Dodaj do ulubionych

Przedwczesny wytrysk - czas

IP: *.net-serwis.pl 02.01.11, 21:56
Pytanie dotyczące przedwczesnego wytrysku pojawiało się już kilka razy lecz nie znalazłem interesujących mnie informacji, więc chciałbym poruszyć problem jeszcze raz.
Definicja przedwczesnego wytrysku jest jak dla mnie mało precyzyjna, ale chyba musi taka być, bo każdy przypadek jest inny. Mnie interesują twarde dane i stąd moje pytanie a właściwie dwa. Poniżej jakiego czasu od wprowadzenia członka do pochwy i rozpoczęciu wykonywania ruchów do wytrysku możemy mówić o przedwczesnym wytrysku? Czy jest to 10 sekund, 1 minuta czy 10 minut?
I drugie pytanie: ile trwa w takim razie przeciętny stosunek (widełki)? Czy są jakieś badania mówiące o tym, że jest to np. od 2-5 minut czy od 10 do 15?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: a Re: Przedwczesny wytrysk - czas IP: *.raciborz.vectranet.pl 06.01.11, 19:55
      U mnie ten czas to godzina lub dluzej.
      • Gość: peter Re: Przedwczesny wytrysk - czas IP: *.net-serwis.pl 08.01.11, 10:18
        No to zdecydowani kwalifikujesz się do przedwczesnego wytrysku. Ja mogę 4 godziny albo dłużej ... Teraz Ty się pochwal :-).
        • 1dorota1990 Re: Przedwczesny wytrysk - czas 18.08.13, 17:02
          chwalic sie kazdy moze,według mnie to przedwczesny jes jak sie nie umie nad tym zapanować,sama mam faceta jak wejdzie to w 5 minut tryska,aa ja bym chciała chociaż z pół godziny,bo jakmnie pózniej lize tyle mi około trzeba by miec orgazm,
          ale co dziwne że w ustach tak szybko nie dochodzi,no chyba ze mocno sse,niemal wciagam go w usta jak chce by szybko doszedł
          ,w ustach zdarza mu sie szybciej wytrysnąć jak mam dwa w buzi jsgo i jeszcze kolegi,moze
          dlatego ze ciasniej,albo jak sie dwa ocierają o siebie to na niego działa?wówczas nie pozwala mis ie doykać ręką

Gość portalu: peter napisał(a):

> No to zdecydowani kwalifikujesz się do przedwczesnego wytrysku. Ja mogę 4 godzi
          > ny albo dłużej ... Teraz Ty się pochwal :-).
    • Gość: focus30 Re: Przedwczesny wytrysk - czas IP: *.era.pl 07.01.11, 16:29
      Ogólnie można mówić o przedwczesnym wytrysku, gdy partner kończy zanim jego partnerka osiągnie satysfakcję seksualną.
      Istnieje podział na przedwczesny wytrysk.
      - wytrysk przed immisją członka
      - tuż po immisji
      - po kilku minutach

Generalnie polecam książkę Już nie będę taki szybki, bo to problem w głowie.
      • Gość: peter Re: Przedwczesny wytrysk - czas IP: *.net-serwis.pl 08.01.11, 10:17
        Focus30 znam tą definicję i właśnie dlatego, że wydaje mi się ona kompletnie nieobiektywna a wręcz szkodliwa dla facetów (jedna kobieta może szczytować po 1 minucie a innej to i 1 godzina mała - w dużym skrócie), bo normalny facet może wpaść w kompleksy. Wiesz jacy jesteśmy wrażliwi ;-).
    • michal.lew-starowicz Re: Przedwczesny wytrysk - czas 15.01.11, 14:08
      Trudno jest określić normę dla czasu trwania stosunku. Definicja ISSM (Międzynarodowe Towarzystwo Medycyny Seksualnej) określa wrodzony przedwczesny wytrysk jako występujący przed upływem 1 minuty od rozpoczęcia penetracji pochwy. Badania populacyjne wskazują, że typowy czas trwania stosunku pochwowego mieści się w przedziale 5 – 10 minut. Jednak najważniejszymi kryteriami są czas, który umożliwia osiągnięcie satysfakcji seksualnej przez oboje partnerów (przykładowo, jednej partnerce może wystarczać 3 minuty, podczas gdy inna potrzebuje dłuższej stymulacji do osiągnięcia zadowolenia) oraz zdolność kontrolowania ejakulacji.
    • Gość: menes2 Re: Przedwczesny wytrysk - czas IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 14.07.13, 16:16
      Nie wierzcie w te ,,cudowne '' środki , to typowe naciąganie naiwnych...problem leży w głowie...
    • kajtek41 Re: Przedwczesny wytrysk - czas 16.08.13, 09:32
      Nie zawsze problem leży w głowie, uświadomił mi to seksuolog. ‘cudownych’ środków nie ma, ale są środki sprawdzone i bezpieczne, jak suplementy, więc może nie generalizujmy. Ja mam zawsze pod ręką liderin na potencję bo wiem że działa a bierze się doraźnie, także może zanim ktoś się wypowie o działaniu niech sam spróbuje.
      • 1dorota1990 Re: Przedwczesny wytrysk - czas 18.08.13, 13:21
        kajtek41 napisał(a):

> Nie zawsze problem leży w głowie, uświadomił mi to seksuolog. ‘cudownych&
        > #8217; środków nie ma, ale są środki sprawdzone i bezpieczne, jak suplementy, w
        > ięc może nie generalizujmy. Ja mam zawsze pod ręką liderin na potencję bo wiem
        > że działa a bierze się doraźnie, także może zanim ktoś się wypowie o działaniu
        > niech sam spróbuje.
        czegos tu nie rozumie,mój facet w mojej buzi potrafi wytrzymać nawet prawie godzine w pozycji 69,nieraz szczytuje razem ze mna,cześciej ciut wcześniej,ale kiedy wejdzie we mnie to zazwyczaj 5 minut i tryska,czasem zdarza mu się pół godziny(on twierdzi że sam nie wie czemu)bo już go podejrzewałam że może sobie cos na boku dorabia,lprace ma taką że raczej zmeczony nie jest,chociaż zdarza mu się ze 4 nadgodziny robic
        • allegropajew Re: Przedwczesny wytrysk - czas 15.03.22, 17:14
          1.) Musisz być bardzo dobrze do niego dopasowana
    • Gość: Rafał 30 Re: Przedwczesny wytrysk - czas IP: *.31.47.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.07.14, 10:03
      Kiedyś za szybko wsadzałem dziewczynom i były kłopoty z opanowaniem wytrysku i jednoczesnym zaspokojeniem partnerki. Teraz mam 30 lat i zanim wsunę swojej żonie pieszczę ją, całuję całą, liżę cipkę a kiedy dopiero sama wyraźnie naciska na penetrację i widzę że jest baaaaaardzo wilgotna wsuwam i wystarcza jej może max. 3 minuty i ma orgazm.
    • jakamotu Re: Przedwczesny wytrysk - czas 21.08.14, 04:34
      Mojemu mężowi pomógł Erekton, naturalny suplement, bez żadnych skutków ubocznych. Koleżanka mnie do niego przekonała i sama poleciałam do apteki, mąż krępował się a potem był szczęśliwy :)
    • mod10 Re: Przedwczesny wytrysk - czas 12.10.15, 14:18
      Chłopaki nie trujcie się żadnymi tabletkami ani maściami. Dwa tygodnie temu znalazłem bardzo dobry sposób i mój problem zniknal :) Podziele sie nim z wami bo wiem jaki to jest bol. Tutaj macie poradnik: opoznijwytrysk.wordpress.com
      • braungrzegorztobuk Re: Przedwczesny wytrysk - czas 20.10.15, 19:10
        Dupę sobie opóźnij...
    • braungrzegorztobuk Re: Przedwczesny wytrysk - czas 20.10.15, 19:09
      BRAUN CH...E
    • piotrek4324 Re: Przedwczesny wytrysk - czas 04.11.15, 12:49
      Chłopaki nie trujcie się żadnymi tabletkami ani maściami. Dwa tygodnie temu znalazłem bardzo dobry sposób i mój problem zniknal :) Podziele sie nim z wami bo wiem jaki to jest bol. Tutaj macie poradnik: opoznijwytrysk.wordpress.com/
    • fdseaaadaaeff Re: Przedwczesny wytrysk - czas 03.06.16, 18:34
      Najlepsza jest dapoksatyna z apteki DoktorPotencja.com
    • ranker2 Re: Przedwczesny wytrysk - czas 08.10.16, 21:59
      Wszystko na temat przedwczesnego wytrysku, metod leczenia, rankingiem środków znajdziecie w jednym artykule pod adresem: wiecejmeskosci.pl/jak-przedluzyc-stosunek
    • emil.chhmiel Re: Przedwczesny wytrysk - czas 13.10.16, 15:26
      Okazuje się, że takie problemy to wcale nie problemy, tylko norma. Przeczytałem ostatnio kilka artykułów na ten temat i okazuje się, że większość facetów się zmaga z tą przypadłością...

menmagazine.pl/seks-menmagazine/krotkodystansowcy/
    • lethes32 Re: Przedwczesny wytrysk - czas 09.03.22, 13:36
      Gość portalu: peter napisał(a):

Czy jest to 10 sekund, 1 minuta czy 10 minut?
      > I drugie pytanie: ile trwa w takim razie przeciętny stosunek (widełki)? Czy są
      > jakieś badania mówiące o tym, że jest to np. od 2-5 minut czy od 10 do 15?
      > Pozdrawiam
      Słabiutko. U mnie stosunek trwa około 25 min a jak wezmę 2 tabletki Stud Pills to nawet godzinę. Nie liczę gry wstępnej tylko konkret
    • Gość: oggi Re: Przedwczesny wytrysk - czas IP: *.91-185-185-0.net.eco.atman.pl 08.08.22, 13:52
      Bo jest z tym problem.Dla partnerki ale równiez i dla przeciętnego faceta. Jasne,że są sposby na to aby zaspokoić kobiete w inny sposób niż tylko poprzez stosunek tradycyjny. Można ustami, reką , wibratorem. Jednak dłuzszy seks to wieksza bliskość i jednak dobrze jest postarać sie aby trwał dłużej.
      U mnie jak do tej pory najskuteczniejsze okazały się wspomniane tutaj w temacie chusteczki orgasm control
      • Gość: ogmerks Re: Przedwczesny wytrysk - czas IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.08.22, 08:44
        A nie jest przypadkiem tak, ze człowiek potrafi się do takich chusteczek przyzwyczaić i potem trudno mu jużb ez chusteczek? W sensie, że na początku działają dłuzej a potem coraz krócej?
        • Gość: pietka Re: Przedwczesny wytrysk - czas IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.08.22, 12:37
          Nie sądze aby było ryzyko uzależnienia sie od tej substancji. Mogę wręcz stwierdzić, że dzieki orgasm control jesteś w stanie o wiele dłuzej bo dzięki temu, że członek jest mniej pobudliwy to bardizej ćwiczysz możliwość wstrzymywania wystrysku.
          Przynajmniej tak właśnie bylo u mnie. Od kiedy stosuje chusteczki to nawet jak je odstawię to jestem w stanie wytrzymać o wiele dłuzej niż wcześniej.
          • Gość: Areś Re: Przedwczesny wytrysk - czas IP: 158.75.164.* 16.08.22, 23:07
            Ja biorę przed stosunkiem lek na erekcję Inwentum.Oczywiscie od czasu do czasu(jak masz nadciśnienie jest raczej odradzany).Normalnie, może stosunek trwa niezbyt długo, powiedziałbym akurat by zaspokoić partnera,ale potem masz drugi wzwód po kilku minutach,stoi jak drut i wtedy można jechać na opór.
    • Gość: api Re: Przedwczesny wytrysk - czas IP: *.sprintdatacenter.net 09.09.22, 09:07
      weź pod uwagę,ze w wiekszości przypadków nie trzeba wcale faszerowac sie lekami i można powstrzymać przedwczesny wytrysk innymi sposobami. Myśle,że większość facetów doświadczyła sytuacji, w których skończyli znacznie wcześniej niż zamierzali. I nie ma w tym po prostu nic nienormalnego. Tabletki o których piszesz są stosowane jedynie w ekstremalnych sutuacjach kiedy naprawdę nic nie pomaga. I kiedy przedwczesny wytrysk jest chroniczną choroba a nie zaburzeniem
      W normalnych sytuacjach pomoże prezerwatywa czy oc wipes ( chociaż chusteczki poleca bardziej bo moim zdaniem są wygodniejsze).
      • Gość: gowin Re: Przedwczesny wytrysk - czas IP: 185.97.16.* 12.09.22, 07:38
        Patrzę sobie teraz i oc wipes można zamówić sobie przez neta, jednak interesuje mnie kupno ich stacjonarnie. Dostanę gdiześ?
        • Gość: api Re: Przedwczesny wytrysk - czas IP: *.artnet.gda.pl 12.09.22, 09:57
          Nie widziałem w aptekach i marketach. Tak więc pewnie nie bo rzuciłyby mi się w oczy. Wiem,ze w Wawie jest możliwość kupna w firmowych sklepach intymność ale w innych miejscach to nie wiem. Zresztą sam zamawiałem przez internet jedynie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka