Dodaj do ulubionych

Leczenie zaburzeń wzwodu falą uderzeniową?

06.10.15, 10:21
Cześć,

Mój mąż od pewnego czasu zaczyna mieć problemy ze wzwodem. Zaczęliśmy szukać rozwiązań tego problemu, ale głównie w internecie wyskakują rożnego rodzaju specyfiki farmakologiczne, w które nie chcemy inwestować (skutki uboczne, obciążenie wątroby itp.). Szukamy rozwiązania raczej na dłuższy okres.

Czytałam trochę o ingerencjach chirurgicznych, ale to podobno nie zawsze działa i są ryzyka powikłań. Czy macie może z tym jakieś doświadczenia?

Znalazłam też jakąś nową metodę leczenia falami uderzeniowymi? Podobno bezbolesna, chociaż z nazwy nie wydaje się. Tutaj więcej szczegółów: medichouse.pl/leczenie-zaburzen-erekcji/

Czy ktoś z tego forum próbował leczyć zaburzenia erekcji inaczej niż farmakologią? Jakie są wasze opinie?
Obserwuj wątek
    • maro.skowronski Re: Leczenie zaburzeń wzwodu falą uderzeniową? 06.10.15, 15:53
      Uczestniczyłem dokładnie w takiej terapii i dokładnie w tej przychodni o którą pytasz :) Efekty są super! Generalnie działa to tak samo jak siłownia na mięśnie. Terapia trwała 3 tygodnie po dwa spotkania w tygodniu. Pierwsze efekty przyszły po ok. 2 tygodniach. Teraz jestem rok po i nadal efekt się utrzymuje, więc jestem bardziej niż zadowolony. Słyszałem, że z czasem mogą powrócić problemy, ale mi się to jeszcze nie przydarzyło.
      Cena terapii jest dosyć spora, ale podobno bardzo drogi jest sprzęt i trzeba go wymieniać co kilka cyklów terapeutycznych. Ja rozłożyłem cenę na raty na rok (w MediRaty) i właśnie spłaciłem całość. Miesięcznie wyszło, 364 zł więc już całkiem znośnie.
      Nie biorę żadnych leków, ani nie miałem żadnych operacji, więc w tych tematach się nie wypowiem.
    • kkowalska86 Re: Leczenie zaburzeń wzwodu falą uderzeniową? 21.10.15, 10:42
      Podobną terapię przechodziliśmy w Londynie 2 lata temu i efekt jest genialny biorąc pod uwagę to, że nie trzeba brać żadnych leków, pamietać o tabletkach etc... Gdy masz ochotę na seks i trzeba czekać 0,5 godziny jak zacznie działać tabletka, to cały czar pryska. A tak mamy możliwość kiedy tylko chcemy.
    • beata.kozlowska23 Re: Leczenie zaburzeń wzwodu falą uderzeniową? 20.05.20, 10:46
      Mąż przeszedł taką terapię leczenia zaburzeń erekcji w Poznaniu. Miał usuniętą prostatę i po operacji pojawiły się problemy ze wzwodem. Urolog polecił mu metodę LSWT. Znaleźliśmy ośrodek pod poznaniem i przez 6 tygodni jeździliśmy na zabiegi. Nie liczyliśmy na jakieś fajerwerki, ale efekty przeszły nasze oczekiwania. Mąż odzyskał dobre samopoczucie i mówi, że wreszcie czuje się jak mężczyzna. naprawdę polecam - tutaj można przeczytać więcej: Tekst linku

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka