Dodaj do ulubionych

zanik objawów !!! podzielcie się doświadczeniem

27.02.10, 22:09
cześć dziewczyny.
Jestem w 10 tygodniu ciąży, po jednym poronieniu kilka miesięcy temu.
Powiedzcie mi proszę czy zanik objawów ( bólu piersi - bo innych nie miałam)
jest powodem do niepokoju ? Wiem że każda ciąża jest inna ale mimo wszystko u
większości taki zanik sugeruje że dzieje się coś złego.
Czy są tu dziewczyny u których taki zanik skończył się donoszoną ciążą? Staram
się nie denerwować ale to strasznie trudne.
Obserwuj wątek
    • iwonkocia Re: zanik objawów !!! podzielcie się doświadczeni 27.02.10, 22:17
      jesli raz przezylas poronienie,to mzoesz byc ze zrozumialych
      wzgledow przewrazliwiona i pewnie wszytsko jest dobrzesmilepostaraj sie
      uspokoic i wyciszyc.

jesli chodzi o zanik objawow,to ja chyba cos takiego przezylam, ale
      to polegalo raczej na tym,ze przestalam czuc sie w ciazy,zaczelam
      wygladac nagle lepiej na twarzy(bo nieciekawie wygladalam ogolnie),
      ale piersi chyba nadal mialam twarde,dopiero zmiekly w szpitalu.
        • malgoshia Re: zanik objawów !!! podzielcie się doświadczeni 28.02.10, 10:58
          witaj,
          ja tez około 10 lub 11 tc, miałam zanik objawów ciązowych przestałam
          odczuwać ból piersi, mdłości ustały, szalałam z niepokoju, tylko ze
          ja desperatka następnego dnia umówiłam sie na usg, okazało się ze z
          dzidzią wszystko było, ok.
          Skąd zanik objawów ciążowych????
          nie wiadomo...
          Pamiętaj ze Każda ciąza jest inna. Staraj się mysleć pozytywnie choć
          wiem ze to trudne. Mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze czego Ci z
          całego serca zycze, pozdrawiam
          małgosia
          • edziulek28 Re: zanik objawów !!! podzielcie się doświadczeni 28.02.10, 13:07
            Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych bóli poza mega wielkim zmęczeniem,ale
            nie czułam że jestem w ciąży dopiero w prawie 7tc dowiedziałam się że
            jestem,niestey na początku 10tc poroniłamsad
            W drugiej od dnia zapłodnienia bardzo mnie bolały i przestały dopiero kilka dni
            po poronieniu w 6tc.

Nie ma chyba reguły myślę,tak jak poprzedniczka pisała każda ciąża jest inna i
            może to być objawem poronienia albo udanej ciąży bez uciążliwych objawówsmile Tego
            Ci życzę z całego sercasmile

Zastanawiam się nad jedną rzeczą czy np. mogąna początku albo w ogóle nie boleć
            a potem jest udana ciąża? Ktoś wie????
            • monisia900 Re: zanik objawów !!! podzielcie się doświadczeni 28.02.10, 13:47

> Zastanawiam się nad jedną rzeczą czy np. mogąna początku albo w ogóle nie boleć
              > a potem jest udana ciąża? Ktoś wie????

u mnie w pierwszej ciazy (dowiedzialam sie o niej dopiero w 8 tyg-test ciazowy
              neg)nie mialam zadnych objawow poza tym, ze spodnie zrobily sie za ciasnesmileno i
              mialam straszna chec na kapuste kiszona. ja akurat powiazalam to z tym, ze wtedy
              przestalam biegac i mi sie poprostu przytylo. piersi w ogole sie nie powiekszyly
              i nie bolaly do ok 4 m-ca. zero wymiotow i nudnosci, ani zadnego zlego
              samopoczucia.
              co prawda potem ciaza byla zagrozona, ale generalnie mam teraz 9 letniego syna.
              takze chyba nie ma na to reguly, aczkolwiek podobno lepiej jak sa objawy.
              w obecnej ciazy tez nie mam objawow za bardzo. od kilku dni dopiero tak jakby mi
              sie powiekszaly piersi, ale to moze byc tylko moje zludzeniesmile.
              --
              https://www.suwaczki.com/tickers/j4x9g8dd7mjfcv69.png
              https://www.suwaczki.com/tickers/860isg18nqw5nn31.png
            • magdaelmo Re: edziulek 28.02.10, 13:49
              jestem w 36 tyg. a piersi od początku ciąży nie bolały mnie ani przez jeden dzień, we wcześniejszej ciąży tej zakończonej niepowodzeniem piersi bolały mnie cały czas. Nie ma reguły, każda ciąża jest inna, a zanik bólu piersi nie musi oznaczać obumarcia ciąży.
              • marcelinka24 Re: edziulek 28.02.10, 14:02
                witam ja jak byłam w pierwszej ciązy to również miałam zanik objawów ... tzn
                jadłam słodkie a wcześniej nie mogłam, przestały boleć mnie piersi ... i
                niestety dzidzia obumarła w 12 tygodniu sad czasem mowie że zrobiło miejsce dla
                Marcelki smile termin porodu I ciazy miałam na 29 marca bałam się cholernie tego
                dnia a tu taka niespodzianka 28 marce dowiedziałam się że jestm w ciąży i z tej
                ciąży mam przepiękną Marcelke Może i malutka się urodziła ( jestem rownież na
                forum wcześniaki ) to i tak jest najpiękniejszym Prezentem smile Ps. moja koleżanka
                ostatnio maiła puste jajo płodowe i rownież miała zanik objawów sad
                --
                Marcelka, 24 tydz., 600 gram, 25 cm
                • madziulaz Zanik objawów.. 28.02.10, 17:45
                  ja wlasnie z powodu zaniku i zmniejszenia objawów przeczuwalam ze
                  cos sie stalo i niestety mialam racje..
                  Jestem wlasnie po poronieniu...a wlasciwie jeszcze ono trwa, jutro
                  ide sprawdzic czy oczyszcza sie macica prawidlowo, to bylo 9 i pol
                  tygodnia..
                  W pierwszej ciąży objawy byly a ja bylam pewna ze wszytsko bedzie OK
                  i bylo..synek ma prawie 5 lat, a w tej od poczatku mialam złe
                  przeczucia..
                  Uważam, że matka wie najlepiej,trzeba zaufać swojej intuicji, a
                  jeśli coś Cię niepokoi to się nie nakręcaj tylko idz do lekarza i
                  sprawdz.
                  Pozdrawiam
      • glizda2000 Re: zanik objawów !!! podzielcie się doświadczeni 28.02.10, 21:00
        no nic pozostało czekanie ... Jak tylko będę coś więcej wiedzieć to dam znać.
        Staram się jeszcze wierzyć bo ponoć nadzieja umiera ostatnia. W poprzedniej
        ciąży czułam że wszystko będzie ok i nawet przez myśl mi nie przeszło że może
        być inaczej ...a jednak stało się inaczej. Teraz od początku czułam że coś się
        może zdarzyć, oby i teraz intuicja mnie myliła.
        Trzymajcie kciuki smile
        pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
        • aagata4 ja jestem tym przypadkiem ze donosilam 28.02.10, 23:48
          Witaj

Straciłam dwie ciąże pomimo, że objawy ciąży czułam jak już wiedziałam o tym, ze
          je straciłam ...

później donosiłam trzecia i czwartą ciążę, z której mam zdrowe dzieci
          w tych ostatnich dwóch ciążach objawy mi ustały w połowie pierwszego trymestru
          ... stąd wiem, ze zanik objawów nie musi oznaczać niczego złego ...

ale też byłam przerażona ... przyznam, ze ostawiłam sobie tarota na tą trzecią
          ciążę na dzień przed USG i wyszedł mi najgorszy z możliwych rozkładów ... ale
          okazało się, ze wszystko jest w porządku ... tak więc głowa do góry ...
          przypuszczam, ze u Ciebie wszystko jest ok smile, czego Ci życzę ...

pozdrawiam

Agata

--
          www.poronienie.pl
          • iwonkocia Re: ja jestem tym przypadkiem ze donosilam 01.03.10, 08:09
            u mnie zaczal sie piaty tydzien i w porownaniu do poprzedniego
            piersi sa zdecydowanie bardziej miekkie. nie wiem co o tym myslec.
            jednak coraz bardziej mnie muli,zwlaszcza z rana.wierze calym sercem
            i modle sie bezustannie.
            w mojej donoszeonej do 41tyg ciazy moje piersi az do konca nie
            ulegly zadnej zmianie,podobnie jakcale moje cialo,tylko brzuszek
            malutki byl. w ciazy poronionej przez 12tyg mialam kamienne piersi i
            zmienione cale cialo.
    • kobietka_29 Re: zanik objawów !!! podzielcie się doświadczeni 01.03.10, 08:22
      W 7tc przez dwa dni mialam taka jakby kolke w podbrzuszu z lewej strony. Po
      tygodniu z prawej strony. Uspokajalam sie, ze wszystko ok, ze macica sie
      rozkurcza. Dopiero, gdy tydzien pozniej pojawily sie plamienia zaczelam sie
      martwic. A potem diagnoza. I dopiero wowczas zaczelam wszystko kojarzyc- ze od
      ok. 9 tc. nie bolaly mnie juz piersi, ze od tego samego czasu nie mialam juz tej
      okropnej zgagi. Innych dolegliwosci ciazowych nie mialam. A ustapily jak reka
      odjal, akurat po smierci mojego malenstwa, bo zdaniem lekarzy ciaza obumarla w 8
      tygodniu. Ale to roznie bywa. Nie musi to oznaczac, ze w Twoim przypadku tez tak
      bedzie. I zycze Ci, zeby tak nie bylo.
      • yadrall Re: zanik objawów !!! podzielcie się doświadczeni 05.03.10, 21:17
        Na 5 moich ciaz w 4 objawy ustepowaly rowno 3-5dni po zabiegu. W
        ostatniej dostalam krwotoku w okolicach 8tc (wczesniejsze ciaze byly
        zwiazane tylko z plamieniami),wiec bylam pewna,ze juz po wszystkim.
        Jednak uznalam,ze nie pojade do szpitala (po co mi kolejny zabieg-
        niech oczysci sie samo,skoro juz leci) i w pon pojde do swojego
        gina. Przelezalam weekend i w poniedzialek poszlam do swojego
        lekarza-wczesniejsze objawy ciazowe dawo zanikly,ba ubralam swoj
        przedciazowy stanik push-up (w ciazy w gre wchodzily tylko miekkie
        bezfizbinowce o 3 rozmiary wieksze). Siedzac po gabinetem zupelnie
        nie czulam sie w ciazy. Dzis moj synek ma ponad 3 miesiace i juz
        sobie spokojnie spi w pokoju obok.
        Dodam,ze po wyjsciu z USG (ciaza rozwijala sie prawidlowo) wszystkie
        objway wrocily-jak ja sie umeczylam w tym staniku push-up smile
        Nie ma zadnej regoly,a najistotniejsze znaczenie ma w tym wypadku
        nasza glowa i podswiadomosc.
        --
        https://lb1f.lilypie.com/QfiWp1.png
    • misiaku31 Re: zanik objawów !!! podzielcie się doświadczeni 09.03.10, 16:43
      Witam wszystkie dziewczyny,
      Moje objawy takie jak ból piersi też ustały jakieś dwa tygodnie przed moja
      planowana wizyta u gin w 11 tc.a trzy dni przed wizyta pojawiły się mdłości i
      wymioty i okazało się niestety ze ciąża obumarła w 8 tc. Zakończyło się to
      zabiegiem.Mam nadzieje ze w twiom wypadku zakończy sie to inaczej.Pozdrawiam
    • marta_1990 Re: zanik objawów !!! podzielcie się doświadczeni 04.02.19, 13:34
      Miałam podobne też w 10 tc ustąpiły mi objawy ciążowe, nie były jakoś bardzo uciążliwe poza ciągłymi bólami głowy. Pozostał jedynie ból piersi ale też dużo mniejszy niż wcześniej. Ogólnie czuje się nadzwyczajnie dobrze, co również mnie zaniepokoilo bo wydawało mi się że to trochę za wcześnie na poprawę samopoczucia. W każdym razie objawy zniknęły prawie z dnia na dzień. Do rzeczy jestem po wizycie u ginekologa, wszytko jest dobrze, widziałam nawet ruch fasolki i oczywiście bijące serduszko. Lekarz powiedział że to kwestia hormonów, organizmu kobiety. U jednej objawy utrzymują się dłużej u innej krócej. W każdym razie lepiej się skonsultować z lekarzem i rozwiać swoje wątpliwości, po co się denerwować nie potrzebnie. Piszę ku przestrodze bo zanim znalazłam się u lekarza przejrzalam wiele postów i większość mnie zaniepokila wręcz już wszystko widzialam w czarnych barwach a tu się okazuje że jest dobrze. Są wątpliwości lepiej skonsultować je z lekarzem bo każdy organizm jest inny. Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka