Dodaj do ulubionych

Kto jest teraz przy kompie?

09.06.05, 18:30
Ja jestem!
dzisiejszy dzien , to dzien odpoczynku!
Poniewaz juz jutro zaczyna sie weekend!!!
m
Obserwuj wątek
    • littlewing Re: Kto jest teraz przy kompie? 09.06.05, 19:54
      ja mam prace.lw
      • and_rzej Re: Kto jest teraz przy kompie? 10.06.05, 06:07
        Ja troche, z przerwami. Powinienem sie ograniczac. Nalog!!!!
    • ewka5 Re: Kto jest teraz przy kompie? 10.06.05, 08:08
      ja tez. Teraz.
      • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 10.06.05, 13:36
        No i ja teraz, chociaz za chwile juz nie bede
        m
        • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 10.06.05, 21:59
          No ja jestem caly czas przy kompie!
    • and_rzej Re: Kto jest teraz przy kompie? 11.06.05, 05:47
      to znowu ja..ale zaraz spadam...Nie kupilem piwka na wieczor. Kasiore wydalem
      na OWOCE. Chory jestem? Nie. Tylko ze musze uwazac na swoj brzu..szek.
      • littlewing Re: Kto jest teraz przy kompie? 11.06.05, 09:01
        ja pod kompem ,mysza mi sie wypiela..
    • irenkap Re: Kto jest teraz przy kompie? 11.06.05, 13:54
      ja. juz po pracy, przed chwila moi przyjaciele z Polski pytali mnie, czy juz
      wstalam, a ja jeszcze nie zdazylam zaliczyc spanka za piatek, ale jak tu spac,
      jak taki ladny dzien sie zaczyna. niech zyje sobota!!
      zawsze o tej porze Was podczytuje. I nikogo bym nie zamordowala (a propo
      sasiedniego watku)- tworzycie tak barwna grupke :)
    • nekos Re: Kto jest teraz przy kompie? 11.06.05, 15:55
      jestem!! i do tego pierwszy raz na tym forum:-)
      pozdrawiam wszystkich w chicago. wybieram sie do windy city pod koniec lipca.
      zapraszam wszystkich zainteresowanych krajem kwitnacej wisni na forum japonia.
      • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 11.06.05, 18:48
        Milo nam milo :)
        i zapraszamy na ten koniec lipca!!!
        • nekos Re: Kto jest teraz przy kompie? 12.06.05, 05:41
          13-14 godz roznicy. jak ja siedze przy kompie to wy w chicago pewnie spicie
          (-.-)zzzzz!!
          a znajac was moze sie bawicie!!
    • and_rzej Niedziela 02:04 am. Niedawno wrocilem... 12.06.05, 09:05
      Wiec sie melduje! Sam tu porzadze przez pare minut.
    • ewka5 Re: Kto jest teraz przy kompie? 12.06.05, 09:13
      wrocilam z imprezy, chwile jestem i spac.
      • and_rzej Tak...sobotni wieczor i noc. 12.06.05, 09:52
        Wiec nie tylko ja pozno wracam. Kolorowych snow Ewo.
        • marxx Poniedzialek godzina 3:42 13.06.05, 22:43
          A ja przy kompie i to w kawiarni, cale szczescie ze nie maja tu alkoholu. Jakos
          tak mi sie to dobrze laczy piwko czy drink alkoholowy plus internet, dlaczego???
          Internet ale chyba tylko Forum a nie np czat i takie tam.

a u Was jak?

m
      • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 13.06.05, 22:51
        z imprezy, z imprezy!
        Jakies szczegoly!!!!!!
        Jak sie bawilas, kto byl? Co sie dzialo?????

m
        • littlewing Re: Kto jest teraz przy kompie? 13.06.05, 23:34
          I ja wrocilem z Imprezy. Jestem jak najbardziej i jaaaakos tak.Nie musze sie
          zaraz klasc spac . Wypije jeszcze jakas herbatke i dopiero lulu. Pozdrawiam
          Was,Chicago i gratuluje Ani 10000. Tak myslalem ---ze albo Ania albo
          Smiechy...lw ;))
    • and_rzej Poniedzialek w Chicago, 23:27 14.06.05, 06:28
      Ale jeszcze przeczytam emalie i spacccc....moze jeszcze by odpisac?
    • ewka5 Re: Kto jest teraz przy kompie? 14.06.05, 08:03
      jeszcze chwile jestem.
      • marxx wtorek rano 7:30 am 14.06.05, 14:31
        Jeszcze jestem i przez pewien czas tez bede, ale ide do pracy i potem bede
        pozniej ! :)

m
      • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 14.06.05, 14:32
        Ewa nie spisz o tej godzinie???

m
        • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 14.06.05, 16:12
          Jeszcze dodam ze nadal jestem przy kompie...ale juz za chwilunie wypa z baru.

Pozdrawiam cala klase pracujaca Chicago!

m
          • nekos Re: Kto jest teraz przy kompie? 14.06.05, 17:43
            jestem ale dochodzi juz 1-sza w nocy i chyba czas sie zbierac. z drugiej strony
            mam chec poczytac co dzisiaj (wczoraj) popisaliscie.
            • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 15.06.05, 04:10
              Chcialbym zameldowac sie na posterunku!

Po pracy w dziwnych godzinach 9;30 do 6;00 obiadzik byl gdzie na meksykanowie ,
              w normalnej typowej super milej meksykanskiej rodzinnej restauracyjce!
              Od razu pani kelnerka wniosla czipsu na stol, z trzema sosami/salsami.
              Potem cerveza Corona, lemonki na talerzyku i do tego zimny jak lod kufelek.
              Danie glowne to burrito z wolowina , porcja tak na oko ok. jednej stopy.
              Rewelacja!!!! Zawsze mi smakowalo burrito w sieci "Taco Burrito King" ale w tej
              restauracyjce zrobili o niebo lepsze! Wolowinka delikatna, warzywka lepsiejsze,
              serek swiezo skrojony! Bajka!

Jutro do pracy ide na 1pm (chyba)

marek
              • nekos Re: Kto jest teraz przy kompie? 15.06.05, 10:39
                o nie mow o burrito bo slinka mi leci na sama mysl. a glodny jestem. kocham to
                zarcie i juz doczekac sie nie moge przyjazdu do chicagowa:-)) u mnie tego nie
                ma. no moze gdzies tam jest ale nie ma w mojej okolicy:(
    • irenkap Re: Kto jest teraz przy kompie? 15.06.05, 12:12
      I ja pozdrawiam klase robotnicza miast i wsi, tak nocna zmiane jak i tych,
      ktorym zaczynaja tyrkac znienawidzone budziki.. tylko ptaki jak zwykle radosnie
      sobie spiewaja..
      przeczytalam dzienna porcje, wypilam cud herbatke, zjadlam co nieco, wykapalam
      sie i ruszam dalej :) Milego dnia!!
      • marxx sroda godzina 12:15 15.06.05, 19:19
        Pewnie ide do pracy na 2pm...poganska godzina!!! O tej godzinie normalnie mysle
        o koncu dnia pracy!
        teraz przy mnie jest taka sobie herbata i komp.
        Przydalby sie chociaz paczek od Pellowskiego!!!! Ale z tego nici!:(

trzymajcie sie.....pisze do klasy robotniczej i inteligencji pracujacej!!!

m
        • marxx Re: sroda godzina 12:15 15.06.05, 19:22
          no i wykrakalem...ide na 2 pm!
          juz mi sie nie chce pracowac! :(((
          • irenkap Re: sroda godzina 12:15 15.06.05, 23:00
            ej, nie masz tak zle.. ja dopiero co wrocilam, a za kilka godzin ide znowu i
            wroce dopiero jutro, uff, a tez mi sie nie chce.. pocieszam sie, ze ponoc praca
            uszlachetnia :) no i te kolacze.. innych madrosci o pracy moj mozg juz nie
            przyjmuje.. nic to, byle do jutra, jutro mam wolne i bede sie plawic w
            lenistwie.
            • marxx Re: sroda godzina 12:15 16.06.05, 04:32
              Hej!

Szikagowska szychta "ja dopiero co wrocilam, a za kilka godzin ide znowu i
              wroce dopiero jutro" , kiedy ludzie maja czas na normalny ludzki odpoczynek!
              W grobie???

Ja jutro ide po ludzku na 7am a wracam o 4pm :)

m
              • nekos Re: sroda godzina 12:15 16.06.05, 18:06
                bylem przez chwile i juz znikam. 1:07 am.
                (-.-)zzzz!!
                • marxx Czwartek 6:09 17.06.05, 01:12
                  Jestem!
                  Nadal jestem!!!

ALe zara kompiel i chyba moje ukochane czeskie miejsce w szikago!

A Wy jak spedzacie czas po przyjsciu z pracy?????????

m
                  • marxx Re: Czwartek 6:09 17.06.05, 04:52
                    Czwartek 9:50pm

jestem po Operecie!
                    polecam kurczaka po czesku i trzy radegasty! rewelacja!!!!!!!
                    Szczegolnie te radegasty!

m
                    • marxx Re: Czwartek 6:09 17.06.05, 05:10
                      To dobrze ze nikogo nie ma przy kompie, wszyscy wzieli sie za czytanie ksiazek
                      lub ogladanie Andrzeja Wajdy! :)
                      • irenkap Re: Czwartek 6:09 17.06.05, 11:31
                        ludziska spia, a ja ogladam z musu wschod slonca, tez cudnie, a co tam :)
                        zawsze chcialam wstawac o tej magicznej porze, to mam, Bog wysluchal moje
                        marzenie, wiecie jak to jest = jak Bog chce cie pokarac, to spelnia twoje
                        marzenia, hi hi
                        pozdrawiam wiec z domu wschodzacego slonca.
                        • marxx Re: Czwartek 6:09 17.06.05, 15:48
                          Ciekawe czy sluchasz Animalsow???
                          • marxx Friday 6;16 18.06.05, 01:20
                            Jestem juz po pracy!
                            Cale szczescie, myslalem ze zasne w trakcie lanczu!

Pracowalem w domu dla ludzi niedoleznych ...ciut przygnebiajacy widok:(((

m
                            • marxx Gdzie jestescie??? 18.06.05, 02:09

• irenkap sobota 18.06.05, 12:21
                                Witam switem :)i to jakim - sobotnim, niech zyja soboty i niedziele!
                                A Animalsow slucham, a jakze, ich "Dom wschodzacego slonca" i "Schody do nieba"
                                L.Z. to kultowe juz utwory, one siedza gdzies w nas, a tamte prywatki..
                                • marxx Re: sobota 18.06.05, 21:36
                                  sobota!!!1

Idealnie wstalo mi sie o 11!
                                  cuuudo!
                                  • nekos niedziela 19.06.05, 07:10
                                    niedziela i nic sie nie dzieje. pospalem do 10-tej i ruszyc z domu mi sie nie
                                    chce. na szczescie nie musze:-)
                                    • marxx Re: niedziela 19.06.05, 07:12
                                      Nekosssss
                                      • marxx Re: niedziela 19.06.05, 07:21
                                        A ja teraz jestem przed komputrem!!!!!
                                        :0
                                        • marxx wtorek 22.06.05, 04:21
                                          Jestem...ale zaraz mnie nie bedzie...moze jakis bar/pub albo opera?
                                          • irenkap piatek 24.06.05, 12:44
                                            Dzien dobry poranne skowronki i nocne sowy, milego piatku zycze..
                                            Czy ktos wie, gdzie mozna kupic suche pastele i papier do pasteli, w Polsce sa
                                            takie sklepy zaopatrzenia dla malarzy, czy i gdzie tutaj jest cos takiego.
                                            Pilne :)
                                            • marxx Re: piatek 24.06.05, 13:38
                                              sa takie sklepy! widzialem i bylem (z ciekawosci) ale niestety nie pamietam
                                              namiarow:(

m
                                            • smiechy.w.ciemnosci Re: piatek 24.06.05, 16:35
                                              Irena, ja widzialam sklepy dla artystow na Michigan Ave. Pewnie sa drogie, ale
                                              nic innego nie wpadlo mi w oko. Nie pamietam dokladnie adresu, ale powinnas sie
                                              chyba przespacerowac po Michigan miedzy Adams St. i Balbo Dr.
                                              Na necie znalazlam natomiast:
                                              www.artsupply.com/
                                              jest blizej:)
                                              • irenkap Re: piatek 24.06.05, 21:56
                                                Dziekuje !!
                                              • marxx Re: piatek 25.06.05, 02:10
                                                Tam bedzi edrogo! Im bardziej cyganska dzielnica tym wiecej tego typu sklepow i
                                                za nizsza cene!
                                                • irenkap Re: piatek 25.06.05, 12:33
                                                  Jestem. I zycze Wam udanego wypadu :)
                                                  Ktore to sa te "dzielnice bardziej cyganskie" ??
                                                  • marxx sobota 25.06.05, 15:46
                                                    clarki i halstedy i Backtown :)
                                                  • marxx Ja jestem przy kompie 26.06.05, 04:03
                                                    i nikogo wiecej!

Bylem dzisiaj na jeziorkiem, 8 godzin i bylo naprawde sympatycznie!
                                                    Pozdrawiam wszystkich miastowiczow!

Gdyby ktos by reflektowal na wypad z nami w sobote w to samo miejsce (np. za
                                                    dwa tyg. ) dajcie znac!
                                                    m
                                                  • irenkap Re: Ja jestem przy kompie 26.06.05, 07:05
                                                    i ja tez, wlasnie wrocilam..
                                                    Fajnie Wam z tym jeziorkiem, opowiedz co robiliscie przez tyle godzin, moze
                                                    dalabym sie i ja skusic w ktoras niedziele, o ile zabieracie dinozaurow :)
                                                  • marxx Re: Ja jestem przy kompie 26.06.05, 18:30
                                                    Raczej bedziemy jechac w sobote..a to dlatego, ze w soboty jest mniej osob,
                                                    mniejszy tlok (nie ma go wcale) jest przyjemnie...wczoraj to my nie robilismy
                                                    nic takiego specjalnego:) Opalanko, grilowanko, rozmowy ... kto chcial mogl sie
                                                    wykapac (woada byla ciepla) w Chicago tem. 100 a my mielismy duzo chlodniej i
                                                    ten cudowny wietrzyk. Plus ladne ptaszki i zolw w wodzie! Mozna tez lowic ryby!

Po prostu sympatycznie bylo wyrwac sie z miasta na lono .POLECAM!

Dinozaury??? Jesli nie wazysz 20 ton, a Twoja szyja nie mierzy 7 metrow, jest
                                                    OK . Bierzemy!!! :)

m
                              • marxx Re: Gdzie jestescie??? 11.12.05, 10:44
                                nie chcialo mi sie pisac nowego watku :) wiec reanimowalem stary
                                no to ja ide teraz spac ...a Wy konczcie sniadanie (czy jakos tak)
                                • w5w7 Re: Gdzie jestescie??? 11.12.05, 23:27
                                  A ja wlasniie czekam na jakis obiadek sponsorowany przez moje dziecie:)))))) No
                                  i czytam..tyle sie tu dzialo przez te kilka dni kiedy mnie przy kompie nie
                                  bylo....
                                  • bar_nata Re: Gdzie jestescie??? 11.12.05, 23:40
                                    Jesteśmy na posterunku , tylko się chwilkę zagadałyśmy z Irenką:)
                                    • bar_nata Re: Gdzie jestescie??? 11.12.05, 23:42
                                      Jak wrażenia, bo tu po internecie chodza takie opowieści jak to Forum Chicago
                                      Cię witało, że co poniektórych to aż skręca:)
                                      • w5w7 Re: Gdzie jestescie??? 11.12.05, 23:44
                                        Basia, jak mnie forum witalo napisalam troche w watku pospotkaniowym. Na
                                        szczescie moglam pojsc i poznac to wspaniale forumowe towarzystwo:)
                                        • w5w7 IRENKA 11.12.05, 23:46
                                          Pilnie potrezbuje nr tel.do murzyniatka. Pisz na poczte, albo niech sie ten
                                          murzynek ze mna skontaktuje.
                                        • bar_nata Re: Gdzie jestescie??? 11.12.05, 23:55
                                          Oj czytałam ......czytałam, a jeszcze więcej się domyślałam zwłaszcza jak nasze
                                          forum wylądowało wśród forów dla dorosłych;))
                                          • w5w7 IRENKA 12.12.05, 00:25
                                            Wazny mail na poczcie gazetowej!!!
                                            • irenkap Re: IRENKA 12.12.05, 00:30
                                              Witaj slonko! odebrałam.. ale kurcze nie mam nowego numeru, stary nieaktualny..
                                              dałam jednak znać do chicago, żeby się z Tobą skontaktowała, kiedy to dotrze?
                                              nie wiem.. bo nikt mi nie odpowiada, będe próbowała na skype..
                                              może zaraz zadzwoni, bo miała dzisiaj dzwonić.. siedzę i czekam.. ;((
                                          • w5w7 Re: Gdzie jestescie??? 12.12.05, 00:28
                                            OK, koniec neta dla mnie na dzis. Pozdrawiam wszystkich...do nastepnego
                                            razu:))))
    • and_rzej Re: Kto jest teraz przy kompie? 26.06.05, 09:17
      2;00 - 2:20 niedziela i do schlodzonego...
      • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 27.06.05, 06:15
        jak widzac ja jestem!
        plus dziewczyna plus panienka o imieniu Brendy :)

trzymajcie sie!

marek
        :)))))
      • irenkap Re: Kto jest teraz przy kompie? 27.06.05, 07:09
        Jestem, poczytalam i uciekam.. Czasami trzeba spac i snic :)
        Poniedzielski spiewa: "..pilnujcie marzen, zeby bylo o czym snic.." Zycze wiec,
        zebyscie zawsze mieli oczym snic :)
        Dobranoc
        • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 27.06.05, 22:27
          Dziendobry!
          Ja jestem!
    • and_rzej 23:17 poniedzialek, 27 czerwca 28.06.05, 06:18
      Jeszcze dwa male piwa i spaac.
      • irenkap czwartek 30.06.05, 14:17
        o jaki dobry dzien, nie ma ukropu a na dodatek mam wolne! wiec "piore,
        czyszcze, gotuje" i odrabiam zaleglosci w telefonach i internecie.. jakie to
        dobre uczucie, gdy sie wie, ze ktos czeka na listy i rozmowy.. I tego Wam zycze
        w ten piekny dzien :)
    • irenkap dzien dobry 01.07.05, 12:14
      witam z klubu milosnikow wschodow slonca :) Nareszcie piatek ! ulubiony dzien
      niepracujacych w soboty i niedziele :)
      • marxx Re: dzien dobry 01.07.05, 13:32
        piatek...a ja jestem przy sobocie!
      • smiechy.w.ciemnosci Re: dzien dobry 01.07.05, 16:47
        DZien dobry:) Ja dzisiaj zaspalam, spoznilam sie do pracy prawie pol godziny.
        Poza tym dowiedzialam sie, ze bede miala 4 wolne dni. To chyba sie nazywa
        porzadny dlugi weekend?;-)
        • marxx Re: dzien dobry 06.07.05, 05:05
          ano ja jestem...ciut zmeczony po calym weekendzie, ale na razie na posterunku!:)
          • marxx Re: dzien dobry wieczor 06.07.05, 23:37
            dziwna sprawa wszyscy powymierali :( albo sa na piwie w Jedynce
            • irenkap Czwartek 07.07.05, 19:48
              Witam obecnych i nieobecnych. Dzisiaj mam luz wiec sobie teraz podczytuje..
              pozdrawiam
    • irenkap Re: Kto jest teraz przy kompie? 08.07.05, 11:35
      Jestem. ale juz uciekam i tak czytanie wstecz zabralo mi 1/2 godziny. Ide
      szybko spac. Spij szybko! to mnie ostatnio dotyczy. Nic to byle do jutra:) a w
      zasadzie to juz dzisiaj - PIATEK moj ulubiony dzien.
    • and_rzej Wlasnie spadam. 09.07.05, 06:23
      23:23 no lepszego momentu nie znajde...
      • marxx Re: Wlasnie spadam. 09.07.05, 07:29
        no to ja tez....sympatyczny byl czas na porczyku ze znajomymi...
        • irenkap trzynastego 13.07.05, 12:13
          jestem, ale juz spadam stad, ide za chwile na Belmont "na rehabilitacje" :)
          pozdrawiam z wciaz zywego Klubu Wschodzacego Slonca. Milego trzynastego.
    • and_rzej Re: Kto jest teraz przy kompie? 14.07.05, 06:25
      Na chwile....
      • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 17.07.05, 01:58
        Ja teraz jestem ale pewnie bede sie ewakuowal do znajomych!
    • irenkap Re: Kto jest teraz przy kompie? 19.07.05, 11:17
      Jestem. Mam 2 godziny luzu, odrobie wiec lekcje, zadzwonie do dzieci upewnic
      sie, ze sprawuja sie grzecznie i lece dalej.. "Lece, bo chce, lece, bo zycie
      jest zle.." to to tylko piosenka, ktora sie do mnie przyczepila.. Mam calkiem
      niezly jak na ta pore dnia, a raczej doby humorek.. Pooooozdrawiam wszystkich
      spiacych i pracujacych.
      • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 27.07.05, 00:44
        No a ja siedze przed kompem ale chyba bede spadal bo nie chce miec zupelnie
        plaskiej DE.
        • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 27.07.05, 03:42
          No i co komputerowcy??? nikogo nie ma przy kompie?
    • and_rzej Re: Kto jest teraz przy kompie? 27.07.05, 03:54
      andrzej...ale nic mi sie dzisiaj nie chce...
    • littlewing Re: Kto jest teraz przy kompie? 27.07.05, 16:44
      Ja jezdem i Okocim Palone,wypilem chyba tyle co sam waze...Ciekawe ile
      wyparlem ??? Archimedes by sie zdziwil...Hurrrra zlamalem prawo Archimedesa i
      rachunek prawdopodobienstwa.Prawdopodobnie pojde spac. ;)) lw
    • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 05.08.05, 05:06
      No i co wszyscy normalni siedza i odpoczywaja bez komputera! Pewnie tak!
    • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 08.08.05, 03:32
      kto jest ?
      • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 08.08.05, 03:37
        ja jestem juz po powrocie od mojego brata.....ale mi sie nie chce pisac niczego
        na forum!!!
        • irenkap Re: Kto jest teraz przy kompie? 08.08.05, 09:52
          oj nieladnie, a kto bedzie swiecic dobrym przykladem i ciagnac nas za soba??
          ladowac energia?? wodz, to wodz, nie moze okazywac slabosci!
          nie wnerwiaj sie, to tylko upal nas tak rozleniwil..
          ja nie moge spac, wyjatkowo dzisiaj nie pracuje, i zamiast przywrzec do
          poduszki to mnie nosi, juz wszystko wysprzatalam nawet torebke :) chyba wezme
          sie za czytanie, moze to mnie uspi..
          forumowicze pewnie spia, spijcie sobie smacznie, niech Wam sie cos przysni
          ladnego, kolorowego, takiego budujacego, no wiecie, nie bede pisac banalow bo
          mi sie tez za bardzo nie chce.. dobrej dalszej nocki..
          • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 08.08.05, 18:25
            :)

co bedzie kiedy wodza tramwaj przejedzie?
    • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 08.08.05, 13:37
      ja jestem i za chwile wychodze do pracy!
      • macko74 Re: Kto jest teraz przy kompie? 08.08.05, 17:57
        Milego pracowania, a ja ciagle w pracy hihi... ;-)
        Pozdrowka.
        Macko.
        • muss_ka Re: Kto jest teraz przy kompie? 08.08.05, 18:00
          a ja ciagle bez pracy..a zagladam tutaj tak w przerwie pomiedzy telefonami;>
          • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 08.08.05, 18:25
            sympatyczna praca (w tych przerwach)
    • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 09.08.05, 13:31
      Ja lece do pracy...za chwilunie...
      • irenkap Re: Kto jest teraz przy kompie? 14.08.05, 14:27
        Wstawac spiochy!!! Niedziela Wam ucieka!! Miiilego dnia!!! Jeden zachwyt
        dziennie niweczy chandre nieodmiennie:)
        • muss_ka Re: Kto jest teraz przy kompie? 14.08.05, 16:16
          wstaaaaalam ;)
          i do pracy nawet dzis nie ide... ale za tydzien to juz nieodwolalnie!
          Szkodatylko zeslonce nadal za chmurami bo moznaby troche wystawic te bladosci
          na jego promienie ;))
          • irenkap Re: Kto jest teraz przy kompie? 14.08.05, 16:33
            ale mozesz wystawic je na wiatr, to tez jest dobre a jakie mile:) ja tam za
            chwile pruje nad jezioro pooddychac innym powietrzem.. pachnie dala.. "wiesz..
            taki kuter.."
            • w5w7 Re: Kto jest teraz przy kompie? 14.08.05, 19:00
              Kurcze, jedni do pracy, drudzy nad jezioro czy jeszcze gdzies tam..sama tu
              zostane. U mnie idzie na deszcz, jest strasznie brzydko i chlodno wiec posiedze
              przy kompie.
              • irenkap Re: Kto jest teraz przy kompie? 15.08.05, 01:35
                Bylam na dlugim spaceru wzdluz jeziora, karmilam ptaki i ryby i to jest to..
                choc troszke.. a teraz odlaczam sie, bo mam tylko godzinke do pracy a dobra
                dusza z Polski w5w7 poswiecila swoj czas i dzieki niej mam co posluchac.
                Dziekuje!!
                • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 15.08.05, 03:37
                  ze niby jak...ja zakladam watek i nie wiem ze sobie przesylacie jakies
                  nagrania???
                  skandal!!!!!

David Bowie ponad wszystko!!!!
                  m
                  • prawiepaw Re: Kto jest teraz przy kompie? 15.08.05, 06:17
                    prawie paw wita was
                    • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 15.08.05, 06:36
                      Nich bedzie pochwalony Prawie Paw!
                      • irenkap Re: Kto jest teraz przy kompie? 15.08.05, 07:46
                        ale wymysliles nick, no no
                  • w5w7 Re: Kto jest teraz przy kompie? 15.08.05, 11:07
                    Echhh marxx... pytalam na watku "tesknicie, za czym" cytuje:

w5w7 14.08.2005 12:17 + odpowiedz

Echhhh..irenkap. Ja ja chce sie do konca zdolowac, zeby sie potem odbic od dna,
                    to tez stosuje Coheny:) Jak nie masz to chetnie i posle mp3 na skrzynke.
                    A moze ktos jeszcze ma jakies mp3-ojkowe zyczenia? Dzis zabawie sie w zlota
                    rybke:)))))
                    Wanda

Nie zauwazyles:( Ale nic straconego. Dzisiaj w Polsce świeto, czasu mam troche,
                    bo moje "dziecię" wybylo do Was do Chicago i zostawilo mamcie sama z kotem,
                    wiec jesli czegoś do sluchania i Twoja dusza potrzebuje to pisz śmiało.Jak bede
                    miala to posle od razu, jak nie to postaram sie sciągnąc:) Ale o tym
                    szaaaaa:))))
                    Pozdrawiam.
                    Wanda
                    • w5w7 marxx 15.08.05, 19:39
                      No tak...ja tu w Polsce świetuje, znów trzydniowy weekend mamy, a Wy tam w
                      pracy:( Ale dostałes niespodzianke na skrzynke, to mała rekompensata za tą
                      niesprawiedliwość.
                      • marxx Re: marxx 16.08.05, 18:05
                        Polacy jak zwykle bawia sie zamiast pracowac i robic ta czwarta japonie trzecie
                        stany zjednoczone czy drugi watykan!
                        • w5w7 Re: marxx 16.08.05, 18:12
                          Kurde..marxx. Bo tu jest kraj mlekiem i miodem plynacy. Jeszcze jedno swieto
                          bedziemy miec 31 sierpnia, ale to dopiero w przyszlym roku. W tym nie zdazy
                          pewnie Kwachu podpisac.Dzieki naszym wladcom to my tu robimy "czwarty swiat":(((
                          • marxx Re: marxx 16.08.05, 18:15
                            Jak to jest , tak teoretycznie powinna byc to naprawde kraina miodem i mlekiem
                            plynaca, wszystkie przepowiednie tez mowia ze to prawie raj......a tu niestety
                            naszym wladcom udaje sie wszystko spier%$@&# !

:(
                            m
                            • marxx halo! 20.08.05, 08:50
                              sam jestem, szkoda chociaz i tak wiem ze ktos to bzdurzenie przeczyta:)
                              I wtedy forum faktycznie bardziej przypowmina kawiarenke gdzie spotykaja sie
                              starzy znajomi wymieniajac swoje mysli,,,,,, nawet roznica czasu niespecjalnie
                              przeszkadza! :)

trzymajta sie!
                              m
                              • w5w7 Re: halo! 20.08.05, 14:33
                                No jeszcze ja jestem na chwile. A róznica czasu rzeczywiście nie przeszkadza,
                                zwłaszcza w weekend:)

w
                                • w5w7 Re: halo! 20.08.05, 14:34
                                  hehe..no zobacz..odwrócilam sobie Twoja literke m i zrobilo sie w:))))
                                  • irenkap Re: halo! 20.08.05, 17:57
                                    dzien Dooobry wszystkim! DzieN Dobryyyy w5w7!!! Chwile temu sie obudzilam al;e
                                    chyba jeszcze dospie, bo slabo kontaktuje:) Ciesze sie ze tam jestes!! Jak
                                    obudze sie juz "wlaciwie" to cos popisze, na razie tylko pozdrawiam. Niech Ci
                                    tam, daleko, bedzie dzisiaj dobrze!! kocham soboty!! pa
    • irenkap Re: Kto jest teraz przy kompie? 21.08.05, 10:05
      wyglada na to, ze wszyscy spia... kurcze, a mnie sie nie chce, jedyna noc w
      tygodniu ze moge pospac, i nic.. ale co tam.. czytam, slucham muzyczki, jem
      szynkke i winogrona, przepijam sokiem pomidorowym, nogi mocze w misce, cichutko
      podpalam moje Chejenny (no kto wie co to jest? oprocz Krola - Krol jak to Krol
      wie wszystko)no i jest niedziela, "I maja obywatele leniwa niedziele.."ccieply
      piasek na plazy jeziora Michigan, pokazy, spotkanie w Operette, - czyz zycie
      nie jest pelne milych niespodzianek :)) no zeby sie nie rozpuscic to pojde
      wieczorem do pracy, ale z radosnym nastawieniem, ze pracuj, pracuj a dojdziesz
      do celu, hi... moze rzeczywiscie dojde.. na razie musze dojsc z nogasmi w misce
      po recznik do lazienki... pa, spijcie sobie, a ja poslucham sobie teraz arii
      operowych, jestem kilka godzin do przodu, chyba dawniej za duzo spalam, tyle
      godzin zmarnowalam:)) .... myslicie, ze mi zaczyna odbijac?? ....
      • bar_nata 13.12.2005 13.12.05, 15:50
        Wychodzi na to że tylko ja:(
        Jakoś pusto i smutno ostatnio na naszym forum.
        Jedni mają kłopoty inni chandrę przedświąteczną (tak jakj ja), część
        zapracowana przed Świętami.
        Dobre informacje przebijane są gorszymi i bardzo złymi. Aż sie pisać jakoś
        mniej ma ochotę:(
        I jeszcze ta data - niekoniecznie mi chodzi o rocznicę w tej chwili, jakoś mi
        tak byle jak.
        b_n
        • smiechy.w.ciemnosci Re: 13.12.2005 13.12.05, 18:31
          To ja opowiem o moim 13nastym grudnia, skoro juz sie znalazlam przed kompem,
          zeby nie bylo, ze nikogo nie ma;-)
          DZien( noc) zaczelam w pracy, bo zamknelismy restauracje o 2giej nad ranem. Po
          dziewieciu godzinach biegania w szpilkach (zapomnialam zabrac innych butow)
          wracajac do domu, prawie sie czolgalam;-) Wstalam chyba w poludnie i musialam
          wpuscic do pokoju pana hydraulika, ktory opukiwal tego dnia kaloryfery w calym
          budynku.Podobno maja lepiej dzialac od tej pory;-) W ramach relaksu siedze
          sobie teraz na necie i rozkoszuje sie mysla, iz zostalo mi jeszce tylko dwa dni
          pracy w tym restauracyjnym przybytku. W czwartek ide na rozmowe w sprawie
          numeru ubezpieczenia i to bedzie ostatnia urzedowa sprawa, jaka mi zostala
          tutaj do zalatwienia. UFFF
          • marxx Re: 13.12.2005 13.12.05, 21:24
            ja jestem na necie...co do info Smiechow...to dobrze ze sa jakies pozytywne
            wiadomosci, szczegolnie ta z opukiwaniem kaloryferow :)......co do samopoczucie
            przedswiatecznego (mojego) ....mnie tez troche dopada dziwne i niestety
            niesympatyczne uczucie i za chiny z nim sobie nie poradze.
            Samo przejdzie....po swietach
            • monika19753 Re: 13.12.2005 13.12.05, 22:19
              a mi dzis stuknela okragla rocznica i wcale nie czuje radosci z tego powodu (bo
              kto by czul) i wzielo mi sie na refleksje, jakies nostalgie, ehhh ten czas!...
              • marxx Re: 13.12.2005 13.12.05, 22:23
                rocznica czego?
                pobytu w usa?
                • monika19753 Re: 13.12.2005 13.12.05, 22:26
                  rocznica urodzin, niestety i stety
                  • sorbet5 Re: 13.12.2005 13.12.05, 22:29
                    No to wszystkiego, co dobre, mile, cieple i sloneczne :) Po tych okraglych
                    urodzinach wcale nie jest tak zle, da sie zyc... Wiem z doswiadczenia... :)
                    • monika19753 Re: 13.12.2005 13.12.05, 22:34
                      pewno, ze da sie zyc i bedzie jeszcze pieknie tylko trzeba sie przestawic, ze
                      nie jest sie juz "20-ka" tylko "30-ka", starsza o cala dekade
                      dzieki wielkie sorbet5 za zyczenia
                      • sorbet5 Re: 13.12.2005 13.12.05, 22:41
                        Jasne! Zloze osobiscie, jesli u Tobie i mnie uda sie dzis dotrzec do OK Pubu. A
                        ja, choc ta 30-tka juz minela pare lat temu, ciagle nie moge sie przestawic na
                        ten "powazny" wiek. Moje dziecko dalo mi ostatnio taki bumper sticker: "I may
                        be getting older, but I refuse to grow up" i powiedzialo, ze to w sam raz dla
                        mnie :)
                        • monika19753 Re: 13.12.2005 13.12.05, 22:46
                          z tym OK bedzie trudno, bo ja udomowiona jestem 10-cio miesieczna corcia :-)
                          • sorbet5 Re: 13.12.2005 13.12.05, 22:58
                            No tak, troche trudno uczestniczyc w zyciu towarzyskim, jak sie ma takiego
                            maluszka. Ale za to to taki slodki wiek! Tesknie za taka chodzaca (lub
                            raczkujaca) slodkoscia, bo ostatnio glowna cecha mojej 13-letniej corki jest
                            to, ze pyskuje :)
                            • smiechy.w.ciemnosci Re: 13.12.2005 13.12.05, 23:25
                              A ja chcialam Ci Sorbet powiedziec, ze bardzo podoba mi sie Twoj nick. Brzmi
                              wdziecznie. Taka mala dygresja:)
                              • marxx Re: 13.12.2005 13.12.05, 23:29
                                Smiechy...wiem nawet dlaczego
                              • sorbet5 Re: 13.12.2005 14.12.05, 02:02
                                Dzieki! Ale mi sie milo zrobilo... :) Mam taki nick tylko dlatego, ze "gazeta"
                                nie przyjela wszystkich poprzednich... Juz myslalam, ze bede musiala
                                zrezygnowac, a tu nagle, jak Pomyslowemu Dobromirowi, strzelil mi do glowy sorbet :)
      • monika19753 Re: Kto jest teraz przy kompie? 16.12.05, 06:37
        czy wszyscy juz spia?
        to tylko ze mnie taki nocny marek?
        • marxx Re: Kto jest teraz przy kompie? 16.12.05, 06:39
          niby ja jeszcze jestem , ale powoli musze szykowac sie do innych zajec
          • monika19753 Re: Kto jest teraz przy kompie? 16.12.05, 06:44
            tez jak patrze na zegar to sie zastanawiam, kto wstanie rano jak sie moja mala
            zbudzi?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka