Dodaj do ulubionych

kiedy pojawia się okres po poronieniu?

28.04.05, 12:40
Obserwuj wątek
    • kintus Re: kiedy pojawia się okres po poronieniu? 28.04.05, 16:45
      napewno chwilke poboli. widzisz we mnie lekarz wyrobił tą świadomość że to było
      puste jajo płodowe (w sobote poroniłam a w poniedziałek miałam iść na 2 usg
      sprawdzić czy serduszko się pokazało) i sama nie wiem ale utrzymuje przy tym co
      powiedział lekarz, to jednak mniej boli. jeżeli można spytać to w którym
      tygodniu byłaś? 3 maj się cieplutko i napewno nie zapominaj o maluszku. widzisz
      może to poprostu nie była jeszcze jego pora. jak ktoś kiedyś napisał : maleństwo
      do ciebie wróci tylko bedzie miało inne ciałko ale duszyczka będzie ta sama.

pozdrowionka
      • joannach1 Re: kiedy pojawia się okres po poronieniu? 28.04.05, 18:51
        Kintus coś w tym jest...mój mąż też stara mi się tłumaczyć że to było tylko
        puste jajo, że jeszcze nie było dziecka.Może to dla niektórych dziwne, ale tak
        jest łatwiej.Świadomość że to nie dzidziuś z bijącym serduszkiem tylko
        jajeczko...to pomaga przetrwać, żyć dalej.Owszem płaczę jeszcze za moją ciążą,
        za tym co miało być ,ale takie tłumaczenie mniej boli.To prawda.Byłam w 7 tyg.
        kiedy poroniłam.Uściski .Asia
    • ot_kobieta Re: kiedy pojawia się okres po poronieniu? 28.04.05, 21:14
      Ta dostałam 32 dni po. Nie miałam łyżeczkowania, ale i tak trochę się zeszło.
      Ale chciałam Ci przede wszystkim powiedzieć, że jesteś Bardzo Dzielna i Mądra,
      że nie wbijasz się w żadne poczucie winy. To pewnie pomoże Ci się pozbierać,
      choć jeszcze trochę będzie bolało. Wierzę, że sobie poradzisz z tym bólem.
      Może on zamieni się w tęsknotę ciepłą... Ściskam i pozdrawiam,
      Mika
      • sonique Re: kiedy pojawia się okres po poronieniu? 28.04.05, 21:37
        Ja dostalam w 24 dniu. Nie wiem czy to prawidlowe. Mialam niestety czyszczenie,
        po ktorym tez dlugo krwawilam. W zasadzie od dnia zabiegu nie mialam jeszcze
        normalnego, suchego dnia. Bylam na kontroli u ginekologa, podobno wszystko sie
        zagoilo. Ale sama nie wiemsad(
        • agabilinska2 Re: kiedy pojawia się okres po poronieniu? 29.04.05, 08:13
          cześć dziewczyki!
          ja byłam w bardzo wczesnej ciąży zaledwie 3 tydzień, ale i tak juz zdążylam
          poczuc się mamusią dumną i to hcyba najbardziej boli te plany, które w głowie
          sie pojawiają: przytulanie całowanie maluszka itd...
          wczoraj byłam u mojej gin osteczne wyniki bety = 2,3 przesądziły o braku
          zabiegu , a wynik z toxoplazmozy wyszedł, taki że okazało się, że koteczek nie
          był przyczyną poronienia smile nie wiem właściwie dlaczego to takie ważne!
          za miesiąc mam przyjść na kontrole, na razie mamy się nie kochać przez 3 tyg. z
          mężusiem no i mam nie brać żadnych kąpieli tylko prysznic, bardzo bym chciała
          szybko zajść w ciążę i mieć najchętniej kochane bliźniakismile

pozdrawiam aga

aha dziekuję, że jesteście...
    • kintus Re: kiedy pojawia się okres po poronieniu? 29.04.05, 13:55
      Cześć Aga!!!!!! Dam Ci jedną malutką rade u mnie przynajmniej zadziałało. Nic
      nie licz i nie zapisuj. Ja obliczałam dni płodne, pisałam kiedy było przytulanko
      i itd. i dwa cykle nic z tego. W trzecim cyklu bardzo się wkurzyłam i
      powiedziałam sobie tak: co będzie to będzie!!!!! i nic nie pisałam i co ? w
      trzecim cyklu było!!!!!! No ale tylko moje kochane puste jajeczko..... ale było.

Życze Ci jaknajszybszego wznowienia starań.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka