Dodaj do ulubionych

Zdrada przez internet, co dalej..

02.12.21, 07:09
Cześć.

Chciałem podzielić się z wami moim problemem, bo mam za duży mętlik w głowie, żeby samemu to poukładać.

A więc moja dziewczyna przez rok pisała z innym facetem, nawiązali emocjonalną znajomość, wysyłali sobie zdjecia. Rozstaliśmy się, ale po 3 tygodniach postanowiliśmy wrócić do siebie. W naszej przerwie spotkała się raz z tym człowiekiem- wszystko sobie wyjaśniliśmy, zrozumiałem wtedy, że za bardzo oddawałem się swojej pasji i ją zaniedbywałem. Okej, jesteśmy razem 7 lat trochę nas czas pozmieniał. Jednak strasznie przeżyłem tą zdradę emocjonalną, coś we mnie pękło, czego nie mogę posklejać.

Obiecywała zakończyć tą znajomość. Razem zablokowaliśmy jego profil na fb. Sam też go zablokowałem, żeby go nawet przez sekundę nie zobaczyć. Jakie było moje zdziwnie, gdy po roku zobaczyłem, że ten koleś zlajkował jej zdjęcie, wszedłem na jego profil- zobaczyłem, że ona dała mu lajka po dwoma piosenkami, nic więcej nie zobaczyłem bo poblokowane wszystko...i prawdopodobnie dała tego lajka już 2 miesiące po tym jak do siebie wróciliśmy.

Podejrzewam, że zrobiła to żeby zwrócić na siebie jego uwagę i przypuszczam, że ciągle razem sie komunikują, choć ona wszystkiemu zaprzecza. A u mnie wszystkie zle emocje wróciły. Dlatego zastanawiam się,
Czy odejść, czy zostać, czy to że jesteśmy razem to miłość czy tylko przyzwyczajenie...

Co Ty byś zrobił?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka