Dodaj do ulubionych

For Teens - Jesteś częścią mnie

22.08.08, 13:20
W tym zespole śpiewa Bialczanin Jaś z Passata!!!Uczestnicy konkursu
o Bursztynowego Słowika

Ruszyły eliminację do konkursu o nagrodę Bursztynowego Słowika i
Słowika Publiczności 45. Międzynarodowego Sopot Festiwal 2008.
Zagłosuj na swojego ulubionego artystę!

Na wybranego wykonawcę możesz głosować wysyłając SMS pod numer 7123
(koszt 1,22 z VAT) z nazwą zespołu/nazwiskiem wykonawcy lub
przyporządkowanym numerem.

5 wykonawców, którzy otrzymają największą liczbę głosów, weźmie
udział 23 sierpnia w koncercie półfinałowym na deskach Opery Leśnej
w Sopocie. Najlepszy z nich reprezentował będzie nasz kraj w
koncercie finałowym.
Obserwuj wątek
      • m-marecki Re: For Teens - Jesteś częścią mnie 22.08.08, 17:52

Ja niestety nie podzielam Waszego entuzjazmu. Pan J. i tak już wcześniej uważał
        siebie za niewiadomo kogo a teraz to już całkiem "bez kija nie podchodź". Nie
        rozumiem ludzi, którzy wybierają jego zespół do grania na weselach, nie dość że
        robią bardzo często przerwy to jeszcze w dodatku długie i nawet nie raczą
        włączyć muzyki w tle. Nie wspominając, że "lider" zespołu na jednym z wesel na
        którym byłem za kołnierz nie wylewał i wyglądało to komicznie. Mojego głosu nie
        dostani.
        • aniarom101 Re: For Teens - Jesteś częścią mnie 13.12.08, 22:16
          Absolutnie nie zgadzam się z m-mareckim.Janusz i jego zespół grają na prawdę
          fajnie,a co do przerw to bez przesady nie są aż tak długie i częste. Byłam na
          nie jednej imprezie na której oni grali i muszę powiedzieć że umieją poprowadzić
          ludzi do wspólnej zabawy.
          • m-marecki Re: For Teens - Jesteś częścią mnie 14.12.08, 12:29
            Masz prawo się ze mną nie zgadzać, może Tobie akurat się podoba. Moi znajomi,
            którzy byli ostatni na weselu gdzie grał ostatnio zespół Passat z Panem J.,
            również uważają że zespól jest przewartościowany. Może i faktycznie wokalista ma
            pojęcie o śpiewaniu, ale zachowanie jest nie do przyjęcia. A no i w dalszym
            ciągu czekamy na zapowiadaną płytkę.
    • marcin-borkowski Głosuj na For Teens 23.08.08, 09:36
      Nie mieszkam już w Białej, ale znam Janusza i oczywiście zagłosuję na niego i
      jego zespół. Ci co nie słyszeli ich piosenki, zachęcam do wejścia na ich stronę,
      gdzie znajdziecie teledysk: www.forteens.net.pl

Pozdrawiam Janusza i cały zespół For Teens!

Marcin
        • marcin-borkowski Re: Głosuj na For Teens 24.08.08, 10:52
          m-marecki napisał:
          > No i po głosowaniu, mieli (miał) swoje 5 minut i starczy.

Chyba naprawdę nie lubisz Janusza, jednak możesz być pewien, ze jeszcze nie raz
          usłyszysz o zespole For Teens.

Życzę miłego dnia i więcej pozytywnego nastawienia do otoczenia :)

Pozdrawiam
          Marcin
          • m-marecki Re: Głosuj na For Teens 24.08.08, 11:50
            Pan Janusz nie jest zupą pomidorową by go lubić lub nie, po prostu widziałem jak
            już wcześniej robił z siebie niewiadomo kogo bo jego zespół jest super( mowa o
            zespole weselnym), teraz po założeniu "For Teens" już całkiem chop do przodu. A
            jak mówią "jedna jaskółka wiosny nie czyni", tak samo jeden utwór mniej lub
            bardziej udany nie czyni z kogoś artysty. Pożyjemy zobaczymy jak w niedługi
            okresie usłyszymy kilka innych fajnych utworów grupy będzie można coś więcej
            powiedzieć, a tak po jednym utworze to niewiele.

Też pozdrawiam a pozytywnego nastawienia mi nie brakuje jak dotąd.
            • marcin-borkowski Re: Głosuj na For Teens 24.08.08, 12:48
              m-marecki napisał:
              > jak mówią "jedna jaskółka wiosny nie czyni", tak samo jeden utwór mniej lub
              > bardziej udany nie czyni z kogoś artysty. Pożyjemy zobaczymy jak w niedługi
              > okresie usłyszymy kilka innych fajnych utworów grupy będzie można coś więcej
              > powiedzieć, a tak po jednym utworze to niewiele.

Zgadzam się z tym i również zobaczę, jak potoczą się ich losy. Życzę im jak
              najlepiej.

To co zasługuje na dopowiedzenie, to jak wiadomo zespół For Teens, powstał
              wiosną tego roku, tak więc nie każdemu zespołowi, udaje się po kilku miesiącach
              od powstania - zaistnieć na scenie w Sopocie :) Dla porównania gwiazda z
              ostatniego roku Feel powstał w 2005 roku, a dopiero w 2007 roku został zauważony
              (po 2 latach).

Pozdrawiam
              Marcin
                • m-marecki Re: Głosuj na For Teens 30.09.09, 00:57
                  No i miało być tak pięknie a tu tylko szykuje się jeden utwór, który ukaże się
                  na zimę lub wiosnę. Niestety dobry głos nie czyni z kogoś artysty w pełni tego
                  słowa znaczeniu.
                  • malinmm Re: Głosuj na For Teens 02.10.09, 21:17
                    m-marecki napisał:

> No i miało być tak pięknie a tu tylko szykuje się jeden utwór, który ukaże
                    się......

Marecki to nie takie proste sprawy jak myślisz. Piosenek jest na całą płytę i
                    większość z nich lepsza od aktualnych hitów radiowych, a Sopot to nie wszystko
                    żeby dalej poszło jak po maśle.
                    Zespół jest aktywny i koncertują.

Brak aktywności na listach przebojów nie kwalifikuje artysty do słabszego
                    jakościowo a nawet zależność jest wręcz odwrotna.

Pozdrawiam
                    malin mm
                    • m-marecki Re: Głosuj na For Teens 03.10.09, 19:58
                      Życie to nie bajka, w każdej dziedzinie, jednak moim zdaniem jeżeli jesteśmy do
                      czegoś przekonani, jeżeli jesteśmy czegoś pewni w tym wypadku płyty to ja bym
                      zaryzykował, wziął pożyczkę, czy coś podobnego. Tłumaczenie, że ktoś ma wszystko
                      przygotowane a tylko nie ma jak wydać płyty to moim zdaniem mydlenie oczu,
                      Jestem przekonany, ze jeżeli było by tak jak mówisz to chętny na wydanie płyty
                      by się znalazł.
                      • malinmm Re: Głosuj na For Teens 06.10.09, 21:41
                        m-marecki napisał:

> Życie to nie bajka, w każdej dziedzinie, jednak moim zdaniem jeżeli jesteśmy do
                        > czegoś przekonani, jeżeli jesteśmy czegoś pewni w tym wypadku płyty to ja bym
                        > zaryzykował, wziął pożyczkę, czy coś podobnego.....

Czasem są wyższe priorytety. Pożyteczniejsze, przyjemniejsze i znacznie bardziej
                        profesjonalne.
                        silkqueen.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5Itemid=7&lang=polish
                        • m-marecki Re: Głosuj na For Teens 08.10.09, 19:36
                          malinmm napisał:

> Czasem są wyższe priorytety. Pożyteczniejsze, przyjemniejsze i znacznie bardzie
                          > j
                          > profesjonalne.
                          > silkqueen.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5Itemid=7〈=polish

Chyba żartujesz z tym bardziej profesjonalne czy wyższe priorytety, jeżeli dla
                          Ciebie bardziej profesjonalne jest granie coverów niż tworzenie, granie własnej
                          muzyki to o Tobie jako "muzyku" za dobrze nie świadczy, bo ludzi czy zespołów,
                          które potrafią grac covery na bardzo dobrym poziomie jest spora o wiele mniej
                          niż tych którzy potrafią, tworzyć własną muzykę. Moim skromnym zdaniem
                          tłumaczenie się tworzeniem zespołu, który gra utwory innej grupy, jako braku
                          czasu do tworzenia własnej muzyki to tylko wymówka.
                          • 4freddy Re: Głosuj na For Teens 09.10.09, 12:39
                            zgadzam się.
                            Zakładać "zespół" po to, aby grać covery i na dodatek szczycić się tym? To tak
                            jakby podrabiać YSL albo DG, w chińskiej fabryce i sprzedawać to na ryneczku,
                            jako oryginał za 1/5 ceny.
                            Albo jest się muzykiem, albo nie. Albo tworzy się własną muzykę i coś się sobą
                            reprezentuje - albo gra się na weselach. Albo jest się chirurgiem - albo coverem
                            chirurga :) ??
                            Nie ma "po środku".

Ponadto irytujące jest, że teraz każdy chce "śpiewać".
                          • malinmm Re: Głosuj na For Teens 13.10.09, 21:35
                            m-marecki napisał:

> malinmm napisał:
                            >
                            >
                            > > Czasem są wyższe priorytety. Pożyteczniejsze, przyjemniejsze i znacznie b
                            > ardzie
                            > > j
                            > > profesjonalne.
                            > > silkqueen.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5Itemid=7〈=polish
                            >
                            >
                            > Chyba żartujesz z tym bardziej profesjonalne czy wyższe priorytety, jeżeli dla
                            > Ciebie bardziej profesjonalne jest granie coverów niż tworzenie, granie własnej
                            > muzyki to o Tobie jako "muzyku" za dobrze nie świadczy, bo ludzi czy zespołów,
                            > które potrafią grac covery na bardzo dobrym poziomie jest spora o wiele mniej
                            > niż tych którzy potrafią, tworzyć własną muzykę. Moim skromnym zdaniem
                            > tłumaczenie się tworzeniem zespołu, który gra utwory innej grupy, jako braku
                            > czasu do tworzenia własnej muzyki to tylko wymówka.

Aby dalej kontynuować temat proponuję rozdzielić dwie funkcje/zawody czyli muzyk
                            i kompozytor.
                            Zarówno muzyk może być profesjonalny jak i kompozytor, choć granica między
                            amatorem a profesjonalistą w każdej dziedzinie już chyba zanikła gdyż wiele
                            osób/firm reklamuje swoje profesjonalne usługi nie będąc profesjonalistami nawet
                            w najmniejszym stopniu.
                            Ja będę bronił chłopaków jednak, bo granie utworów grupy Queen to jest większe
                            wyzwanie niż granie dla nastolatek. Gdybyś miał pojęcie o graniu na
                            instrumentach to podejrzewam, że nie pisałbyś tego. Robią to jako..... no już
                            nie będę pisał profesjonaliści tylko zawodowi muzycy. Nie wykonują tego jako
                            kompozytorzy i nie podpisują się pod utworami jako kompozytorzy. Nie wiem też
                            czego słuchasz generalnie na co dzień, więc trudno mi powiedzieć czy są to
                            artyści wykonujący muzykę czy to również kompozytorzy. Być może zainteresuj się
                            autorstwem piosenek swoich idoli, być może żadnego utworu, który jest w ich
                            repertuarze nie napisali sami.
                            I skąd wiesz kto jest autorem muzyki "Jesteś częścią mnie" grupy For Teens? i że
                            są nimi oni sami?

Pozdrawiam

malin mm
                            • m-marecki Re: Głosuj na For Teens 16.10.09, 23:13
                              Widzę, że każdy zostanie przy swoim. Ja słucham praktycznie wszystkiego,
                              począwszy od biesiady, folkloru czy rocka. Lubię Queen czy Depeche Mode i wolę
                              posłuchać ich muzyki z płyty niż w wykonaniu w/w zespołu. Po drugie nie chodzi o
                              to by koniecznie pisać muzykę i słowa do wszystkich utworów sobie samemu, ale o
                              to by dane utwory powstawały dla danej osoby czy zespołu. Nie gram na żadnym
                              instrumencie, ale dalej uważam, ze większą przyjemność sprawiało by mi granie,
                              czy śpiewanie moich piosenek lub napisanych dla mnie niż granie piosenek innego
                              zespołu.
                              • malinmm Re: Głosuj na For Teens 18.10.09, 22:21
                                m-marecki napisał:

> Widzę, że każdy zostanie przy swoim...

No właśnie i dzięki temu że jesteśmy różni i różnie myślimy świat może być
                                piękniejszy :-)

Ja osobiście też gustuje jedynie w oryginalnych wykonaniach utworów, czasem
                                jednak zdarza się ciekawa aranżacja odbiegająca od oryginału, która może
                                rzeczywiście wzbudzić zainteresowanie i nabrać całkiem innego wymiaru niż
                                oryginalny utwór.
                                Wiadomo, że nikt nie wykona niektórych utworów tak pięknie jak oryginalny zespół
                                lub wykonawca. Za przykład może tu posłużyć utwór Brother In Arms wykonany przez
                                grupę wiadomo jaką, gdzie za każdym razem w moim przypadku słysząc oryginalne
                                wykonanie przechodzą mi ciarki i aż mało łezka nie poleci ze wzruszenia gdy
                                słyszę gitarę Marka K.

W Twoim przypadku Depeche Mode też jest nie do podrobienia przez nikogo innego i
                                wcale mnie to nie dziwi, że nie zaakceptowałbyś innej wersji niż wykonana przez
                                samych chłopaków z DM.

Pozdrawiam i życzę miłego delektowania sie słuchaniem Twojej ulubionej muzyki.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka