Dodaj do ulubionych

Prezent dla mężczyzny 30 lat - fana gier

IP: *.dynamic.mm.pl 28.07.11, 20:56
Szukam prezentu dla fana gier różnego typu. Gry komputerowe ma chyba wszystkie możliwe, więc odpada. Może konsola do gier PS3 www.promoceny.pl/detail/mix-electronics-ps3-konsola-ps3-57579/ Sprzęt wygląda fajnie, tyle że jako kobieta nie znam się na tym, więc potrzebuję męskiej rady jaką konsole wybrać. Co sądzicie o tej wybranej przeze mnie? Podajcie też propozycje innych konsol. cena do 1500 zł. Z góry dziękuję :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Maciek Re: Prezent dla mężczyzny 30 lat - fana gier IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.11, 09:35
      Hej, ja to bym poradził pograć z nim.
      Zrobić weekend bez żadnych obowiązków, nakupować popcornu, pizze zamówić, do tego kilka czteropaków i grać do upadłego. Ja tak zrobiłem z bratem - graliśmy dwa dni w każdą możliwą grę. I było fajne. Jak za dawnych lat, gdy się siedziało nad konsolą do nocy, a potem od rana znowu:)
      • media_hole Re: Prezent dla mężczyzny 30 lat - fana gier 08.08.11, 16:24
        Fajny pomysł z tym weekendem z grami, to chyba dobra alternatywa dla moknięcia nad morzem na przykład :) Niespecjalnie znam się na konsolach, ale ciągle namawiam mojego faceta, żeby zamiast kolejnych wyścigów czy strzelanki kupił tę grę - to chyba też byłby dobry pomysł na prezent, pod warunkiem, że Twój chłopak jest muzykalny :)
    • a.jak.asia Re: Prezent Luksusowy dla mężczyzny.... 10.08.11, 18:35
      ze jest fanem gier to przecież nie musisz mu kupować kolejnej gry.. jeśli masz wydać 1500zł to kup TAKI EKSKLUZYWNY TRAKTOREK PAROWY zawsze to coś innego i bardzo luksusowego.. :)
      • alfaonline Re: Prezent Luksusowy dla mężczyzny.... 11.08.11, 12:02
        a może 4you.shoper.pl/pl/p/Antygrawitacyjny-scigacz-autko-zdalnie-sterowane-/187
        • kompu81 Re: Prezent Luksusowy dla mężczyzny.... 19.03.12, 14:09
          Kup mu brzytwę:
          sklep.tradycyjnegolenie.pl/pl/5-brzytwy-latwe-golenie
          Przetestujesz, czy jest facetem czy małpą
    • dzatikson Re: Prezent dla mężczyzny 30 lat - fana gier 16.08.11, 11:06
      ja tam kupiłabym super koszulkę z nadrukiem:)

Polecam strudio reklamy mesta www.mesta.com.pl
      Firma wykonuje super koszulki w atrakcyjnych cenach
      Polecam skorzystałam i nie żałuję- prezent był super, sprawił wiele radości

www.mesta.com.pl
      mesta@mesta.com.pl
    • alfaonline Re: Prezent dla mężczyzny 30 lat - fana gier 28.08.11, 23:23
      symulator wyścigów samochodowych lub jeśli lubi piłkę nożną to gry piłkarskie

• kasialip5 Re: Prezent dla mężczyzny 30 lat - fana gier 31.08.11, 22:27
        Ja co prawda jestem kobietą, ale dostałam kiedyś od meża w prezencie Nintendo Wii- super sprawa dla całej rodziny. Lubimy robić rodzinne turnieje i fajnie, bo można się poruszać. PS3 nie testowałam, więc nie doradzę.
        • darek_oo Re: Prezent dla mężczyzny 30 lat - fana gier 05.09.11, 17:00
          Jeśli Twój mąż lubi gry to wydaje mi się, że powinnaś go zaskoczyć. Zamiast kupować mu nową konsolę, czy zestaw gier, postaraj się lepiej dac mu coś, co dostarczy więcej adrenaliny niż gra.
          Spójrz na to lub na to. Jestem wręcz pewien, że coś takiego będzie dla niego większą frajdą niż kolejna gra komputerowa...
        • Gość: Grzegorz Re: Prezent dla mężczyzny 30 lat - fana gier IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.11, 12:17
          A moze tym razem daj mu coś innego,coś co faktycznie będzie pamiątką i jednocześnie wyznaniem miłości. Co powiesz na to
          www.crystalcity.pl/produkt/orzel_3d_z_wlasna_dedykacja to bardzo oryginalny prezent.
    • Gość: gość Re: Prezent dla mężczyzny 30 lat - fana gier IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.11, 11:27
      ja uważam, że świetną konsolą jest xbox miałam okazję , nie jeden raz w nia grać i jest super, ale jak kto woli, do tego w tym zestawie, jaki Ci polecam masz dodatkowo kinect więc wszytskie ruchowe gry, czy szczelanki można tam sobie wgrać i sie bawić, ja uważam, że to świetny prezent www.medialux.pl/dzial/rtv/kategoria/?id=109&prod=120258
      • Gość: Amaz Re: Prezent dla mężczyzny 30 lat - fana gier IP: 101.109.94.* 26.10.11, 12:02
        Zgadzam się, że xbox + kinect to super zestaw. Sama podarowałam taki mężowi i był mega zachwycony! A jego koledzy tylko kombinuję jakby tu się do nas wprosić, żeby pograć ;)
    • Gość: A Re: Prezent dla mężczyzny 30 lat - fana gier IP: 101.109.94.* 26.10.11, 12:13
      Kiedyś znajomym kupiliśmy w prezencie ślubnym Play Station i byli bardzo zadowoleni. Nawet opisałam tę historię na moim blogu prezentujeprezenty kropka pl
    • kubaan30 Re: Prezent dla mężczyzny 30 lat - fana gier 20.03.12, 16:28
      Myślę, że konsola PlayStation 3 to dobry wybór dla niego. Jednak udało mi się znaleźć tą konsolę w niższej cenie, więc myślę, że powinno Cię to zainteresować:
      Konsola Sony PlayStation 3 Slim 320GB
      Powyższa konsola jest według mnie wystarczająco dobra, więc z pewnością mu się spodoba.
      Pozdrawiam
    • Gość: amsterdam Re: Prezent dla mężczyzny 30 lat - fana gier IP: *.icpnet.pl 29.03.12, 11:06
      ahahaha padłem hahahahaha patrzcie mrjoy.pl/do/item/BABTOR/Babcie-Na-Torze Odjazdowe babcie :D kup mu jakiś prezent i koniecznie dorzuć to :d Na pewno się spodoba :))
      • Gość: Zidanka Re: Prezent dla mężczyzny 30 lat - fana gier IP: *.dynamic.chello.pl 20.06.12, 00:22
        Spróbuj jakiś wyróżniający się prezent np. z wygrawerowanym, jedynym w swoim rodzaju tekstem, albo obrazkiem. Mi się zdarzyło zamawiać tutaj fotopomysly.pl/products/products_gadgets/selector/ prezenty dla kolegów i zawsze byli bardzo zadowoleni:)
    • kaczk-a Re: Prezent dla mężczyzny 30 lat - fana gier 25.06.12, 14:30
      Jeśli osoba dla której szukasz prezentu jest gadżeciażem to idealnym prezentem może okazać się wyspecjalizowany helikopter sterowany przez telefon komórkowy - AR.Drone. Świetna zabawa!
    • edekmacedonski Re: Prezent dla mężczyzny 30 lat - fana gier 01.07.12, 16:33
      Skoro miłośnik gier to może konsola przenośna? www.facet.v10.pl/Nintendo,3DS,XL,-,popularna,konsola,w,wiekszym,wydaniu,82422.html ta od nintendo ma całkiem rozsądną cene i jest nie najgorsza! Ale wtedy to już mamy uzależnienie totalne!

Powodzenia ! :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka