Dodaj do ulubionych

Szukam czegoś na przedwczesny wytrysk

02.10.23, 09:14
Jest kiepsko, jeszcze gorzej kiedy mam nową dziewczynę. Nie chcę się już przed nią tak bardzo kompromitować jak ostatnio ( kilka razy nie byłem w stanie do konca włożyć a już skończyłem). Doradzicie coś na przedwczesny wytrysk ale nie gumy?
Obserwuj wątek
    • obrotowy Boshe - stare jak Swiat... 04.10.23, 13:57
      heronyme napisał:

> Jest kiepsko, jeszcze gorzej kiedy mam nową dziewczynę. Nie chcę się już przed
      > nią tak bardzo kompromitować jak ostatnio ( kilka razy nie byłem w stanie do ko
      > nca włożyć a już skończyłem). Doradzicie coś na przedwczesny wytrysk ale nie gu
      > my?

proste: - mocna kawa, 15 minut przerwy i nastepny wytrysk nie przychodzi juz tak szybko...
    • Gość: softer Re: Szukam czegoś na przedwczesny wytrysk IP: *.174.255.173.client.static.strong38.as22781.net 17.10.23, 09:57
      Czemu nie gumy? Próbowałeś masturbacji przed sexem? Drugi raz można o wiele dłużej wytrzymać ( chociaż dla mnie wytrysk nie jest już za drugim razem tak przyjemny) Znaczy się jest przyjemny ale nie tak jak za pierwszym razem
    • Gość: heronymee Re: Szukam czegoś na przedwczesny wytrysk IP: 185.108.106.* 17.10.23, 12:53
      Prezerwatywy nie bo penis mi czasami w nich opada. Nie wiem czemu, zawsze tak było. Jak jestem mega podniecony to wiadomo,ze nie opadnie ale przy nowej lasce dochodzi jeszcze stres i jak coś się zacznie dziać to nie utrzymam erekcji i tyle. Nie chcę się kompromitować jak już pisałem. Masturbacja nie za bardzo pomaga, odczekam 20 minut i znowu stoi ale jest niewiele dłużej.
      • alex30501 Re: Szukam czegoś na przedwczesny wytrysk 19.10.23, 10:46
        Jak miałem 17 lat też miałem podobny problem, z którym poradziła sobie moja, wtedy 19-to letnia, doświadczona w tych sprawach sąsiadeczka, która nawiasem mówiąc miała pomagać mi w matematyce. W matematyce poradziłem sobie sam, ale zanim dała mi swojej Cipki, to za każdym razem podczas "korepetycji" w nagrodę za rozwiązane zadanie "waliła mi konia" i jeszcze po kryjomu bo w każdej chwili mogła wejść do pokoju moja mama ( i to był największy stres). Cipki dała mi w moje 18-te urodziny - jako prezent - całe szczęście, że założyła mi gumkę, bo spuściłem się już po minucie bzykania. Edukacja w Tych sprawach jeszcze troszkę trwała aż do jej zamążpójścia, a miała wtedy chyba 25 lat, jak skończyła studia (medycynę). Spotykamy się do dzisiaj i b.iło wspominamy czasy korepetycji. Oczywiście moja żona niczego się nie fomyśla. Pozdrawiam!👍
    • Gość: softer Re: Szukam czegoś na przedwczesny wytrysk IP: *.mxp.as54203.net 24.10.23, 12:39
      To kup sobie jakiś żel, albo spray jak orgasm control spray. Chociaż lepsze są moim zdaniem chusteczki oc wipes. Są nasączone z góry środkiem przedłużającym wytrysk. Może Ci to wsmarować Twoja dziewczyna, możesz sam wcześniej sobie to w toalecie wsmarować. Znacznie przedłużają stosunek. Nie znieczula CI penisa ale po prostu nie jest na tyle czuły żebyś nie mógł sobie trochę dłużej podziubdziać :P A tak na marginesie to masz ten problem teraz czy już wcześniej miałeś?
    • heronyme Re: Szukam czegoś na przedwczesny wytrysk 25.10.23, 08:09
      Coś o tym słyszalem, ale w sklepach nie widziałem, raczej tylko same gumy KUpie tylko przez neta? Wcześniej tez nie byłem jakimś długodystansowcem,ale tak jak pisałem mam teraz nową dziewczynę i naprawdę super z niej dupa tak wiec jest jeszcze gorzej
    • Gość: softer Re: Szukam czegoś na przedwczesny wytrysk IP: *.datapacket.com 25.10.23, 13:45
      Raczej tylko przez neta. Ostatnio zamawiałem na allegro. Ale w sklepach też są.
    • Gość: selllls Re: Szukam czegoś na przedwczesny wytrysk IP: 198.181.163.* 25.10.23, 13:58
      Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu konsultacja z lekarzem bo problemy tego typu mogą mieć bardzo zróżnicowane podłoże. Począwszy od typowych aspektów ""funkcjonalnych"" przez czynniki psychogenne. Warto dokładnie zbadać temat zanim sam zaczniesz podejmować decyzję o leczeniu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka