Dodaj do ulubionych

Co na roczek dla chłopczyka?

19.02.11, 01:22
Co podarować chłopczykowi z okazji pierwszych urodzin? Dodam, że jestem chrzestną.
Obserwuj wątek
    • 76karolcia76 Re: Co na roczek dla chłopczyka? 19.02.11, 17:14
      Coś trwałego, co się nie zestarzeje. Ogólnie mały i tak nie ogarnie, o co chodzi, więc logicznie byłobykupić zapas pieluch, żeby rodziców wspomóc, ale że to urodziny, to fajnie by było, gdyby miał jakąś pamiątkę, więc może jakąś ramkę na zdjęcie z wygrawerowaną dedykacją?
    • fryd-eryka Re: Co na roczek dla chłopczyka? 27.02.11, 17:14
      polecamy z córeczką krzesełko uczydełko FP :) mamy od paru miesięcy i córeczka ciągle się nim bawi - ma teraz 16 miesięcy . Jest tam panel z fajnymi dla dziecka gadżetami - książeczka z bajką, kolorowe kredki, które można wciskać i wydają różne dźwięki, lampka, która po naciśnięciu świeci i gra :) Baardzo fajne i wpadające szybko w ucho piosenki, dziecko uczy się kolorów, kształtów, cyferek :) Ponadto krzesełko jest dwujęzyczne, więc w jednym z trybów śpiewa piosenki w języku angielskim. mam także 4-letniego syna i często przepycha się z siostrą o krzesełko, więc myślę, że wystarczy na długo :) polecamy
    • tenisistka0-4 Re: Co na roczek dla chłopczyka? 07.04.11, 12:05
      to wszystko zalezy.
      my z mezem kupilismy ostatnio samochod do odpychania sie nogami na wilczej w Bimbusie.
      samochód jest dziełem sztuki-wszyscy tatusiowie i mamy sie zachwycali -naz syn jezdził na nim zanim chodził i jezdzi do teraz a ma 4 lata a oprócz tego to jest to pamiatka na resze zycia bo potem zostaje jako dekoracja domu-robiony jest na stare samochody i super wykonane
    • cyna-monnka Re: Co na roczek dla chłopczyka? 16.05.11, 20:39
      Mój chrześniak ma roczek za dwa tygodnie, też nie mam jeszcze prezentu,wstępnie pomyślałam o takiej pamiątkowej srebrnej grzechotce
      www.apart.pl/pl/srebro,c,1,21,2912
      koleżanka sugerowała "kopertę", ale moim zdaniem taka grzechotka przynajmniej będzie fajną pamiątką. Chyba, że koperta ma być dla rodziców:)
    • mamaprzedszkolaka3 Re: Co na roczek dla chłopczyka? 01.07.11, 22:04
      Chyba na allegro widziałam torty lub motorki zrobione z pieluszek. Bardzo efektownie to wyglądało. Zapakowane. Jeszcze był chyba miś do tego i karteczka z życzeniami. Ja będę pod koniec lipca matką chrzestną i sama zakupuję takiego misia na motorku z tabliczką z imieniem i kartką z życzeniami. Oczywiście tak jak i na chrzest tak i na roczek to nie wystarczy za cały prezent, ale moge się założyć że efekt będzie.
    • first-becia Re: Co na roczek dla chłopczyka? 06.07.11, 12:51
      Mojej córci frajdę sprawił prezent w postaci maty wodnej Tommy, dziecko ma możliwość odbijania na macie śladów swoich dłoni i stóp oraz ma do dyspozycji również dwie pieczątki.
      Polecam bardzo dla roczniaka, wejdz na skąpiec.pl i poszukaj gdzie najkorzystniej zrobic zakupy :) pozdrawiam
    • vveygerr Re: Co na roczek dla chłopczyka? 21.07.11, 16:34
      Proponuje niezniszczalne autko (jeździk) new bobby car .
      Autko posiada ciche koła, zalecane jest dla dzieci od 1 roku i jest praktycznie nie zniszczalne. Każdy z moich synów na roczek dostawał właśnie bobika. Teraz najstarszy bobik ma już 10 lat ale cały czas jest w pogotowiu. Służy aktualnie 3 dziecku :)
      dziecko perfekcyjnie opanuje jazdę autem, skręcanie oraz cofanie + parkowanie.
    • zawszezizou Re: Co na roczek dla chłopczyka? 02.08.11, 14:15
      rozowa-swinka napisała:

> Co podarować chłopczykowi z okazji pierwszych urodzin? Dodam, że jestem chrzest
      > ną.
      cyferkowy telefonik zabawka, która uczy dziecko cyferek, imituje realistyczne dźwięki i odgłosy zwierząt, a także daje możliwość układania własnych melodyjek!
      ja to dla chrześniaka kupiłem
      • thebestmama Re: Co na roczek dla chłopczyka? 04.08.11, 09:52
        Nasz smyk dostał w większości zabawki, którymi był zachwycony!:) Najbardziej przypadło mu do gustu krzesełko-uczydełko fisher price, zebra-skoczka fisher price i rowerek (trzykołowiec z zabezpieczeniem, że właściwie od razu bezpiecznie mogliśmy nim podróżować). Dostał też pieniążki - prezent "trafiony" z perspektywy rodziców - kupiliśmy mu garderobę na najbliższy rok:) i zrobiliśmy zapas pieluch.
    • marysienka_czk Re: Co na roczek dla chłopczyka? 05.08.11, 16:10
      Ja tam uważam, że najlepiej kupić drobną zabawkę dla dziecka, w końcu i tak nie bardzo skuma ocb, a bardziej wspomóc rodziców, np. jakieś proszki do prania ubranek kupić, chusteczki nawilżane, pieluchy itp :P

Strasznie praktyczna jestem :)
    • a.jak.asia Re: Prezent na 1sze urodziny dla chłopca :) 10.08.11, 19:08
      moge ci polecić takiego żółwia, który jest takim fajnym i efektownym projektorem gwiazd.. niech sie lekko ściemni i wystarczy go włączyć i pokazują się naprawde fajne gwiazdki na wszystkich ścianach.. jest to b. efektowne.. będzie miał do zasypiania.. :) takze warto sie za tym rozejrzeć..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka