Dodaj do ulubionych

Atrakcyjna kobieta i jej potworne zboczenie

11.10.22, 21:50
Część, wszystkim mam 30 lat , jestem zadbaną , śliczną i elegancką kobietą. Mam rodzinę i jestem spełniona biznesowo. Jednak mam bardzo dziwne fantazje i zboczenia o których nikt nie wie.
Sporo podróżuje i wtedy mi się to odpala, kiedy jestem sama nikt nie dowie się o tym i nie będzie mógł mnie ocenić.
Strasznie kręci mnie to że podniecam facetów, ale najbardziej tych nieudaczników, których kobiety unikają. Nieokrzesanych, nietaktownych i bezwstydnych, brzydkich i nieatrakcyjnych oraz wyposzczonych np. którzy wyszli z wiezienia. Uwielbiam jak się gabią i ślinią patrząc na mnie i czasami coś grubiańskiego walną. Ostatnio zatrzymałam się specjalnie w małej miejscowości gdzie był sklep a obok stacja kolejowa, bardzo pijany , facet po 30 , zaniedbany i niekrzesany patrzył na mnie pijąc wino, podeszłam do niego celowo i pytam gdzie tu jest rozkład jazdy pociągu. On zaczął mówić śliczna Pani , moja królowo już Pani pokaże i poszedł ze mną i wskazał. Miałam na sobie obcisłą mini i szpilki oraz bluzke przeswitywaly mi sutki. Odwracałem się do niego plecami upuszczając na ziemie klucze i wypinając Tyłek. On oja cie ale ma Pani dupe, tak bym jebal że szok. Ja się uśmiechnelam, patrząc tak nieładnie mówisz do eleganckich Pań niegrzecznie. przepraszam najmocniek, ale tak mi sie jebac chce z wiezienia wyszedlem , stoi mi odrazu jak Panią, zobaczyłem. Usiadlam na łąwce i powiedziałam do niego.. a taki cham niewychowany jak Ty , paskudny i wredny o takiej Damie to może pomarzyć. On tak wiem ale musialem powiedzieć, a ja patrzę na niego i pytam; A chciałbyś się zwalić na taką elegacką kobietę tak konkretnie na moją buźkę i cycki i odpiełam koszulkę i pokazałam mu cycki. On zaczął sapać i giwać głowa tak bardzo. Wyciąg fiuta pokaż jak Ci stoi... momentalnie wyciągnął gnata jak armata sterczał a on podniecony zaczął bestialsko walić jęczeć i sapać bezwstydnie po czym szybko spuścił mi się w na Twarzy i piersi , tak obficie że sperma była wszędzie a jego galki oczne prawie wyleciały. To było to czego dokładnie szukam co mnie kręci .
Nie wiem skąd mi się to wzięło ale będąc nastolatką przeżyłam coś takiego. Czy któraś z Was ma podobne zboczenie ? Zostałam wychowana w bardzo religijnej rodzinie gdzie strofowano mnie na każdym kroku jak mam się ubierać zachowywać, unikać marginesów społecznych, wulgarnych nieokrzesanych facetów unikać, alkohol zabroniony i największe zło. Kultura, grzeczność oraz wychowanie to podstawa. A jacyś Panowie lubią być tacy , nieokrzesani, chamscy w stosunku do eleganckiej damy ?
Obserwuj wątek
    • marco_5 Re: Atrakcyjna kobieta i jej potworne zboczenie 12.10.22, 01:04
      moze jestes fajna zadbana kobieta...albo probujesz sama siebie dowartosciowac ? ( bo nikt nie chce cie posunac) zaczepiajac pijakow siedzacych na lawkach szukajacych spokoju wewnetrzego, harmoni zycia itd. moze medytuja ..? : ) a ty pokazujesz im cycki ..ech !
      • marco_5 Re: Atrakcyjna kobieta i jej potworne zboczenie 12.10.22, 01:12
        tak se mysle, a moze mnie sprobujesz zaczepic - nie mam nic przeciwko, ..tylko nie rozbieraj sie od razu :)
        jesli jestes rzeczywiscie fajna, sympatyczna kobieta .. ?

• miloszmilyy Re: Atrakcyjna kobieta i jej potworne zboczenie 12.10.22, 01:59
          marco_5 napisał:

> tak se mysle, a moze mnie sprobujesz zaczepic - nie mam nic przeciwko, ..tylko
          > nie rozbieraj sie od razu :)
          > jesli jestes rzeczywiscie fajna, sympatyczna kobieta .. ?
          >
          >
          Przecież to chłop a nie żadna kobieta " Odwracałem się do niego plecami upuszczając na ziemie klucze "
          Chyba ze pasuje ci zapinanie od tyłu chłopaczka bo jak nie to byś się rozczarował
          • marco_5 Re: Atrakcyjna kobieta i jej potworne zboczenie 12.10.22, 11:47
            ha ha ha....Dzieki,
            no popatrz jak trzeba uwazac w zyciu...znowu sie czegos nauczylem ! :)

• jendrula80 Re: Atrakcyjna kobieta i jej potworne zboczenie 13.10.22, 13:15
      Witaj miałem taką sytuację że chodziłem ,,wyposzczony" i zdażało mi się zapatrzeć na jakąś kobietę w miejscu publicznym.Pewnego razu tak się zapomniałem że jedna taka fajna babka około 40tki złapała mnie na tym że gapię się na jej nogi(a były naprawdę wspaniałe) i widziałem że się zmieszała ale nie mogła się powstrzymać i znowu spojrzała a ja uśmiechnąłem się z zakłopotaniem,a wtedy i ona się lekko uśmiechnęła a w jej oczach dojrzałem błysk...po chwili nadjechał autobus i ona do niego wsiadła a ja za nią.Był wrześniowy słoneczny dzień ona była ubrana tylko w cienki czarny sweterek,pod spodem sukienka mini z dużym dekoltem rajstopy i botki na obcasie,no wypas a z twarzy taki typ biblioteka rki.przepchneła się do tyłu i odwróciła w stronę szyby a ja po chwili podążyłem za nią zatrzymałem się 5 cm od niej,czułem od niej delikatny zapach perfum ,czułem jak mój członek staje na baczność.W pewnym momencie autobus gwałtownie zachamował a ona wpadła na mnie z impetem,odruchowo mocno złapałem się rurki a a prawą ręką złapałem ją wpasie a jej krztałtny tyłek nadział się na mojego twardego jak skała kutasa.ale jak ruszyliśmy to ja przycisnąłem ją delikatnie do rurki o ona odwróciła głowę i zobaczyłem piękny rumieniec wstydu,zmieszania ale i podniecenia a ona cichutko jęknęła a jej ręka delikatnie ale stanowczo złapała mojego "drągala"i zaczęła pocierać go przez jeansy teraz ja ledwo powstrzymałem się od jęknięcia ale mimo iż był tłok to było by już podejrzane,więc ostatnim wysiłkiem woli się powstrzymałem,jej niecierpliwe palce namierzyły zamek w rozporku,a następnie wsunęły się i nieporadnie próbowały gmerać przy moim pulsującym prąciu.Pomogłem jej i odpiołem guzik a kutas dosłownie wystrzelił i uderzył ją w pośladek,czym prędzej odsunąłem go ale i tak nitka mojej białej mastki ciągnęła się obficie z cewki niczym sieć spidermana,tak byłem nagrzany,wsunąłem jej kutasa pod sukienkę i pocierałem nim jej udo i tyłek przez rajsopy a jedną ręką złapałem jej drobną dłoń i przytrzymałem na moich twardych jak dwie limetki jądrach.Moje ciało przeszył olbrzymi dreszcz a jaja dosłownie spierdoliły pod brzuch.pod jej dotykiem moja moszna z ,,wrażenia też się skurczyła i przypominała w dotyku skorupę orzecha tak stwardniała z podniecenia a jej palce zaczęły jakby szukać jednak bez skutku moich jąder...biedna niedoświadczona milfunia nie przeczuwała że zaraz mogę ją spizgać obficie gorącym nasieniem,ale ja lubię często walić gruchę i wiem jak wielki i nabrzmiały może być mój chuj,przed wystrzałem,ba nawet mierzyłem ile wytrysku mam w takim stanie(15 ml max)mało!? To sprawdź na googlu jaka jest norma hi hi.Postanowiłem jeszcze podkręcić atmosferę i wyszeptałem jej do ucha;
      -jesteś seksownym aniołem bo chyba spadłaś mi z nieba,jesteś wybawieniem od cierpienia ale za chwilę nie wytrzymam i zbrukam twoje rajstopy a mam czym jak czujesz swoją małą rączką moja droga wycharczałem,coś mnie tchnęło i spojrzałem na prawo w dół i zobaczyłem palące spojrzenie około 50 letniej kobiety która bezwiednie spojrzała w dół i zobaczyła mojego kutafona który wyglądał jak replika głowy obcego z filmu jamesa camerona,
      Usłyszałem tylko jak wlepiając w niego oczy syczy cicho;
      Jobany wrot..!
      A ja dalej do uszka milfuni chrapię spójrz w dół tylko się nie wystrasz...
      Mój kutas to potwór,chcesz wiedzieć jak faktyznie jest długi?
      Tak chcę!zakwiliła moja zwierzyna,dobrze odrzekłem i przyłożyłem jej srodkowy palec czubkiem do czubka spoconego już,mocno czółka tam gdzie kończyła się moja dłoń a zaczynał nadgarstek był korzeń mojego grzyba ale u niej zabrakło twarzy(sprawdzałem nieraz w ten sposób prowizorycznie długość mojej czarodziejskiej różdżki:⁠-⁠)
      U niej to było idealnie gardło,czekała jakby na to bo znowu jęknęła cicho zdawszy sobie sprawę że to dla niej jakby węgorz :⁠-⁠)ciekawe czy myślała jak takie coś się obciąga,w każdym razie tylko raz spojrzała w dół i skamieniała zobaczywszy szyderczy i zazdrosny uśmiech tej chyba ukrainki,czułem na kutasie jak przez pończochę napina jędrny pośladek,
      Nie bój się przecież i tak tylko patrzy,nie robi przypału,nie dygaj już dosłownie charczałem do jej ucha i przygryzałem je,odsunąłem moją twarz a jej głowę skierowałem wolno ale niustąpliwie mocno w prawo/dół aby zobaczyła jak odkorkowuje szampana na jej udo...jakieś 30cm od czerwonej z podniecenia facjaty tej ukrainki...
      I wystrzeliłem a gorący strumień bryznął najpierw do góry na jej półdupek a potem zalał jej jędrne udo i gorąca lawa właśnie wpływała do jej buta,nasza obserwatorka aż otworzyła usta jak pisklę bociana a ja pomyślałem że też chce papu z mojego kija...Ja natomiast aż przygryzłem jej włosy pod wpływem ekstazy musiałem bo inaczej wiedziałby już cały autobus.....minęło chyba 5 min a ja nie mogłem się ogarnąć indalej kurczowo trzymałem w uścisku moją sarenkę,
      W końcu ona zakwiliła podniecona co ja teraz zrobię z tą nogą?
      Ja ocknąwszy się z letargu wysapałem nośśś tooo z dumą kochana....ja mam inny problem
      Jaki?wysyczała jak rozdrażniona żmija....
      Jak ci się odwdzięczyć mój aniołku,chyba nie myślisz że tak cię zostawię....po czym zapiąłem rozporek złapałem ją za rękę i wypchnąłem z autobusu i pobiegliśmy prosto do galerii chandlowj gdzie ona szybko zrolowała obspermione rajty a do buta włożyła zwitek papieru....stamtąd zabrałem ją prosto do hostelu na godziny.....masz o to moja fantazja,to nie wydarzyło się naprawdę ale po przeczytaniu twojego wpisu postanowiłem to napisać dla ciebie..tak wygląda to od strony wygłodniałego ale normalnego faceta który nie chce krzywdzić innych kobiet ale może ty się skusisz mogę ci zostawić namiar na siebie.....wiem jestem bezczelny ale nie nieudolny tylko moja żona jest niezdolna od dłuższego czasu do seksu(ciężka choroba) a ja kocham seks ale nie chcę zobowiązań z inną kobietą a to co ciebie podnieca chyba wpasowuje się w moje pragnienia....odpisz nie pożałujesz...
      Ps.sorry za błędy ale ważna jest treść bo inaczej zaraz skasuje mój wpis(walczę ze sobą bo pisałem jedną ręką a druga była zajęta:⁠-⁠) a wyszło jakby pisał analfabeta:⁠-⁠)ale pisałem jakby automatycznie w sposób jaki dyktowało mi podniecenie i wyobraźnia odpisz coś....chociaż....

• marco_5 Re: Atrakcyjna kobieta i jej potworne zboczenie 13.10.22, 17:22
        wydaje mi sie, ze taka dluga pisanina cie emocjonuje, rozpalac do czerwonosci :))
        bardziej jak cokolwiek majacego wspolnego z kobieta albo erotyka :)
        czy to zboczenie ? chyba nieee, jestes troche do bani...nie obraz sie !
        moze jakas kobieta cie zmieni ?...jak cie przeleci, wyssie z ciebie wszystko ! :) tak z reka na sercu...
        • miloszmilyy Re: Atrakcyjna kobieta i jej potworne zboczenie 13.10.22, 18:58
          To facet który sam do siebie pisze. Ciekawe zboczenie
          • marco_5 Re: Atrakcyjna kobieta i jej potworne zboczenie 13.10.22, 23:02
            ech, tutaj mozna poznac tylko atrakcyjne Kobiety....🥰
            • marco_5 Re: Atrakcyjna kobieta i jej potworne zboczenie 13.10.22, 23:04
              lepiej byc nie moze...🤣
    • miloszmilyy Re: Atrakcyjna kobieta i jej potworne zboczenie 13.10.22, 18:31
      justyn_2003 i jendrula80 to ten sam IP !!!!
      Co ty sam sobie odpowiadasz? Faktycznie masz problem
      • jendrula80 Re: Atrakcyjna kobieta i jej potworne zboczenie 15.10.22, 07:52
        No mam dlatego justyn_2003 czuję się dotknięta a wy macie o czym pisać hi hi...cnie justynnnnn...
        • jendrula80 Re: Atrakcyjna kobieta i jej potworne zboczenie 15.10.22, 08:06
          miloszmilyy ty to jesteś genialny,no się mleko teraz rozlało...a tyle rzeczywistych i nierzeczywistych odpałów mogło się tu
          ukazać ehhhh....
          • miloszmilyy Re: Atrakcyjna kobieta i jej potworne zboczenie 16.10.22, 13:41
            jendrula80 napisał:

> miloszmilyy ty to jesteś genialny,no się mleko teraz rozlało...a tyle rzeczywis
            > tych i nierzeczywistych odpałów mogło się tu
            > ukazać ehhhh....
            Przepraszam jak ci zepsułem zabawę

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka