Dodaj do ulubionych

Jak osiągnąć orgazm

16.05.21, 18:56
Od kilku lat nikogo nie mam. Mam spora potrzebę na seks. Podniecają mnie filmy. Sama sobie sprawiam przyjemność przy pomocy wibratora ale głównie przez stymulację łechtaczki. Od niedawna z kimś się spotykam. Podczas pieszczot jestem podniecona ale gdy on mnie dotyka jakoś słabo to czuje. Podczas stosunku jest przyjemnie ale przez samą penetracje nie umiem osiągnąć spełnienia. Tak jakbym czucia nie miała. Nawet jak partner mnie stymuluje ręka. Co z tym począć? Czy o takich problemach mogę porozmawiać z ginekologiem?
Obserwuj wątek
    • obrotowy Re: Jak osiągnąć orgazm 22.05.21, 11:15
      ddorka napisał(a):

> Od kilku lat nikogo nie mam. Mam spora potrzebę na seks. Podniecają mnie filmy.
      > Sama sobie sprawiam przyjemność przy pomocy wibratora ale głównie przez stymul
      > ację łechtaczki. Od niedawna z kimś się spotykam. Podczas pieszczot jestem podn
      > iecona ale gdy on mnie dotyka jakoś słabo to czuje. Podczas stosunku jest przyj
      > emnie ale przez samą penetracje nie umiem osiągnąć spełnienia. Tak jakbym czuci
      > a nie miała. Nawet jak partner mnie stymuluje ręka. Co z tym począć? Czy o taki
      > ch problemach mogę porozmawiać z ginekologiem?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka