Dodaj do ulubionych

Bezpieczna domowa aborcja

14.05.22, 20:03
Jeżeli jesteś zdecydowana na przerwanie ciąży pomogę w dobraniu odpowiedniego leku.
Oferujemy tabletki poronne zestaw 12+1 - Mifepriston + Mizoprostol - leki mają skuteczność 99% do 9 tygodnia ciąży.W kazdym zestawie jest instrukcja stosowania.
www klinikaporonna pl
Obserwuj wątek
    • katarzyna_smutna Re: Bezpieczna domowa aborcja 29.06.22, 09:10
      Dziewczyny proszę Was, nie róbcie tego, będziecie strasznie żałować , jestem po aborcji już 22 tygodnie, nie ma dnia co bym nie przepraszała mojego maleństwa, skutki psychiczne są nieodwracalne, a życie po tym nie istnieje,ile bym dała żebym mogła chociaż jedno dziecko uratować, bo swojego już nie mogę a tak strasznie bym chciała cofnąć czas...noc nie ma znaczenia, każde problemy się rozwiążą wszystko da się załatwić ale życia dziecku cofnąć się nie da, szkoda że tak późno to zrozumiałam....
    • katarzyna_smutna Re: Bezpieczna domowa aborcja 29.06.22, 09:10
      Dziewczyny proszę Was, nie róbcie tego, będziecie strasznie żałować , jestem po aborcji już 22 tygodnie, nie ma dnia co bym nie przepraszała mojego maleństwa, skutki psychiczne są nieodwracalne, a życie po tym nie istnieje,ile bym dała żebym mogła chociaż jedno dziecko uratować, bo swojego już nie mogę a tak strasznie bym chciała cofnąć czas...nic nie ma znaczenia, każde problemy się rozwiążą wszystko da się załatwić ale życia dziecku cofnąć się nie da, szkoda że tak późno to zrozumiałam....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka