Dodaj do ulubionych

Brak ochoty na seks u partnerki

12.11.21, 14:10
Witam. Proszę głównie Panie o porady i informację co ja robię źle. Mam 29 lat, ona 29. W przyszłym roku mamy się pobrać. Obecnie oboje pracujemy, dodatkowo zajmujemy się remontem wspólnego mieszkania, chodzimy na siłownie i poprzez to wszystko ciężko u nas z wolnym czasem, szczególnie wolnym czasem "dla siebie". Partnerka raczej rzadko ma jakiś stres w pracy, przy remoncie często się on u niej pojawia ale staram się ją wspierać i pocieszać. Raz na jakiś czas kupię kwiatki, pamiętam o wszystkich ważnych datach. Często się przytulamy, okazuje jej swoje zainteresowanie, czasem powiem jakiś komplement. Wydaje mi się, że wszystko z mojej strony jest ok ale mimo tego ona nie inicjuje seksu. Czasem ja go zainicjuję i wtedy coś z tego wyjdzie ale czasem nie ma ochoty, jest zmęczona i szybko zasypia. Oboje jesteśmy czuli i troskliwi, chętnie się przytulamy także "ciepła" jej nie brakuje. Mimo tego wszystkiego ona pierwsza nie zaczyna. Rozmawialiśmy o tym kilka razy ale zawsze zaslaniała się czasem i zmęczeniem. Wie co mnie podnieca, wie jak mnie zachęcić, wie, że ja lubie urozmaicać seks a jej pasuje zawsze ta sama pozycja. Ogólnie jest bierna i uległa a seks uprawniamy tylko wtedy kiedy ja go zainicjuje i to nie zawsze czyli średnio 1/2 razy w miesiącu, dla mnie to zdecydowanie za mało. Zdarza się, że mamy czas dla siebie ale ona nie zaczyna. Co jest ze mną nie tak ? Dodam, że kiedyś pod tym względem było o wiele lepiej, nie wiem może jej libido spadło ? Ona chciałaby mieć za jakiś czas dziecko ale ja obwiam się, że jej uwaga całkiem skupi się tylko na nim a ja pójdę w odstawkę całkowicie. Proszę doradźcie coś.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka