Dodaj do ulubionych

prezent dla gadżeciarza :)

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.11, 12:23
hej, mój mąż jest gadżeciażem. Szukam dla niego fajnego prezentu na urodzinoimieniny - ma tego samego dnia :P chcę mu kupić jakiś fajny gadżet, ale też funkcjonalny, przydatny, pożyteczny - czyli nie gadżet typu "leży i ładnie wygląda". Poradźcie coś pliz :) bez ograniczeń cenowych - może coś drogiego zainspiruje mnie do czegoś tańszego ;p
Obserwuj wątek
    • darius_n Re: prezent dla gadżeciarza :) 24.03.11, 19:52
      Ja proponuje LATAJĄCY NAPIS, a jaki to zobacz sama... z pewnością mu sie spodoba.. :D
      • Gość: żonka Re: prezent dla gadżeciarza :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.11, 15:37
        hahahahahaha dobre ;p na pewno nie zapomne o tym gadzecie, juz wyladowal w ulubionych. Ale szukam czegos bardziej praktycznego :)
        • darius_n Re: prezent dla gadżeciarza :) 26.03.11, 17:09
          no to świetnie że sie podoba..:P może wymienie coś jeszcze.. może coś sie trafi..;p bedzie po kolei:
          1. Kubek zmieniający kolor napis i zdjęcie.. tak na początek na urodziny.. i całkiem praktyczne.. lub nawet TAKI ;p
          2. Oryginalne kółko i krzyżyk.. Dla zabicia nudy i zamienienia jej w dobrą zabawe ;p
          3. Elektroniczny korkociąg.. dość praktyczy wynalazek
          4. Komunikator do samochodu.. a to taki motoryzacyjny gadżet..

mam nadzieje ze też sie spodobają.. :)
          pozdrawiam
          • natalia_e Re: prezent dla gadżeciarza :) 01.04.11, 15:04
            ten kółko i krzyżyk jest fajny
    • Gość: marek Re: prezent dla gadżeciarza :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.11, 14:21
      hehe napisalas, ze moga byc drozsze prezenty - no to ja taki podsune :P sam jestem gadzeciarzem i przegladam net w poszukiwaniu takich rzeczy :) no i ja mam zamiar sobie kupic projektor kiesznkowy. To jest taki mini projektor, mozna do niego podlaczac iphone'a, ipada, kamere, komputer, tv, pendrive'a itd itp. Mi osobiscie sie marzy takie cudo, moze i twojemu mezowi by sie spodobalo :p
      • Gość: marek Re: prezent dla gadżeciarza :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.11, 11:21
        hahaha latajacy budzik! Nie mialem pojecia ze cos takiego jest!! :D Co do projektorka to kosztuje sporo (nie wiem dokladnie ile), ale mozesz sie za to z kims zlozyc na niego-zbiorki na drozsze prezenty sa spoko :) nazywa sie PicoPix, ja znalazlem to na fejsie www.facebook.com/pages/Project-your-life/159493944104227# strona chyba jeszcze nie ruszyla, ale z tego co czytam na fejsie to chyba juz wkrotce. pozdrawiam :)
    • Gość: Matjas Re: prezent dla gadżeciarza :) IP: *.dynamic.chello.pl 28.03.11, 20:03
      A może pałacyk? :DDDD
      sopolish.pl/index.php?route=product/manufacturer&manufacturer_id=24
      • dobra_zonka Re: prezent dla gadżeciarza :) 29.03.11, 11:02
        halo to ja zonka tylko juz zalogowana ;p
        Aaaaa super pomysły dajecie, jeszcze, jeszcze wiecej wiecej! :D to będę iała prezentow na caly rok albo i dwa! :) aha, co do marka, wszystko super, ale czy mógłbys coś więcej podać o tym projektorku? jak sie nazywa czy jakiej firmy np? i ILE KOSZTUJE
    • Gość: Mika Re: prezent dla gadżeciarza :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.11, 10:26
      Cześć. jak gadżeciaż to proponuję 4gift.pl/pacman-formy-lodowe.html
      Mój brat jest maniakiem gier i bardzo sie ucieszył z takiego drobiazgu :) pozdrawiam:)
      • Gość: marek Re: prezent dla gadżeciarza :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.11, 11:22
        hahaha latajacy budzik! Nie mialem pojecia ze cos takiego jest!! :D Co do projektorka to kosztuje sporo (nie wiem dokladnie ile), ale mozesz sie za to z kims zlozyc na niego-zbiorki na drozsze prezenty sa spoko :) nazywa sie PicoPix, ja znalazlem to na fejsie www.facebook.com/pages/Project-your-life/159493944104227# strona chyba jeszcze nie ruszyla, ale z tego co czytam na fejsie to chyba juz wkrotce. pozdrawiam :)
        sorry, ze wiadomosc jeszcze raz wysylam, ale gdzies w srodku mi wskoczyla :P
    • Gość: prawdziwyzenekk Re: prezent dla gadżeciarza :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.11, 14:50
      Latający budzik jest świetny !
      • alfaonline Re: prezent dla gadżeciarza :) 13.09.11, 07:36
        no to jeszcze ja dorzucę pożyteczny gadżecik toaletowy nawigator Więcej pomyslow

• izabella7575 Re: Latający budzik 31.03.11, 12:27
      to prawda super ten budzik - ale w sumie czy to taki "przyjemny prezent" to nie wiem :P heheh ale podoba mi sie palac i ten projektorek - to chyba jest cos nowego bo nic nie slyszalam o tym?
      • Gość: marek . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.11, 10:44
        No tak, nowość :) Ale fajna sprawa - podłączasz do niego pendrivea albo telefon, albo kamere, albo tv albo karte SD, możesz to zawsze przy sobie mieć, oglądać filmy gdzie chcesz... Ciekawe jak by się sprawdziło w kolejce na poczcie - czasem trzeba czekać godzinami :P
    • Gość: Ania Re: prezent dla gadżeciarza :) IP: *.dynamic.chello.pl 13.09.11, 22:37
      A może coś z pieprzykiem i jednoczesnie gadżetarskiego ;)

Poszukaj na stronie Suady albo na ich spotkaniach.

Polecam min. marker do pisania po ciele UV, podwójny lizak, jakiś fajny zestaw dla par :)
      • Gość: paweł Re: Jest pomysł na Gadżet - Muzyczna poduszka ! :) IP: *.xdsl.centertel.pl 19.09.11, 14:04
        PODUSZKA Z WBUDOWANYMI GŁOŚNIKAMI. Zupełnie inne zasypianie!
        Na pewno mu będzie pasować taki gadżet! wiem, bo mam taka i jest rewelacja przy zasypianiu..
    • Gość: Asia Re: prezent dla gadżeciarza :) IP: 193.104.164.* 27.09.11, 10:30
      jeśli Twój mąż jest gadżeciarzem, a do tego maniakiem komputerowym to polecam nietypowe myszki komputerowe, jeśli jest biznesmenem to także oryginalne wizytowniki. jeśli lubi wino to fajnym gadżetem jest termometr do wina, jeśli przyrodę (albo podglądanie sąsiadki) to lornetka, a jeśli chcesz mu po prostu sprawić zabawkę to nie znam faceta, którego nie ucieszyłby zdalnie sterowany samochód ;)
    • Gość: Wiki Re: prezent dla gadżeciarza :) IP: *.xdsl.centertel.pl 29.09.11, 13:01
      Kup mu otwieracz gadająco - liczący albo bombowy budzik. W www.coolprezenty.pl są fajne praktyczne gadżety. Ja swojemu teraz wybrałam fotel kibica....
    • jacekxjacek Re: prezent dla gadżeciarza :) 11.10.20, 20:30
      Dzień dobry,

ze swojej strony chciałbym serdecznie polecić sklep wszystko-jasne.com, a tam kategoria tanie nowoczesne gadżety wygląda dość okazale!

Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka