Dodaj do ulubionych

Cuckokd-chc~ patrzeć na żonę z innym

21.02.21, 22:38
Forumowicze, jak w temacie. Mam idęę fix:zobaczenie żony z innym facetem. Zawiezienie jej na randkę, pomoc w przygotowaniu do niej.Po randce czekanie na nia, pomoc w zaopiekowaniu się nią. Do mojego marzenia należy również przytulenie się i wysłuchanie jak wspaniałe bawiła się w towarzystwie nieznajomego. Co o tym sadzicie? Macie podobnie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Piotr Re: Cuckokd-chc~ patrzeć na żonę z innym IP: 213.205.242.* 17.03.21, 14:38
      Mnie udało się namówić żonę na trujkat z inym facetem zajemo to jakieś 2 lata ale zgodziła się. było niesamowicie najpierw umówiliśmy się z nim w knajpie jak zoną stwierdziła po dłużej rozmowie że jest ok to przenieśliśmy się do nas na poczonku gadaliśmy było widać że zoną jest spięta i skrępowana więc zrobiłem po drinku atmosfera trochę się rozluźniła poszedłem zrobić po jeszcze jednym gdy wróciłem z kuchni zobaczyłem jak moja żona caluje się z nim usiadłem i się przyglądałem jak zaczął ja całować po piersiach i dotykać ją w kroczu serce mi biło jak szalone było to nie samowite uczucie .Ale czeba być pewnym że kocha się ta druga osobę i że ona ciebie to wszystko wydarzyło się w zeszłym roku i spodobało się mnie i żonie resztę opowiem przy następnym razie
    • matbear Re: Cuckokd-chc~ patrzeć na żonę z innym 22.09.21, 12:45
      Zacznijmy od tego, czy żona też ma na to ochotę. Rozmawiałeś z nią o tym? Relacja cuckold ma w swoim założeniu poniżenie męża danej partnerki, facet powinien mieć w sobie element masochizmu. Będziesz potrafił na 100% wyłączyć zazdrość (czy tylko tak Ci się wydaje?). Może zacznijcie od rozmowy na ten temat, od poziomu fikcji. Równie dobrze żona może wymyślać, jak by to zrobiła z innym i CI o tym opowiedzieć, lub opowiedzieć Ci kilka historii sprzed czasu, gdy zaczęliście być partnerami. Zobaczysz, jak się będziesz po tym czuł. Nie jest łatwo patrzeć, jak inny bawi się z Twoją żoną, tym bardziej, jeśli się okaże, że ma lepsze warunki niż Ty a żona zaczyna być bardziej aktywna, lub ja "poniesie" i zrobi coś, czego nigdy z Tobą by nie zrobiła... To wyższa szkoła jazdy. Może zacznijcie od wizyt w seks klubach, zabaw swingers, trójkątów i dopiero później od relacji cuckold. Ale przede wszystkim, zacznijcie od rozmowy (!!!)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka