Dodaj do ulubionych

a mnie podniecaja kobiety

IP: *.246.74.17.Dial1.NewYork1.Level3.net 06.09.01, 07:41
czy to oznaka mojej innosci dostaje orgazmu na widok kobiety niech mi pan
odpowie co robic
Obserwuj wątek
    • andrzej.depko Re: a mnie podniecaja kobiety 18.09.01, 08:53
      Nie traktuj swoich preferencji jako inność. Wręcz przeciwnie akceptuj siebie
      taką jaka jesteś. Nie ma w tym nic złego czy nagannego. Nie piszesz wprawdzie
      czy orgazmu dostajesz wyłącznie na widok. kobiety i jest ona dla Ciebie
      preferowanym partnerem , czy też utrzymując kontakty z mężczyznami odkryłaś w
      sobie pociąg do własnej płci. Heteroseksualność i homoseksualizm to dwa bieguny
      kontinuum, przy czym większość osób gromadzi się przy biegunie
      heteroseksualnym, mniejszość przy homoseksualnym, a część pozostaje pomiędzy
      biegunami. Może więc reagować na bodźce płynące od własnej płci, i od drugiej.
      Ludzie ci odczuwają pociąg seksualny zarówno do osób płci męskiej, jak i
      żeńskiej oraz zarówno w kontaktach z mężczyznami jak z kobietami odczuwają
      zadowolenie seksualne. Każdy z tych ludzi w różnej proporcji wybiera mężczyzn
      lub kobiety, może współżyć z nimi równocześnie lub na przemian w pewnych
      okresach swojego życia
      • Gość: Jorland Re: a mnie podniecaja kobiety IP: 192.168.1.* / *.niedziela.pl 12.12.01, 13:37
        andrzej.depko napisał(a):

> Nie traktuj swoich preferencji jako inność. Wręcz przeciwnie akceptuj siebie
        > taką jaka jesteś. Nie ma w tym nic złego czy nagannego. Nie piszesz wprawdzie
        > czy orgazmu dostajesz wyłącznie na widok. kobiety i jest ona dla Ciebie
        > preferowanym partnerem , czy też utrzymując kontakty z mężczyznami odkryłaś w
        > sobie pociąg do własnej płci. Heteroseksualność i homoseksualizm to dwa bieguny
        > kontinuum, przy czym większość osób gromadzi się przy biegunie
        > heteroseksualnym, mniejszość przy homoseksualnym, a część pozostaje pomiędzy
        > biegunami.
        [...]

Nie mogę się powstrzymać z rwącym się na klawiaturę pytaniem: dlaczego Pan Doktor
        zechciał wyróżnić tylko dwa bieguny "kontinuum"? A biegun zoofilii, fetyszyzmu,
        nekrofilii czy pedofilii? To, że nam się pewne bieguny mogą nie podobać nie
        świadczy to jeszcze o tym, że one nie istnieją. Wielobiegunowy opis "kontinuum"
        byłby z pewnością bardziej pełny niż (chyba już trochę staromodny) opis li tylko
        dwubiegunowy.
        Z ukłonami
        • Gość: Konserwa Jorland, duża wódka dla Ciebie... IP: *.teleaudio.com.pl 12.12.01, 17:50
          Gość portalu: Jorland napisał(a):

> andrzej.depko napisał(a):
          >
          > > Nie traktuj swoich preferencji jako inność. Wręcz przeciwnie akceptuj sieb
          > ie
          > > taką jaka jesteś. Nie ma w tym nic złego czy nagannego. Nie piszesz wprawd
          > zie
          > > czy orgazmu dostajesz wyłącznie na widok. kobiety i jest ona dla Ciebie
          > > preferowanym partnerem , czy też utrzymując kontakty z mężczyznami odkryła
          > ś w
          > > sobie pociąg do własnej płci. Heteroseksualność i homoseksualizm to dwa bi
          > eguny
          > > kontinuum, przy czym większość osób gromadzi się przy biegunie
          > > heteroseksualnym, mniejszość przy homoseksualnym, a część pozostaje pomięd
          > zy
          > > biegunami.
          > [...]
          >
          > Nie mogę się powstrzymać z rwącym się na klawiaturę pytaniem: dlaczego Pan Dokt
          > or
          > zechciał wyróżnić tylko dwa bieguny "kontinuum"? A biegun zoofilii, fetyszyzmu,
          >
          > nekrofilii czy pedofilii? To, że nam się pewne bieguny mogą nie podobać nie
          > świadczy to jeszcze o tym, że one nie istnieją. Wielobiegunowy opis "kontinuum"
          >
          > byłby z pewnością bardziej pełny niż (chyba już trochę staromodny) opis li tylk
          > o
          > dwubiegunowy.
          > Z ukłonami

...bo uwielbiam jak ktoś z taką żelazną logiką obnaża politycznie poprawny
          bełkot.
          • Gość: Jorland Re: Dziękuję i na zdrowie! IP: 192.168.1.* / *.niedziela.pl 13.12.01, 12:51
            Naprawdę chciałbym się dowiedzieć dlaczego Pan Doktor tak bezpardonowo
            wykluczył z kontinuum ludzkiej seksualności tyle różnych biegunów. Wedle
            jakiego kryterium to zrobił? Dlaczego mają istnieć tylko dwa bieguny (homo- i
            heteroseksualny) a inne np. nekrofilia już nie? Myślę, że ta metafora jakiej
            użył Pan Doktor trąci nieco myszką. Powinniśmy wyjść naprzeciw i zaakceptować
            także inne orientacje seksualne, tym bardziej jeśli nie czynią one krzywdy
            drugiemu człowiekowi - jak wspomniana nekrofilia. Myślę, że już niedługo
            oswobodzimy się z pęt narzuconych nam norm opartych o przestarzałą moralność i
            nekrofilia, zoofilia czy fetyszyzm staną się zwykłą orientacją seksualną
            osadzoną w erotycznym kontinuum.
            Z ukłonami
              • Gość: Jorland Re: Dziękuję i na zdrowie! IP: 192.168.1.* / *.niedziela.pl 14.12.01, 09:13
                Gość portalu: Jarek napisał(a):

> Jorlandzie, skoro juz musisz prowokowac, rob to z glowa. Kontinuum o ktorym
                > wspomnial pan doktor nie wyklucza absolutnie zoofilii. Chodzi tu tylko o plec,
                > a wiec samiczka, czy samczyk, a nie o gatunek partnera.

Niestety, to wyjaśnienie tylko zaciemnia sprawę. Czyją płeć i jaki gatunek
                partnera? Przypomnę, że spytałem dlaczego Pan Doktor raczył wyróżnić tylko dwa
                bieguny, wokół których grupują się preferencje. Nie da się jednak ukryć, że część
                osób jest pedofilami, zoofilami, nekrofilami czy fetyszystami. Gdzie są ich
                bieguny? Opis Pana Doktora musi być więc niepełny, oprócz dwóch wymienionych
                biegunów istnieją też inne. A skoro tak to one również są uprawnioną orientacją
                seksualną, wyrazem ludzkiej płciowości. I o to mi właśnie chodzi.

> Czy dyskusje na tym forum musza przyciagac Jorlandow?

Irytuję? Przykro mi, proszę to przyjąć w duchu pokuty i kształtowania charakteru.
                • Gość: Bona Jorlandzie! IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.12.01, 10:11
                  To, że Doktor nie wyliczył wszystkich możliwych preferencji seksualnych nie
                  znaczy jeszcze, że je wykluczył z tego kontinuum, o którym mówił. Wyliczył
                  tylko te, które odpowiadały zróżnicowaniu na preferencje hetero, homo i
                  pośrednie. Bo tego dotyczyło pytanie. I tylko tyle. A poza tym przestań
                  rewolucjonizować fizykę. Od kiedy to bieguny mnożą się jak króliki? Albo jest
                  coś spolaryzowane, albo nie. Ale jeśli już jest, to bieguny są tylko i
                  wyłącznie dwa. A między nimi wszystkie stany pośrednie.
                  Pzdr!
                  • Gość: Jorland Re: Bono IP: 192.168.1.* / *.niedziela.pl 14.12.01, 11:33
                    Gość portalu: Bona napisał(a):

> To, że Doktor nie wyliczył wszystkich możliwych preferencji seksualnych nie
                    > znaczy jeszcze, że je wykluczył z tego kontinuum, o którym mówił. Wyliczył
                    > tylko te, które odpowiadały zróżnicowaniu na preferencje hetero, homo i
                    > pośrednie.

O niczym więcej nie żebram, jak tylko o potwierdzenie, że pedofilia, nekrofilia,
                    zoofilia i inne orientacje seksualne są jak najbardziej ujęte w tym kontinuum.

> Bo tego dotyczyło pytanie. I tylko tyle. A poza tym przestań
                    > rewolucjonizować fizykę. Od kiedy to bieguny mnożą się jak króliki? Albo jest
                    > coś spolaryzowane, albo nie. Ale jeśli już jest, to bieguny są tylko i
                    > wyłącznie dwa. A między nimi wszystkie stany pośrednie.

A co ja poradzę na to, żem niepoprawny humanista? ;-) Skoro jednak analogia Pana
                    Doktora ma być własciwa, to wytłumacz mi, proszę, jakim stanem pośrednim pomiedzy
                    homo- i heteroseksualizmem jest zoofilia i nekrofilia. Gdzie ona mieści się
                    pomiędzy tymi dwoma biegunami.
                    Z ukłonami
                    • Gość: b Re: Bono IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.12.01, 12:03
                      Tak się składa, że ja też jestem humanistką i pewnie dlatego wyraziłam się
                      nieostro. Wg zastosowanego przez Doktora klucza kontinuum między biegunami
                      dotyczyło "stanów w różnym stopniu mieszanych" między homo i hetero. Faktycznie
                      nie dotyczyło to innych preferencji. Zoofilia, pedofilia, fetyszyzm - to inna
                      sprawa, nazwałabym to: równoległa. Też z dziedziny seksualności, ale jednak
                      inna. Z rozpatrywanym przypadkiem ma tyle wspólnego, że zoofil, pedofil,
                      fetyszysta może być jednocześnie zorientowany na własną płeć ( niekonicznie w
                      znaczeniu męska/żeńska=ludzka) albo na przeciwną, lub na tę i na tę. Chcąc więc
                      szukać bieguna przeciwnego dla np. zoofilii należy określić inne kryteria. Ale
                      co jest przeciwieństwem zoofilii? Zorientowanie popędu na człowieka, czy może
                      na rośliny, czy na przedmioty? Nie wszytko musi mieć swój biegun przeciwny. Tak
                      samo jak w naturze - istnieje i w środowisku ludzkim brak polaryzacji. Chyba,
                      że masz nieodpartą potrzebę polaryzowania. Znajdż więc biegun przeciwny dla
                      zoofilii. Tylko, na Boga, nie buduj trzeciego bieguna, ani tym bardziej
                      następnych, bo twór dziwaczny. Coś jak figura niemożliwa - w naszej poczciwej
                      przestrzeni trójwymiarowej.
                      Pzdr!
                      • Gość: Jorland Re: Bono IP: 192.168.1.* / *.niedziela.pl 14.12.01, 12:48
                        A po kiego czorta miałbym szukać przeciwnych biegunów dla zoofili? To przecież
                        nie moja analogia. Nawiasem mówiąc z czystej ciekawości: skąd założenie, że
                        homoseksualizm jest przeciwieństwem heteroseksualizmu, bo o to chodzi w tym
                        nieszczęsnym przykładzie? Aby zbytnio nie filozofować: Wychodzi na to, że
                        analogia Pana Doktora nie jest najlepsza. Obcina szereg preferencji seksualnych,
                        a do jej obrony elokwentne panienki przywoływać muszą "sprawy równoległe" i
                        teoretyzować nad przeciwnymi biegunami do nekrofilii i zoofilii. Rozumiem jednak,
                        że odpowiedź Pana Doktora może być jwystarczająca dla Autorki wątku. Bo cóż
                        zmieni opisywanie biegunowości erotycznego kontinuum wobec prostego faktu: "na
                        widok kobiety dostaję orgazmu". Dokładnie nic.
                        Z ukłonami
                          • Gość: Jorland Re: Bono IP: 192.168.1.* / *.niedziela.pl 15.12.01, 10:59
                            Gość portalu: Bona napisał(a):

> Gość portalu: Jorland napisał(a):
                            >
                            > > A po kiego czorta miałbym szukać przeciwnych biegunów dla zoofili?

> --Przecież właśnie tego się domagałeś.SkAd niezgoda?

Nie domagałem się określania przeciwnych biegunów do pedofilii, czy nekrofilii,
                            tylko odpowiedzi dlaczego w modelu Pana doktora zabrakło dla tych orientacji
                            miejsca. Po co mi przeciwne bieguny dla zoofilii? Zresztą nie dowiedziałem się
                            nawet dlaczego homoseksualizm ma być przeciwieństwem heteroseksualizmu. Dlaczego
                            rozpychanie się penisa w pochwie jest przeciwieństwem rozpychania się penisa w
                            końcowym fragmencie przewodu pokarmowego? Ale rozumiem żeby nie przeciągać
                            serialu "co Pan doktor mógł mieć na myśli". Więc prawica na zgodę.
                        • Gość: Bona Re: Bono IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.12.01, 23:14

> A po kiego czorta miałbym szukać przeciwnych biegunów dla zoofili?
                          ---Sam chciałeś...
                          Wychodzi na to, że
                          > analogia Pana Doktora nie jest najlepsza. Obcina szereg preferencji seksualnych
                          > ,
                          > a do jej obrony elokwentne panienki przywoływać muszą "sprawy równoległe" i
                          > teoretyzować nad przeciwnymi biegunami do nekrofilii i zoofilii. Rozumiem jedna
                          > k,
                          > że odpowiedź Pana Doktora może być jwystarczająca dla Autorki wątku. Bo cóż
                          > zmieni opisywanie biegunowości erotycznego kontinuum wobec prostego faktu: "na
                          > widok kobiety dostaję orgazmu". Dokładnie nic.
                          > Z ukłonami
                          ---Aha, nie wystarczy i nic wielkiego nie znaczy.
                          Moze tylko tyle, co już Doktor powiedział.
                          Pzdr!

• Gość: Jarek Re: Dziękuję i na zdrowie! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 14.12.01, 22:21

Opis Pana Doktora musi być więc niepełny, oprócz dwóch wymienionych
                  > biegunów istnieją też inne. A skoro tak to one również są uprawnioną orientacją

To nie sa bieguny, tylko rozgwiazda. Bieguny jednego kontinuum sa dwa, nie
                  wiecej. Inne orientacje plasuja sie juz w innym kontinuum i w innym watku:-)

Za pouczenie wdzieczny jestem niezmiernie i klade uszy po sobie;-)
                  Jarek
                  • Gość: Bona Re: Dziękuję i na zdrowie! IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.12.01, 23:39
                    Gość portalu: Jarek napisał(a):

> To nie sa bieguny, tylko rozgwiazda. Bieguny jednego kontinuum sa dwa, nie
                    > wiecej. Inne orientacje plasuja sie juz w innym kontinuum i w innym watku:-)
                    >
                    > Za pouczenie wdzieczny jestem niezmiernie i klade uszy po sobie;-)
                    > Jarek

---Rozgwiazda też jest wdzięcznym obiektem żartów w podanym przykładzie.
                    Jeśli nie dostrzegasz , Jarku, różnicy między figuramim na płaszczyznach i
                    bryłami w przestrzeni, to przenośnie w tej dyskusji zawsze będą żródłem
                    nieporozumień.
                    Pzdr!
                    • Gość: Jarek Re: Przepraszam Cię, Jarku! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 16.12.01, 00:53
                      Nic nie szkodzi...Po prostu nie znam się zanadto na rozgwiazdach, a chciałem
                      się popisać bujną wyobraźnią;-)(następnym razem najpierw przewertuję odpowiedni
                      podręcznik:-) Zresztą z drugiej strony i "bryły w przestrzeni" można by od
                      biedy do tej dyskusji dopasować, gdyż w sarkazmie Jorlanda dopatruję się
                      wyraźnych śladów myślenia wertykalnego (znaczy wartościującego;-)

Pozdrawiam:-)
                      Jarek
      • Gość: el Mnie tez IP: *.in-addr.btopenworld.com 15.12.01, 21:03
        Czy spalas juz z kobieta? niestety, jak juz sie raz w to wpadnie, to trudno
        wyjsc. Mi sie dopiero udalo, jak spotkalam chlopaka, ktorego preferencje
        sexualne byly i sa zmienne. Bo mnie na przyklad podniecaja geje.. Wiec i ja nie
        mam sie z czego cieszyc. Oj, bieda, bieda..
        El
    • donf Re: a mnie podniecaja kobiety 25.06.02, 12:50
      Nie dziwie Ci sie. Cialo faceta jest oblesne, a cialo kobiety piekne.
      Mam dla Ciebie pare wyjsc.
      1. Facet w typie cherubinka: cialo wyglada jak kobiece
      2. Wejsc w zwiazek z facetem + jeszcze jedna kobieta. Wszyscy by byli
      zadowoleni i jeszcze mniej obowiazkow domowych + lepsza opieka nad dziecmi.

Co Ty na to?
      • the_real_kris Re: a mnie podniecaja kobiety 25.06.02, 14:11
        O donf - iście salomonowe rozwiązanie!!! Popierami i podpisuje się pod nim
        dwoma 'ręcami'. Chociaż z drugiej strony jak sobie pomyślę, że zamiast jednej
        zgagi można by mieć dwie to się zastanawiam... mam pomysł na 'reformę' -
        najlepiej to dwie panie niech sobie zakładają rodzinkę a ja będę tylko do nich
        wpadał na wieczór... ;-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka