Dodaj do ulubionych

Uwielbiam słuchać jak stęka mówi podczas sexu

21.10.22, 04:02
Wspaniale było w domu podczas libacji zaczął się sex ido rana żona fajnie stekala i mówiła o Jezu to niemożliwe jak dobrze jeszcze o tak głębiej jeszcze i jęki głośne uiuuuu ojej patrzyłem z godzinę a potem poszłem do drugiego pokoju i słuchałem z godzinę różnych tekstów Krzysiu gada nastaw się od tył głębiej wejdzie słychać było jęki klepał na nita oraz jak doi kutasa mlaska przy mnie wstydzi się i było dochodze polknij żeby nie nabrudzic o tak zakrztusila się dobrze się spisywalas a żona nie mam siły już padam. Nieszkodzi będę trzymał nogi a Krzysiu dogodzi Ci z przodu odpoczniesz sobie i znowu jęki wycie żony słychać i nie tak mocno boli a po głośnym orgazmie chyba trzecim rób co chcesz jestem twoja cała usnąłem rano żona śpi a oni gadają ale podupilem trzy spusty a mnie huj boli jak nie wiem od dobijania na nita. No masz dużego za to kwiczała chyba wszystkich w bloku pobudzila jak waliłes. Chciała przecież mówiła chce poczuć twoje jądra jak uderzają.chrapie dam jej possać może stanie i przestanie chrapac jak stanie to zerżne jeszcze raz jak suke długo bo nie ma plemników
Obserwuj wątek
    • walmac1961 Re: Uwielbiam słuchać jak stęka mówi podczas sexu 22.10.22, 17:51

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka