Dodaj do ulubionych

Problem z orgazmem u narzeczonej. Proszę o pomoc

24.09.23, 21:31
Cześć

Wraz z partnerka jesteśmy już piec lat razem. Ja jestem w wieku 30 lat moja partnerka 26 .
Problem był już od samego początku tzn. nie mogłem doprowadzić partnerki do orgazmu (ani penetracja jak i łechtaczkowo)
Zawsze gdy starałem się porozmawiać z nią na ten temat nie była chętna wręcz unikała tematu dopiero teraz udało mi się z poruszyć ten temat ponieważ naprawdę zależy mi na tym aby ona miała większa przyjemność i oboje chcemy zacząć nad tym pracować . Wiem ze zanim była ze mną miała tylko jednego partnera który nie był zbyt dobry w łóżku a i ona sama bardzo rzadka wręcz można powiedzieć ze prawie w ogóle nie lubiła się masturbować i jakoś jej to nie wychodziło .
Jeśli chodzi o mnie z poprzednimi partnerkami które miałem nie miałem jakiś problemów aby doprowadzić je do orgazmu. Wiem ze seks nie jest najważniejszy ale jednak jest istotny i nie czuje się z tym ok jak tylko ja skończę a moja narzeczona nie .
Doszliśmy do wniosku oboje ze prostsze na ten moment będzie aby doprowadzić ja łechtaczkowo do orgazmu.
Jeżykiem już próbowałem ale to odpada ponieważ ja to łaskocze i rozprasza, wibratory już próbowałem tez ja rozpraszają . Wiec pozostaje nam aby mnie nauczyła jak zrobić to palcami ponieważ powiedziała ze to będzie dla niej na ta chwile najlepsze .
Wiemy ze chcemy zacząć nad tym pracować bo wydaje mi się ze jeśli ona nigdy nie miała orgazmu to nie ma punktu odniesienia i seks może dla niej być czasami troch jak rutyna a nie miłosne uniesienie
Jak ktoś ma jakieś sugestie jaki pomyśl co mogło by nam w tym pomoc proszę o rade. Weźmiemy wszystko pod uwagę od diet suplementacji wszelkich ćwiczeń nwm specjalnych żelów nwm
Po prostu chce aby seks stal się dla niej przyjemnością
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka