Dodaj do ulubionych

Toksyczny związek

27.01.20, 13:23
Jestem w związku z dziewczyną od miesiąca, znamy się 4 miesiące.Problem polega na tym ,że dziewczyna nie wykazuje żadnej inicjatywy. Od początku znajomości ja musiałem proponować spotkania , nawet nie potrafi pierwsza napisac.Ogolnie jak wychodzimy razem to jest super,dogdajumy się bardzo dobrze . Jestem jej pierwszym chłopakiem i nie podoba mi się jej zachowanie. Pisać też za bardzo nie lubi i to jest takie dziwne . Rozmawiałem z nią o tym i nic się nie zmieniło . Podejrzewam,że jakbym nie odzywał się miesiąc to by nic nie zaproponowała żeby się zobaczyć . Nieraz jej koleżanka mówiła jak z nią wychodziła ,żeby do mnie napisała czy mnie wzięła ze sobą ,to zawsze mówiła ,że nie będzie pisać nie będzie do mnie dzwonić ..nie fajnie się czuje i nie wiem czy sobie tego nie odpuścić bo nie jest tak jak powinno być ..zawsze ja muszę wychodzić z inicjatywą nawet jak jej koleżanka jedzie z chłopakiem do kina i moja dziewczyna z nimi wyjdzie to też do mnie nie napiszę. Nie wiem co robić żeby to zmienić
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka