Dodaj do ulubionych

Sytuacja którą mnie zaskoczyła

05.03.20, 17:18
Cześć mam 27 lat, z dzicinstwa trochę życie mną "szarpalo", wszystkiego zaczelem doświadczać za szybko, w tym i sprawę łóżkowe.
W ogóle w łóżko nie mialem problemu z kobietami, trochę cwiczylem nad techniką i wyczuwaniem kobiety, czego ona pragnie. Cieszylem sie, bo dziewczyny zawsze mialy ochotę na powtórkę że mną.
3 lata temu poznałem dziewczyne, zakochałem się, zaczął się związek. Jej bylo 18 lat ja byłem u niej pierwszy. Na początku, wiadomo, dziewczyna dopiero doświadcza seksualne życie, więc wszystkiego próbowaliśmy po trochu w różnych miejscach. Ją i mnie to jaralo.
Zamieszkalismy razem, ona poszła na studia i tutaj zaczęli się problemy. Napewno mnie kochała i tylko mnie, jestem męski ogarnięty w pracy mam wszystko w garsci, cały czas widzialem w niej ta milosc. Ale seks przepadł. Ja kombinowalem jak mogłem. Zaczynałem z randek w przejście w mile zakończenie z winem w łóżko, ale dostawalem kosza. Probowalem rozkrecic ja na seks w ekstremalnych miejscach ale dostawalem kosza. Kupowalem rozne zabawki w seksszopie. Rozmawiałem z nią i nawet proponowałem pójść razem do seksuologa. Wszystko na nic. W łóżko jezeli i dochodziło do seksu, w wiekszosci ona miala orgazm i za szybko, i nie więcej niż jeden raz. Często musiałem na szybko skończyć bo jej już było nie komfortowo po dojściu, albo kiedy ona nie mogła dojść w ogóle to należała na tym żebym już skończył.
Więc tak, wynik: super szybki seks raz na dwa tygodni i tak 2 lata związku. Na podstawie braku seksu zaczely rozwijac sie inne problemy w zwiazku. Oczywiście ja nie wytrzymałem i powiedziałem że to koniec.
W trakcie wyprowadzki dowiaduje się, że ona jednak uświadomiła sobie , że cale jej zycie kręciło się w oku mnie, że ona wiedziała że ja wszystko ogarnę i dla tego nie wiedziała czego chcę od życia. I z tego wynika że ona teraz będzie próbować wszystkiego, roznych chlopakow ,trójkąty i t.p. że by zrozumieć czego ona chce od życia. Teraz całkowicie mnie ignoruje, ja oczywiście z szacunku do siebie nie biegam za nią. Ja kurde jestem lekko zaskoczony. Co ja zrobiłem nie tak?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka