Dodaj do ulubionych

Mój facet chce abym z nim robiła coś nietypowego

24.10.20, 12:16
To jest na tej stronie:

miloscpelnaseksusekspelenmilosci.wordpress.com/
chodzi o te ćwiczenia subtelne.Mnie to specjalnie nie kręci,(tylko trochę poprawia mi nastrój) a jeżeli ja z nim tego nie robię to idzie to robić z koleżankami 😞 Czy może ja jestem trochę za zazdrosna?
Obserwuj wątek
      • magalena116 Re: ale napisz - o ktore cwiczenia subtelne 24.10.20, 22:00
        To jest w tym fragmencie który wkleiłam niżej,zazwyczaj robimy to z wyrazami.Ale na dłuższą metę każde tego typu ćwiczenie mnie nudzi.

Ćwiczenia subtelne i seksualne
        Ćwiczenia subtelne będą polegały na utrzymywaniu jednocześnie skupienia i zrelaksowania.Trudno utrzymywać jednocześnie w miarę poprawnie te dwa stany.Posłużymy się do tego oddechem jako czymś co jest dla nas bardzo naturalne.Jedna z propozycji ćwiczenia polega na tym aby liczyć wspólnie na przemian oddechy.Najpierw jedna z osób szepcze jeeeeee(wdech)-deeeeeen(wydech) synchronizując to z oddechem.Następnie druga szepcze dwaaaaaa(wdech)-aaaaaaaa(wydech) również synchronizując to z oddechem.I tak na przemian.Każda liczba dzielona jest na dwa człony.Pierwszy człon jest wdechem a drugi wydechem.N.p.wdech to trzyyyyyyy lub czteeeeee a wydech to yyyyyyyyy lub ryyyyyyyyyyy.Liczyć powinno się w sposób przeciągły,to umożliwia skupienie czyli obserwowanie oddechu przez całe jego trwanie.Poza tym przeciągłość powinna relaksować.Liczyć najlepiej jest na przemian,to umożliwia kontrolę nad tym aby ktoś nie czekał na swoją kolej zbyt długo,co mogłoby spowodować pojawienie się w jego głowie niepotrzebnych myśli zabierających skupienie.Liczyć można do ilu się chce.Jest to kwestia uzgodnienia.Najważniejsze aby starać się być w pełni skupionym na liczbie a jednocześnie na tyle rozluźnionym aby pozwolić liczeniu wykonywać się same.Trochę tak jakby być świadkiem tego liczenia,starając się w nie nie angażować tylko pozwalać mu przepływać.Liczenie jest bardzo dobrą formą ćwiczeń ponieważ jednocześnie skupia intelekt pozwalając również rozwijać się jemu.Jeżeli komuś nie odpowiada liczenie to zamiast liczb można powtarzać na przemian jakiś inspirujący wyraz,wybrany według własnego uznania.Najważniejsze aby powtarzać go w sposób skupiony a jednocześnie w sposób przeciągły i relaksujący,jest to bardzo ważne,sposób przeciągłego,skupionego,zrelaksowanego szeptania jest bardzo ważny.To jest klucz do głębi duszy.Najlepiej zdecydować się na więcej niż jeden wyraz.Takie coś potrafi bardziej połączyć duszę/psychikę/świadomość/umysł z intelektem i go rozwijać.Jedna osoba przeciągle „oddycha” jakiś wyraz a druga po niej powtarza.Następnie druga przeciągle „oddycha” inny wyraz a pierwsza po niej powtarza.I tak na przemian.Ilość wyrazów może być nieograniczona ale mogą się również powtarzać.Mogą być nimi n.p:”miiiiiiii-łoooooość”,”kooooooooo-chaaaaaaaaam”,”cudoooooooooo-wnaaaaaaaaa”,”spoooooooo-kóóóóóóóóój” lub wiele,wiele innych w zależności od upodobań pary.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka