Dodaj do ulubionych

Powiększenie penisa

20.08.13, 23:20
Co myślicie o tabletkach na powiększenie penisa? Nie jestem zadowolony ze swojego rozmiaru i chciałbym coś z tym zrobić. Czy takie tabletki działają, czy lepiej spróbować czegoś innego? Będę wdzięczny za wasze rady
Obserwuj wątek
    • larry4 Re: Powiększenie penisa 21.08.13, 11:48
      Nie ma możliwości zwiększenia rozmiarów penisa za pomocą cudownych tabletek. Musiałyby one wpływać selektywnie na rozrost tkanek, a takiej możliwości póki co nie ma. Wszelkie tabletki reklamowane, jako powiększające penisa zwierają w swoim składzie l-argininę, która jest substratem do produkcji tlenku azotu - prekursora odpowiedzialnego za rozluźnienie naczyń, napływ krwi oraz wzwód. Dzięki tej substancji, penis w stanie spoczynku może być "luźny", a przez to wydawać się nieco większy. Z osiągnięciem wzwodu tez może być łatwiej. Jeśli jednak chodzi o zwiększenie długości/obwodu na zawsze - nie ma szans.
      • gabrielloo Re: Powiększenie penisa 21.08.13, 12:22
        To co piszesz brzmi bardzo sensownie, ale jednak są opinie pozytywne o działaniu takich tabletek. Chyba, że to rzeczywiście chwilowy efekt
        • e.mareczek Re: Powiększenie penisa 22.08.13, 12:50
          tlenek azotu jest niezbędny w procesie całej kuracji. Ja korzystałem z tabletek przez pół roku ! Śmiało powiem, że efekt jest zadowalający. Dobrze się odżywiam i regularnie trenuję.
    • the_baca Re: Powiększenie penisa 21.08.13, 14:52
      Nie powiększaj, to babska nagonka na wielkość. Tylko pedały sobie powiększają penisy. Takie jest moje zdanie. Podniosę cie na duchu, a ty podnieś liczbę lajków i wygrajmy ten pasztet z konkursu drosedu razem. W KUPIE SIŁA!

www.facebook.com/events/384911271630652/?fref=ts
    • larry4 Re: Powiększenie penisa 22.08.13, 11:08
      Zastanów się, czy jeżeli tutaj pojawiają się wpisy na typu tabletki X gwarantują dozgonną młodość, to należy brać je na poważnie? Poszukaj wiarygodnych źródeł, zapytaj lekarza urologa, a nie zażywaj czegoś, co kupisz w necie lub sex-shopie, o nie do końca znanym składzie, pochodzeniu itp. Jeżeli już się zdecydujesz, to podziel się efektami/wymiarami przed i po.
    • Gość: Ytong Re: Powiększenie penisa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.13, 19:50
      Ale by spróbować to trzeba wiedzieć co, czyli i tak na początku jakiś specjalista na tapetę....
    • Gość: Piotr Re: Powiększenie penisa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.14, 14:30
      Stosuje te tabletki od dówch tygodni zero reakcji
    • Gość: penilagre Re: Powiększenie penisa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.14, 06:46
      przestan sciemniac ja stosowalem 6 miesiecy i 0 reakcji pozniej zaczalem fora czytac i wszedzie pisza ze sciema a ci co pisza ze dziala to sa ludzie ktorzy tym handluja
      • Gość: Piotr Re: Powiększenie penisa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.14, 10:31
        Masz rację ja stosuje Xtrasize od ponad 1,5 miesiąca żadnej reakacji zero powiększenia jestem załamany znów nabito mnie w butelkę za 150zł.
        Chciałbym poznać osobnika który to stosuje i ma jakiekolwiek reakcję
        Piotr
    • Gość: Piotr Re: Powiększenie penisa Penilarge najlepsze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.14, 11:57
      Ja dałem namówic się i kupić Xtrasize kuracja 2 miesięczna mając nadzieję że mój penis powiększy się choćby 1-2 cm kompetne dno żadnej reakcji mój penis pomiejszył się o 1 cm przestrzegam wszytkich kupujących przed tym środkiem kupiłem go z oficjalnej strony producenta mogę podać serie i nr jesli kogoś to interesuje.

OSTRZEGAM KOMPLETNY BUBEL Xtrasize nie daj się namówić a ci co piszą że powiększył się o 3-5 cm to chyba naganiacze producenta chciałbym zobaczyć takiego pacjenta albo zaraz napisze jeden z drugim że trzeba jakąś maśc czy krem dokupić to zadziała chyba że na szczury :-)
      Pozdrawiam
    • Gość: Piotr Re: Nie faszeruj się tabletkami!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.14, 15:42
      I znów sie logój wysyłaj sms następna naciagaczka
    • markusso123 Re: Powiększenie penisa 22.01.15, 14:07
      O skutecznych i przede wszystkim bezpiecznych sposobach na powiększenie penisa możesz poczytać tutaj
      • mila.nka Re: Powiększenie penisa 15.05.15, 18:49
        Dużo mężczyzn zastanawia się nad tym jak powiększyć penisa , jednym z rozwiązań jest Jes-Extender. To preparat, którego działanie oparte jest na sile trakcji.
        --
    • kbod Re: Powiększenie penisa 13.05.16, 23:40
      Takie tabletki to tylko chwyt marketingowy dla firm farmaceutycznych, wątpię aby faktycznie pomagały,a zaszkodzić mogą. Istnieją zabiegi powiększające członka, które polegają na wstrzyknięciu w narząd Twojej tkanki, która wcześniej została pobrana. Można tak wydłużyć, do 3-4 cm, jak i pogrubić go. Niestety takie zabiegi są wykonywane bodajże tylko w W.Brytanii, ale to musiałbyś dokładnie sprawdzić.
      Myślę, że najlepszym sposobem, będzie po prostu polubienie swojego ciała takim jakie jest.
    • ranker2 Re: Powiększenie penisa 20.11.16, 16:08
      Metod jest wiele, tabletki są chyba najpopularniejsza, bo nie ma nic prostszego niż po prostu przyjąć codziennie tabletkę. Nie oznacza to, że jest jedyną metodą, możesz również wykonywać ćwiczenia, używać pompki czy ekspandera. Najlepiej poczytaj sobie o każdej z nich na - wiecejmeskosci.pl/jak-przedluzyc-stosunek
    • Gość: ktośnowyiciekawy Re: Powiększenie penisa IP: *.kwidzyn.vectranet.pl 29.08.17, 22:45
      Gdyby nie extralarge.pl/ nadal bylbym nudnym chłopakiem z niewiele ponad 14 cm peniskiem. Uzalabym się nad sobą i marudzil ze mam tylko takiego i ze nic się z tym nie da zrobić. A wystarczylo dobrze poszukać, przejrzeć internet, sprawdzone komentarze i znaleźć metode która mnie nie zawiedzie i spelni moje pragnienie. Przyznam ze o eXtra large niewiele slyszalem i to jest blad, bo powinienem je znac, ale może to dlatego ze to nowy produkt. Kiedys stosowałem podobne tabletki ale na rozrost miesni czy cos w tym stylu, jednak nie przyniosły one zadnego rezultatu tylko stracilem kase. Z eXtra large udało się wszystko. Trwalo to jakies 2-3 miesiace i można teraz szalec. Zniknal mój brak wiary w siebie, co spowodowalo ze mam lepszy kontakt z dziewczynami i w kontaktach z nimi nie mam już zadnych oporow żeby zagadać czy cos a w przeszlosci był z tym problem, nie będę ukrywal. Jeżeli nie mieliście szansy poznac czy zastosować eXtra large to zachęcam do ich kupna z pelna swiadomoscia. Sa z najwyższej polki!
    • gosiasobieraj1990 Re: Powiększenie penisa 06.10.17, 22:41
      Tabletki, zele i inne reklamy nie działają, możesz powiększyć jedynie kwasem jakimś tam, poszukaj.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka