Dodaj do ulubionych

ciąża 12-to tyg.a płud nie żyje od miesiąca?????

• wamama Re: ciąża 12-to tyg.a płud nie żyje od miesiąca?? 26.04.05, 12:44
      za wcześnie wcisnęłam enter
      W sobotę dowiedziałam się na USG że nasz dzidziuś się nie urodzi, nieżyjesad(((( od
      miesiąca, w niedzielę byłam na zabiegu i dowiedziałam się że ciąża była na
      etapie 12 tygodnia natomiast płód obumarł w 8 tyg. czyli już miesiąc temu.Na
      szczęście mamy już dzidziusia 13 miesięcznego cudownego Maciusia i nie przeżyłam
      tej straty tak jak za pierwszym razem(ciąża obumarła też ok.7-8 tyg.)Czy zdażyło
      się wam coś takiego bo ja do tej pory byłam przekonana że jeśli płód nieżyje to
      i ciąża też obumiera.Pozdrawiam wszystkie kobiety z tego forum
      • azalea Re: ciąża 12-to tyg.a płud nie żyje od miesiąca?? 26.04.05, 14:17
        Zdarza się to bardzo często, niestety sad U mnie płód obumarł w 6 tygodniu a do
        11 nic się nie działo, ani plamki. Musiałam być łyżeczkowana. Chyba się to
        nazywa ciąża doczesna, coś takiego wypowiedział lekarz na wizycie po zabiegu i
        obejrzeniu wyniku badań histopat.
        Na tym forum jest chyba mnóstwo dziewczyn, które miały analogiczną do Ciebie
        sytuację - płód nie zyje, ciąża jest sad((
        Trzymaj się dzielnie
        Azalea
    • adju Re: ciąża 12-to tyg.a płud nie żyje od miesiąca?? 26.04.05, 15:12
      I u mnie tak był sad
      W 12 tc na USG dowiedzieliśmy się że maleństwu przestało bić serduszko i to już
      ok tydzień wcześniej.
      Żadnych plamień nie miałam więc szłam na to USG z taka radością...
      Poczekaj na wynik hist-pat. Jesli nic nie wyjdzie to znaczy że
      (najprowdopodobniej)zaszło jakieś nieprawidłowe połączenie komórek.
      Wiem że brzmi to tak sucho, medycznie ale wiem też jak to boli...
      Dobrze że możesz przytulić się do Maciusia
      Ściskam
      justa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka