Dodaj do ulubionych

polskie kosmetyki

02.04.06, 04:36
Wreszcie polskie kosmetyki mozna kupic przez internet zobaczcie co znalazlam
,chyba sobie cos zamowie , a moze ktos zna?
polishcosmetics.com/index.php
Obserwuj wątek
      • aputnam Re: polskie kosmetyki 02.04.06, 23:12
        Zawsze mozna o nich poczytac na forum czy poszukac inf. w internecie tutaj tez
        zanim nie wyprobowalas kosmetykow nie wiedzialas o nich prawdopodobnie nic poza
        tym co pokazala reklama
      • aneta05 Re: polskie kosmetyki 03.04.06, 16:59
        nie korzystalam z tego serwisu wiec nie wiem jak jest z ich przesylkami etc.,
        ale znam sporo kosmetykow (generalnie preferuje polskie) i moge polecic Dr.
        Eris czy Soraya.
        Ja generalnie robie zakupy kosmetyczne w PL i teraz w lecie tez mam zamiar sie
        odpowiednio zaopatrzyc.
    • ewusia2401 Re: polskie kosmetyki 21.02.20, 08:23
      www.PurestBeauty.pl

Zapraszam do sklepu z kosmetykami naturalnymi bez plastikowych opakowań i nie testowane na zwierzątkach :) Tylko polskie marki!

Mydła do ciała i szampony do włosów w kostce, cudowne hydrolaty do twarzy, oleje i masła kosmetyczne oraz wiele więcej!

Na start 5% zniżki (kod rabatowy PURESTBEAUTY), a po rejestracji i robieniu kolejnych zakupów rabat może wzrosnąć do 15%!
    • janina.janin Re: polskie kosmetyki 01.03.20, 13:27

Witam
      I z góry dziękuję
      Jeśli jest możliwość proszę o udostępnianie zbiórki lub pomoc finansową link do zbiórki.
      pomagam.pl/r39dd3e3. Lub
      bit.ly/38YVtGs
      Po operacji córki posiadam całą dokumentację.
      Pozdrawiam
      • olziik Re: polskie kosmetyki 17.06.20, 19:22
        Je sli chodzi o polskie kosmetyki bardzo dobra jest marka Bielenda. Nie dawno kupiłam sobie mleczko do mycia twarzy i krem pod oczy nawilżająco kojący z tej vegańskiej serii Vegan Musli. Super działanie, same naturalne składniki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka