Dodaj do ulubionych

Jak powiekszyc penisa

IP: *.adsl.inetia.pl 24.07.13, 12:57
Czy ktoś z was powiększał penisa pompką albo przy pomocy suplementów ? Czy waszym zdanie jest to dziwne?
Obserwuj wątek
    • Gość: irokez Re: Jak powiekszyc penisa Penilarge IP: *.one.com 24.06.14, 18:10
      No jak kupisz taki zestaw 2+1 to zaoszczędzisz trochę pieniędzy. wydaję mi się że takie 3 opakowania starczą tobie na 3 miesiące jak chcesz dłużej to dokup jeszcze jedno opakowanie albo wydłuż suplementację do 6 miesięcy:) kremu nie używałem ale słyszałem że również działa powiększając jak i na rozstępy:)
    • sniecik Re: Jak powiekszyc penisa 11.05.15, 23:53
      Wcale nie jest to dziwne ja sam próbowałem i najlepsze są te wodne działają na zasadzie próżniowej, a powietrze używane w tanich pompkach zastępuje tu woda. Jest to bezpieczniejszy i delikatniejszy sposób powiększania penisa, daje też lepsze rezultaty. Może nie kosztuje tyle co zwykła ale jest o wiele lepsza:Pompka do penisa
    • miasto.mania Re: Jak powiekszyc penisa 22.09.15, 14:50
      Do niedawna powiększenie było możliwe tylko dzięki drogiemu zabiegowi ostrzykiwania kwasem hialuronowym lub za pomocą pompek, ale kto choć raz jej używał, wie że efekt jest marny i krótkotrwały.
      Medycyna poszła do przodu, to co do niedawna nie dawało nam spać i cieszyć się z seksu stało się możliwe:

bit.do/powiekszenie_penisa
    • ranker2 Re: Jak powiekszyc penisa 19.09.16, 18:18
      Jedni nadrabiają techniką a inni rozmiarem penisa. Sposobów jest kilka, także każdy znajdzie coś dla siebie, ładnie opisane metody znajdziecie tutaj. Jaką metodą bym wybrał? Hmmm.. każda jest warta uwagi, jedynie operację bym na starcie odrzucił bo koszt mega duży, a efekt wcale nie jest murowany.
    • gutaney Re: Jak powiekszyc penisa 14.10.16, 15:51
      Stosowałem, ale u mnie nie zdał egzaminu. Erekcje były dłuższe i bardziej satysfakcjonujące.. ale rozmiar penisa nadal taki sam. dodatkowo zauważyłem szereg skutków ubocznych. Wymioty, bóle głowy... Dlatego musiałem poszukać jakiegoś środka zastępczego. Zdecydowałem się na zakup Eron Plus. Skusiły mnie pozytywne opinie w Internecie i naturalny skład. To był dobry wybór. Brak skutków ubocznych i szybkie efekty. Tabletki zamawiałem za pośrednictwem tej strony potencia.pl/ Polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka