Dodaj do ulubionych

Ofiara i zakładnik oralnych upodobań

30.01.20, 12:21
witam serdecznie
Chciałbym zapytać was czy ktoś ma podobny problem dotyczący seksualności z którym ja borykam sie od dośc dawna

Jestem zadbanym,kulturalnym 44 letnim facetem..
Nieszczęśliwie się składa że moim największym fetyszem jest tzw lodzik.Mam na tym punkcie totalną faze i niestety przedkładam to nawet nad stosunkiem,o czym każdemu to mówie,bo się z tym nie kryje.Tak już mam i tego nie zmienie.
Pisząc niestety mam na myśli to,że w dużym stopniu zawężało mi to możliwość poznania partnerki o taki samych preferencjach,innymi słowy,dotarło do mnie że kobiety mogą to traktowac co najwyżej jako grę wstepną,dodatek,przypodobanie się facetowi etc.
Ale nie na tyle,żeby mieć nieodpartą ochotę tylko na to żeby wyssać faceta ktory jej sie podoba

Tym bardziej że najwięcej pikanteri i podniety sprawia mi przygodny,spontaniczny lodzik..bez dorabiania do tego milosnej ideologi..z satysfakcją dla obu stron

Nigdy bym tego nie zrobil z kobietą która tak sobie to lubi,nie lubie przekonywać i namawiać. i tworzyć tzw "seksualny handel wymienny"
Ja wiem..zaraz napiszecie że..egoista,a co z przyjemnością kobiety,trzeba iść na kompromis itd itp..to nie w tym rzecz
Naprawdę nie ma tutaj egoizmu.Ja naiwnie wierze w to.ze tak jak np dwoje obcych sobie Taterników majacych swoje zycie prywatne i rodzinne,wyrusza razem w góry bo taka ich łaczy pasja,bez mieszania w to rodziny,miłości itp
tak samo staram się dotrzeć do tego czy,sa kobiety dla których fetyszem jest zaspakajanie facetow ustami i które szukają partnerów pod tym kątem

Czy ktoś ma tak samo jak ja? lub spotkal się z takim przypadkiem?
Chetnie nawiążę kontakt z tzw "bratnią duszą" o ile takowe istnieją

rafaelduring@gmail.com
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka