Dodaj do ulubionych

Warto przeczytac!

06.11.04, 23:45
Uwielbiam tego goscia!!!
film.onet.pl/0,0,1200066,1,596,artykul.html
ma racje

m
Obserwuj wątek
    • marxx Re: Warto przeczytac! 12.12.04, 01:15
      W ksiegarniach polonijnych pojawila sie "biblia" antyglobalistow , ksiazka pani
      Naomi Klein pt "No Logo" (wersja polska) w ksiegarniach D&Z bedzie ponownie
      dostepna za ok tydzien)
      Pani te jest kanadyjka (rocznik 1970) przez kilka lat biegala po calym swiecie
      zbierajac materialy... no i uzbieral sie z tego zupelnie nieciekawy obraz
      stanow zjednoczonych a szczegolnie koncernow majacych swoje siedziby w usa.

Tak, tak, Tenzinn wszystkie Twoje metki niestety swiadcza o tym, ze przy
      produkcji tego co nosisz zostaly pogwalcone podstawowe ludzkie prawa:(

PS: polacy juz przenosza w wielu przypadkach swoja produkcje do Chin!

m

ksiazka w D&Z jest za 19.95$

m
    • ewka5 Re: Warto przeczytac! 19.12.04, 07:15
      marxx napisał:

> Uwielbiam tego goscia!!!

* robilam kilka lat temu duzy wywiad z jego zona, mowila o nim per Nowicki,
      hahahaahahaa. Ladnie o nim mowila.
      P.S. Marx, czy Ty to Ty????
      Bo jesli to Ty, to zamartwialismy sie o Ciebie z Belisem dnia ktoregos.
      • polboy50 Re: Warto przeczytac! 18.01.05, 03:13
        Dziekuje! Dobry wywiad. Skopiowalem dwa fragmenty.Jeden to wypowiedz Kanta na
        temat seksu.Znalem cos podobnego: " ruchy niegodne dzentelmena". Drugi to
        rozmowa Heinego z Balzakiem. (...) Ale caly wywiad swietny.
    • korespondent_wojenny Re: Warto przeczytac! 18.01.05, 11:54
      Wałęsa: Ci, którzy nie mają teczki w archiwach SB to tchórze

"Gazeta Wyborcza": Lech Wałęsa uważa, że lustracji domagają się obecnie te
      osoby, które w czasach PRL nie walczyły i nie narażały się.

Lech Walęsa, fot. AFP

"Gazeta Wyborcza" zapytała byłego prezydenta o jego opinię na temat ujawnienia
      tajnych współpracowników Służby Bezpieczeństwa.

Domagają się tego, w ostatnich dniach, między innymi, szef LPR Roman Giertych i
      tygodnik "Wprost".

Lech Wałęsa podkreśla, że SB zakładała teczki wyłącznie osobom odważnym.

"Ci, którzy dziś nie mają teczki w archiwach SB to tchórze, którzy przez lata
      siedzieli cicho jak mysz pod miotłą. I teraz to właśnie oni robią szum w tej
      sprawie" - mówi były prezydent.

Również historyk, profesor Andrzej Paczkowski zastanawia się czy można przyznać
      rację tym, którzy w latach PRL uważali, że lepiej nie wychylać się i "pilnować
      własnego ogródka".

-------------CIEKAWE :)))) -----------------------------
    • mrozosia Re: Warto przeczytac! 20.01.05, 16:10
      serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,2501896.html
      A oto wywiad z nasza gwiazdunia...he
      Ale kidys na festiwalu w Jarocinie ( niestety nie wiem w kt. roku) wygral Ogrod
      Wyobrazni - wlasnie z mojego miastunia.

Kazde wieksze miasto ma sie czym pochwalic ;-)) Trojmiasto: Kombi, Scianka,
      Tymon, Apteka itd. Torun- Nocna Zmiana Bluesa, Koobranocka... Poznan- Apatia,
      Pidzama... Krakow- Marcin Swietlicki i swietliki, Mannam,Malenczuk..itd
      Coz, moze moje tez sie kiedys doczeka?
    • irenkap Re: Warto przeczytac! 06.06.05, 16:11
      serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,2737855.html
      nawet nie potrafie czegos takiego skomentowac.. jakby mi bylo wstyd, ze jestem
      czlowiekiem, zadne zwierze nie zabija z takich pobudek.. zreszta trudno mi
      znalezc jakiekolwiek uzasadnienie, nawet najnizsze..
    • marxx Re: Warto przeczytac! 13.06.05, 15:49
      Samo sedno!
      Niedlugo wybory w Polsce , i juz nie da rady wysluchiwac koszmarnych glupot
      polskich "politykow" Wszyscy zli, wszyscy chca nas okrasc, lub juz dawno
      okradli, ktos jest gorszym polakiem od kogos innego.

Za to tu u nas na miejscu "dziennikarz" Maciejczyk w TV (widzialem wczoraj)
      gada o zydomasonach, spisku zydowskim na swiecie i w Polsce, ludziska gadaja
      cos o Bolku....co za cudownie wiecznie polska niczym nie kontrolowana glupota.

A w samych stanach teoria o "oblezonej twierdzy" sprawdza sie co do joty!

Przeczytajcie art. !
      polityka.onet.pl/162,1230990,1,0,2506-2005-22,artykul.html
    • irenkap Re: Warto przeczytac! 14.06.05, 21:42
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2765078.html
      ciekawe mnie co sadzicie o taaakim pomysle.. wczasy w lagrze, idac dalej tym
      tokiem mozna zorganizowac wczasy np. w Oswiecimiu.. no, bo (nie zaczyna sie
      zdania od "no, bo") niby nie ma w tym nic zlego, ale czy napewno?...
      • marxx Re: Warto przeczytac! 28.07.05, 22:57
        Jest to skonczenie cudowny tekst...slyszalem go kiedys w audycji radiowej tu w
        Chicago..zrobil na mnie kolosalne wrazenie......cos niesamowitego!
        Kolejny Dekalog.......
        Jesli jest to napisane, to oznacza , ze sa to tez mysli WIELU ludzi!
        • irenkap Re: Warto przeczytac! 28.07.05, 23:27
          Jest to tzw. falszywka, ale tak piekna ze nie slyszalam zeby Marguez wyrazal
          dezaprobate z przypisania mu autorstwa.
          Szkoda, ze wiekszosc czyta nie rozumiejac, albo tak "biezaco" w mysl
          zasady "och jakie piekne, przeczytalem i natychmiast zapomnialem".. Ja dostalam
          go w prezencie w waznym momencie w moim zyciu, bardzo trudnym, i wywolal on,
          moze i dlatego ze mialam go w zasiegu wzroku, wiele przemyslen, i napewno
          przyczynil sie do zmian, tych dobrych np. ha, mniej spie, tzn. nie stosuje juz
          w stresie ucieczek w sen, bo szkoda mi czasu.. mam gleboka swiadomosc kruchosci
          zycia, ktora nie opuszcza mnie, niepowtarzalnosci kazdej chwili, nie jest to
          juz swiadomosc destrukcyjna, wrecz przeciwnie.. Bardziej jestem bliska w
          kontaktach z najblizszymi, nie odkladam juz "na potem", i mowie im duzo dobrych
          cieplych slow, takich ktore uwaza sie za banaly i frazesy, a ktore sa takie
          piekne..
          Marxx, wydrukuj ja. mlotek, 20 gwozdzi i przybij sobie nad lozkiem, coby na
          codzien niezapominac.. a to wydaje sie takie proste.. jak zyc.. Zyc!!.. Życ
          ladnie!!!!!!! wciaz byc glodnym zycia.. wschodow i zachodow slonca!! Buzka
          wszystkim glodnym:)
            • irenkap Re: Tak o matkach 31.07.05, 01:41
              matki - fenomen ich milosci polega na tym - wiem, bo jestem wielokrotna matka i
              taka mam Mame - ze matki kochaja naprawde BEZWARUNKOWO. Poza miloscia matczyna
              jest to bardzzo trudne, kochac bez wzgledu na wszystko, jacy jestesmy, co
              robimy.. nic nie zadac w zamian... BEZWARUNKOWO.. Wielu chlopcom trudno sie
              pozniej odnalezc w normalnych zwiazkach, tych ktore stawiaja ciagle nowe
              wymagania.. Moj duzy syn tez jest troche mamisynkiem, ale to ja pilnuje zeby
              powoli odcinac po raz drugi pepowine, i wiem, ze jest to dla niego trudne..
              Pozdrawiam wszystkich duzych chlopcow:)
          • marxx Re: Warto przeczytac! 06.08.05, 01:32
            Jesli cos samo z siebie dobrze idzie to zawsze znjadzie sie ktos kto bedzie
            chcial to spierd$&#@!
            Czy ONZ nie moze sie zabrac za cos innego???

serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,2857423.html
                • irenkap Re: wywiad z dziennikarka 25.08.05, 18:43
                  Marysia, to baba z jajami i przy tym zawsze kobieca, sa takie kobiety, nic nie
                  traca na kobiecosci a sa 100 % facetami, no moze te 100 % to juz mnie
                  ponioslo:))) ale placi za to swoja samotnoscia, jak wiekszosc takich kobiet, bo
                  im jeszcze trudniej znalezc odpowiedniego faceta..? Mezczyzni boja sie takich
                  kobiet.
                    • w5w7 2+1 26.08.05, 00:31
                      A co sie stalo z Elzbieta Dmoch? Przegapiłam w TVP program o niej, ale slysze
                      coraz wiecej ich piosenek w radio.To zespól z mojej mlodosci...wracaja
                      wspomnienia....

pl.wikipedia.org/wiki/2_plus_1
                    • smiechy.w.ciemnosci Re: wywiad z dziennikarka 26.08.05, 17:14
                      A mnie Wiernikowska zrazila do siebie po jakiejs relacji z powodzi kilka lat
                      temu. Podplywala bodajze z zolnierzami do podtopionych domow i rozmawiala ze
                      zrozpaczonymi ludzmi, ktorzy stracili dorobek calego zycia. Pamietam jeden
                      moment... mezczyzna stai po pas w wodzie na progu swojego domu, a Wiernikowska
                      rzuca pytanie: "Jak sie czujecie?"
                      A jak sie mogli czuc?????????????
                      Szczyt znieczulenia jak dla mnie.
                              • w5w7 Re: wywiad z dziennikarka 26.08.05, 19:13
                                Pytanie może się wydawac niefortunnie zadane w danym momencie, ale dziennikarz
                                może czasem musi i takie zadać, żeby sprowokowac do wypowiedzi. Wiesz...kiedy
                                zmarl nasz Papiez cały następny dzien, a może nawet kilka dni w TVN były
                                przeprwadzane właśnie takie rozmowy..co czujecie? I ludzie mówili, dzwonili z
                                calego swiata rowniez i mowili..o smutku, o żalu, o tym co w tamtych dniach
                                przezywali. Nie pamietam juz kto, ale jakis psycholog stwierdzil potem,że to
                                wlaśnie bylo wtedy potrzebne dla ludzkich psychik.Mozliwość wyrzucenia z siebie
                                emocji.Bo emocje trzymane wewnatrz tylko pustoszą. Nie ważne, dobre czy zle,
                                trzeba je okazywać.
                                Moze dlatego u psychoanalitykow sa te slynne kozetki i pytania, jak sie
                                czujesz, co czujesz?
                                I dodam,żeby nie było niedomowień, że nie mam psychoanalityka:)))))
                                • marxx Blog 27.08.05, 22:39
                                  Troszke razi w oczy ale chyba daje dobra odpowiedz co do stanu umyslu czesci
                                  polskiego spoleczenstwa :)))

modnisia100.blog.onet.pl/
                                  • marxx Re: Blog 27.08.05, 22:42
                                    """no wczoraj naprawde supcio było!!!!!!!!pojechałam do jasła z siostra bratem
                                    i Olajdą na spotkanie z Tunka i takimi ziomami!!!oczywiście poszliśmy do Al
                                    Capone na pizze !!!bylo naprawde śmiesznie ale nam z Tuną siue troszke nudziło
                                    wiec poszlyśmy sie gdzieś porzejść!!!więc poszłyśmy i spotkałyśmy w Ciao Dorcią
                                    taką prześmieszna dziewczynę !!i tak sie śmiałysmy ze szok !!noi oczywiście
                                    ludziska sie tak jakoś dziwnie patrzyły!!heh ale spoko noi poszłyśmy z Dorcia i
                                    Dagmarą pod ich szkole bo one wypatrywały jakiegoś chłopaka jak go zobaczyłam z
                                    Tuną to myślałam że sie tam poleje ze śmiechy!!!hehe ale śmiesznie było
                                    hehe !!! a póżniej poszliśmy pod Armatę!!!i oczywiści byóło też
                                    bardzoooooooooooooooooooooooo smiesznie hehe ale my z Tuną jak zwykle na
                                    ławeczke na polku i jakas wieśnaira szła i zobaczyła moje spodnie i
                                    odrau "popatrz sie na nią" jak mnie to wkurzyło strasznie wieśniara sie niezna
                                    to tak jest!!!hehe i wogóle Tuna sie zaczeła drzeć zeby s******** hehe niezła
                                    jazda z koksem była hehe !!!!noi Tunka musiała już isć :( noi ja sama
                                    siedziałam i troszke mi sie nudzilo ale zaraz Bzyczku mnie rozbawił dawał takie
                                    czady ze .... !!!!!!!!!!!!! noi juz do domciu trzeba było jechac szkoda bo tak
                                    supcioooooo było hehe :) ale jeszcez to powtórzymy hhe komentujcie papaty """""

ta sama osoba ale inny blog

ale jaja!!!
                                    noi musze siem z wami ziomami porzegnac ! pa
                                    • w5w7 Re: Blog 27.08.05, 22:56
                                      To jakas małolata..sporo takich "ciekawych" wypowiedzi w necie:(

"Zycie to nie tasma magnetofonowa. Nie mozna go cofnac, ani nagrac od nowa”.
        • w5w7 Re: Warto przeczytac! 17.09.05, 14:10
          Oj sporo tych cudeniek w necie. Jak sie czlowiek zaplącze w ta siec, to trudno
          sie oderwać. Też przy okazji cos odkryłam:)

ewajesienna.w.interia.pl/index.htm
            • marxx Agora 21.09.05, 02:09
              powoli i systematycznie schodzi na psy, biora sie za wszystko byleby robilo to
              kase, teraz jest to magazyn dla ludzi aktywnych z kasa ,jak to sie modnie nazywa
              szkoda :(
              serwisy.gazeta.pl/logo/0,64787.html
                • w5w7 Mięso świeci jak latarka 04.10.05, 09:42
                  No fajnie:)) Od wybuchu w Czanobylu minęło chyba z 19 lat. Wtedy swieciły
                  grzyby...a dzisiaj co? Chyba zaczne wstawac w nocy i sprawdzać. Mam nadzieje,
                  ze Wasze mięska nie świecą:))))) A może jednak..?

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,2948359.html
                  • w5w7 Marcin Buczkowski 05.10.05, 00:53
                    taaak...ten od "Bezssennosci w Tokio" :) Świetny wywiad...polecam.
                    independent.home.pl/literatura/wywiady/?id=030133090006043136323501013302013010004600

No i mam nadzieje e sie otworzy ten tasiemcowy link:)
                    • w5w7 włos sie jezy na glowie:(( 05.10.05, 23:51
                      Proponuje wszystkim walnąc porządna "setke" za swoje zdrowie i w podziękowaniu,
                      że jesteście/my w mlodym wieku..jeszcze. Tylko nie wiem, czy jedna po tym
                      artykule wystarczy. W najkoszmarniejszych snach by mi sie nie przyśnilo, że
                      dożyje tak nieludzkich czasów:(
                      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2954114.html
                        • w5w7 Re: włos sie jezy na glowie:(( 06.10.05, 00:18
                          Taaaa...w naszym cudownym, katolickim kraju!!! Jezuu..co za hipokryzja. Mam
                          nadzieje, że politykom i urzędasom ktos doniesie ( bo sami pewnie tego nie
                          czytaja) jaki jest odzew na forum pod tym artykulem. Ma racje jeden z
                          forumowiczów, niczym te urzedasy sie nie różnią od tych...od pawulonu.
                          • bar_nata Re: włos sie jezy na glowie:(( 06.10.05, 08:10
                            w5w7 napisała:

> Taaaa...w naszym cudownym, katolickim kraju!!! Jezuu..co za hipokryzja. Mam
                            > nadzieje, że politykom i urzędasom ktos doniesie ( bo sami pewnie tego nie
                            > czytaja) jaki jest odzew na forum pod tym artykulem. Ma racje jeden z
                            > forumowiczów, niczym te urzedasy sie nie różnią od tych...od pawulonu.
                            >
                            Różnią się Wandziu....... Ci od pawulonu najprawdopodobniej odpowiedzą za to co
                            zrobili i pójdą siedzieć, a urzędasy za swoją pomysły dostali duże premie za
                            opracowanie systemu oszczędzania........nieduża różnica prawda???
                            Życzę wszystkim i sobie duuużo zdrowia!!!!
                              • marxx Re: włos sie jezy na glowie:(( 06.10.05, 22:55
                                jak to jest ..tyle gledzenia przez te lata o naszym wrodzonym katolicyzmie i
                                naszej wrazliwosci i wyzszosci moralnej nad innym nacjami, tyle swiatlych
                                politykow ze wszystkich stron ...a tu sie doslownie skazuje ludzi na smierc w
                                imie prawa tylko dlatego ze osiagneli wiek 65 lat...qrna to jest koszmarny
                                scenariusz filmowy :(
      • w5w7 Policjant może uprawiać seks na komisariacie 28.10.05, 01:41
        "Prokuratura umorzyła śledztwo w głośnej we Wrocławiu sprawie sześciu
        policjantów z komisariatu Psie Pole, którzy mieli uprawiać tam seks z 20-letnią
        kobietą. Prokuratura stwierdziła, że uprawianie seksu w pracy nie jest
        przestępstwem."
        wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?
        kat=1342&wid=8063831&rfbawp=1130456312.429
    • marxx Re: Warto przeczytac! 28.10.05, 15:05
      wiadomosci.onet.pl/1256215,2678,kioskart.html
      To fakt , to juz jest gwiazda....doskonale przemawia, slucha sie go z otwartymi
      ustami, skubany potrafi dojsc do sluchacza bez jakiegokolwiek problemu, a potem
      otacza sie ludzmi i robi sobie z nimi zdjecia....widzialem go na "Taste of
      polonia" byl swietny

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka