Dodaj do ulubionych

Zdradziłem i bardzo tego żałuję.

11.03.20, 14:50
Witam wszystkich. Zacznę od tego, że z kobietą byłem 4 lata, były wzloty i upadki ale generalnie wszystko zmierzało w dobrym kierunku. Pod koniec było częste narzekanie. Potrzebowaliśmy zmiany ale nadal spaliśmy razem, przytulaliśmy się i tak dalej. Pewnego dnia poszedłem z kolegami na imprezę gdzie było na prawdę dużo alkoholu. Skończyło się na tym, że spałem z inna kobietą, niestety, a może i stety moja luba się o wszystkim dowiedziała. Wyprowadziła się, a ja nie potrafię się ogarnąć, nie potrafię zapomnieć. Kocham ją bardzo i żałuję, że to wszystko się wydarzyło. Z plusów mogę powiedzieć, że po ok. 2 tygodniach spotkaliśmy się, ja kupiłem kwiaty i szczerze porozmawialiśmy, było też dużo płaczu. Ona mnie nie skreśliła i postanowiła że dajemy sobie czas i mam do niej nie pisać ani nic. Teraz mam pytanie czy jest jeszcze nadzieja na związek z partnerką po tym wszystkim co nastąpiło..
Obserwuj wątek
    • astygmatyk Re: Zdradziłem i bardzo tego żałuję. 30.03.20, 21:54
      Jedno doświadczenie życiowe więcej. Ale czy wiedziałeś przedtem, że twoja partnerka jest na tyle zazdrosna, że się wyprowadzi? Ja np. nie tolerowałbym u mojej partnerki palenia papierosów (smrodu) ale jakaś pojedyncza "przygoda" by mi nie przeszkadzała. Jeśli zdecydowałeś się na coś czego twoja partnerka nie toleruje (i to akceptowałeś) to sam sobie jesteś winien. Nie robi się partnerowi czegoś czego on/ona dla zasady nie będzie tolerować.....obojętnie co by to nie było.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka