, która miała iść na skatepark i przeznaczyli na sport - w założeniu
      seniorowska piłka nożna. H. Grodecki i B. (poseł?) Broniewicz, są we władzach
      Podlasia. Oczywiście do ich należała inicjatywa, aby kasę zabrać. Ciekawe co Wy
      na to? Sami radnych wybieramy, sami możemy ich zapytać: co z obiecanym skateparkiem?
      wiktor
    • kontra123bp Re: skatepark w Białej Podlaskiej 17.11.07, 22:36
      Moze ktos posiada jakies aktualne info na temat skateparku, planowanej nawierzchni, umiejscowieniu? Byłbym wdzieczny za jakies konkrety na dzien dzisiejszy. Jak nic nie jest planowane to moze trzeba bedzie w koncu podjac jakies działania.
      Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka