Dodaj do ulubionych

Prezent dla mezusia :)

27.10.11, 18:39
No wlasnie... co kupic mezusiowi, ktory juz wszystko ma?? Nie chce kupowac 40 koszuli czy 25 perfumu... Okazja: cos odpowiednik naszych swiat BN...
Nie jest fanem nowinek technicznych, ksiazek ma od ch... i ciut ciut... Do samochodu nic nie potrzebuje.. .ehhh
Obserwuj wątek
    • jolka.jolka.1 Re: Prezent dla mezusia :) 30.10.11, 11:30
      Hm, może film/płytę? Albo jakiś dobry kosmetyk...

Z ostatnich prezentów mojemu męzowi najbardziej spodobała się... wiertarka taka www.mixmedia.pl/bosch-wiertarka-bosch-psb-50-re,id-34565 ;-) Ale to zapalony majsterkowicz:-D
      • dag-er Re: Prezent dla mezusia :) 03.11.11, 15:55
        a może bilety na jakieś wasze wspólne wyjście, w zależności co lubicie, np. teatr albo koncert. dobrym pomysłem mogłoby być zaplanowanie weekendowego wypadu-niespodzianki. nie są to konkretne przedmioty, ale sama piszesz, że wszystko już ma ;-)
        • Gość: daśka Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.icpnet.pl 06.11.11, 11:20
          Podoba mi się pomysł wspólnego wyjścia, a może weekend za miastem? Zaplanuj jakiś romantyczny wypad.

prezentikon.pl/art/co-kupic-mezczyznie-na-prezent,8.html
          • dagata_85 Re: Prezent dla mezusia :) 06.11.11, 18:51
            Moim zdaniem najważniejsze, żeby prezent był dany od serca. Przykładem takiego jest na pewno mozaika stworzona z setek małych zdjęć. Z bliska widać małe zdjęcia składowe, natomiast wraz z oddalaniem wyłania się duży obraz - świetna sprawa :)
    • inka650 Re: Prezent dla mezusia :) 07.11.11, 10:55
      no to moze romantyczny wieczor? to bedzie na pewno wspanialy prezent
    • furryfriday Re: Prezent dla mezusia :) 28.11.11, 15:38
      Hmm, małe gadżety zawsze się przydają, jeśli korzystacie z kompa, a mąż lubi słuchać muzyki, to takie słuchawki Creative powinny okazać się całkiem na miejscu :)
    • pttlola7 Re: Prezent dla mezusia :) 28.11.11, 19:23
      Ja zamowilam na allegro brelok ze zdjeciem naszej coreczki ;)
      Koszt to 10 zl+ wysylka:)
      Z jednej strony moga byc zdjecia Waszych dzieci a z drugiej Twoje;)
      Maly prezent, niska cena a podejrzewam, ze mu sie spodoba i na dodatek bedzie Was mial caly czas przy sobie :)
    • Gość: Hanka321 Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.dynamic.chello.pl 28.11.11, 20:22
      Ten sposob na kupowanie prezentów poleciła mi moja znajoma ze stanów, kupuje ona w ten sposób już kilka lat. W Polsce znajdziesz to na: niespodziajka.pl, ta firma za Ciebie wybierze prezent. Podajesz tylko cene, okazje (na urodziny) i jeszcze kilka wariantów w zalezności od wybranej okazji.

Mialas z nimi bardzo dobre doswiadczenia, bo prezent był zabawny i bardzo porzadnie zapakowany.
    • Gość: kwajans Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.11, 09:58
      Skoro do samochodu wszystko ma, to może super ekstra przejażdżkę:

prezentokracja.pl/wyszukaj.html?keyWord=subaru
    • sefona Re: Prezent dla mezusia :) Propozycje 29.11.11, 09:59
      Facet to Facet, jak wiadomo jest WZROKOWCEM.

Facet musi dostać: FAJNY, ŁADNY PREZENT albo CIEKAWY PREZENT :)

Jako, że jestem przedstawicielem tego GATUNKU proponuje:
      1. Dobry, elegancki zegarek, najlepiej z bajerami.
      2. Nowy zaawansowany technologicznie telefon.
      3. Perfumy w kształcie sztabki złota < Paco Rabanne 1 million>
      4. Konsola do gier Xbox 360 lub Playstation

Ktoś ma inne propozycje?
      • arthur684 Re: Prezent dla mezusia :) Propozycje 01.12.11, 17:08
        Hej,
        Myślę, że skoro chcesz swojemu mężowi sprawić fajny prezent, który sprawi mu wiele przyjemności to być może zaskocz go i daj mu kupon na samodzielną przejażdżkę samochodem 4x4 w trudnym terenie?
        Tutaj masz coś takiego:
        podarkinakartki.pl/p306_4x4_off_road_samodzielna_przejazdzka_pod_okiem_instruktora.html
        Wydaje mi się, że jest to świetny prezent, który sprawi mu ogromną frajdę.
    • Gość: Włądka Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.11, 11:18
      a może coś do domu jakiś zestaw narzedzi
      ???

www.narzedziowy.pl/nowosci.html
    • Gość: Weronika Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.11, 14:25
      mrjoy.pl/
      wejdź do nich maja duży wybór, dwa dni darmowej dostawy dodatkowo maja
    • portu Re: Prezent dla mezusia :) 30.11.11, 15:40
      Zerknij na sklep internetowy 2future mimo ze duzo gadzetow i nowinek technicznych,mozna tez znalesc cos ze swietnym designem.
    • mariuszvg Re: Prezent dla mezusia :) 01.12.11, 20:22
      Ja bym był zadowolony z takiego Prezentu
      Tym bardziej ze mało które mieszczą dowody rejestracyjne.

• Gość: A_co_tam Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.11, 12:23
      Jak facet nic nie chce, albo ma wszystko to daj mu siebie. Poważnie, nie ma co się zastanawiać, wystarczy że zostawisz mu rano kartkę np. przy śniadaniu albo włożysz do portfela np. z napisem "życzę dużo słodkości wieczorem" i do kolacji założysz słodką, jadalną bieliznę. Na mojego kochanego podziałało jakiś czas temu na urodziny, ale od tej pory nie chce innych prezentów.
      • Gość: jolutren Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.11, 13:07
        ojej, słodka bielizna toż to stare jak świat..... kto się jeszcze na to łapie?
    • orbert98 Re: Prezent dla mezusia :) 07.12.11, 01:15
      Jeśli chcesz coś zupełnie "nie z tego świata", co go zupełnie zaskoczy (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) to może podarujesz mu coś takiego:
      www.podarkinakartki.pl/p306_4x4_off_road_samodzielna_przejazdzka_pod_okiem_instruktora.html
      Jestem pewien, że czegoś takiego nie będzie się spodziewał, a każdy facet lubi odrobinę adrenaliny i świetnej zabawy.
      • Gość: zenadaz takim pyta Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.11, 14:51
        a szalona nocka z męzusiem nie wchodzi w grę? ludzie jest tyle prostych i tanich i ... przyjemnych prezentów. aż szok, że nie wiecie, co dac bliskiej osobie :P
    • patrice6 Re: Prezent dla mezusia :) 13.12.11, 10:15
      Ja swojemu mężusiowi planuję sprawić buty - żeby mógł przetańczyć ze mną cały karnawał. Dość nietypowy prezent, ale i tak zawsze ja mu poszukuję butów, więc myślę że jak najbardziej się sprawdzi :) Zastanawiam się między dwoma parami marki Conhpol - www.conhpol.pl/file/product/241gm_449.jpg lub www.conhpol.pl/file/product/233gm_441.jpg
      Które wam się bardziej podobają?
      • Gość: piotryker Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.11, 13:22
        to taki trochę samolubny prezent. buty dla męża, by z tobą tańczył. a może on woli za ciasne lakierki, by właśnie nie tańczyć :P
    • mirat-eu Re: Prezent dla mezusia :) 15.12.11, 13:06
      A może prezent innego rodzaju.
      Bielizna erotyczna dla siebie, a prezent dla męża. Na pewno będzie "gorętszy" efekt, niż kolejna koszula.
      Polecam Tekst linka
      • Gość: piotrek Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.petrus.pl 15.12.11, 22:30
        Zdecyduj się na kapcie. My, faceci uwielbiamy je dostawać.
        A który facet ma 25 perfum?
        • Gość: Eks-percik Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.12, 11:42
          Daj mężusiowi flaszkę wina i zestaw zabawek: 4gift.pl/zestaw-konesera-wina.html , niech ma. Winko wypijcie razem i do wyrka :)
    • Gość: joanna Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.adsl.inetia.pl 16.12.11, 10:36
      ja swojemu tez nie wiem nigdy co kupowac - ksiażki, krwaty - wszystko juz było. Ponieważ mój jest zapalonym biegaczem poszłam w tą stronę i kupiłam mu taki produkt prozdrowotny, dla lepszej reeneracji, ale tez polecany osobom pracującym w biurze, jako urządzenie emitujące jony ujemne i zapobiegajace elektrosmogowi (co powoduje rozdrażnienie) - o takie coś trionz.pl/Category/1-bransoletka-dual-loop.aspx zresztą ostatnio w telewizji mąż mi na nią zwrócił uwagę, bo Jerzy Dudek ją ponoć nosi, a on lubi piłke
      • nefree Re: Prezent dla mezusia :) 16.12.11, 15:04
        kiedys kupilam mala podreczna wkretarke bosha oo bardzo sie ucieszyl z niespodzianki i caly czas uzywa,
        a teraz dostanie myszke laserowa bezprzewodowa, i perfumy, choc tez ma prawie wszsytko to czasami warrto odswiezyc stare sprzety :)
    • wszystkonaraty Re: Prezent dla mezusia :) 16.12.11, 19:46
      Fajny zegarek, może gry planszowe, moze rolki albo orbitrek, a moze po prostu weekend dla dwojga w Paryzu? bielt na Euro 2012, koszulke Legii, Widzewa lub czegostamtakiego
      • Gość: Asia Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.r.kbt.pl 16.12.11, 23:16
        Mój mąż dostanie w tym roku m.in. poszetkę i oczywiści grę na xboxa :)
    • Gość: M :( no i nadal nie wiem IP: *.dynamic.chello.pl 17.12.11, 11:26
      niby tyle pomysłów, a ja nadal nie wiem... chociaż jesteśmy razem 10 lat... ehmm nigdy nie wiem co kupić..

wiek, 27 lat..
      w domu majsterkuje, naprawia, reperuje, remontuje... wiertarkę dosyć dobrą ma, opalarkę ma, i inne takie..

lubi szybką jazdę (ehm) i jak dla mnie zbyt energiczną (te zmiany pasów hehe).. ale ta propozycja z jazdą 4x4 z instruktorem odpada, bo po pierwsze mamy właśnie subaru 4x4, a po drugie kupił sobie jakoś w wakacje voucher na jakąś tam jazdę autkiem (w poślizgach czy coś), ale nie miał jeszcze czasu tego zrealizować..

może coś do samochodu, tylko co??

książek nie czyta, więc to też odpada

chcemy kupić nowego lapka/notbooka ale sama mu nie kupię, bo jest za drogi

nie ma zegarka, ale tego też mu nie wybiorę sama, bo on chce jakis taki, żeby do iluś metrów pod wodą działał (mąż czasem pływa na jachtach) i pewnie jakiś tam określony.. (sama bym też chciała zegarek, ale wolałabym go SAMA wybrać)

miałam mu kupić portfel, bo mu się poprzedni rozpadał, ale jak ostatnio powiedziałam w sklepie, że idę sobie popatrzeć na torebki i portele (bo były 50% ceny) to sobie przypomniał, ze on musi sobie portfel kupić :[ i już mnie uprzedził..

czyżby zostawały tylko jakieś perfumy?? tylko co tu wybrać? ehh nie lubię świąt i w ogóle..

• Gość: Gość Ł Re: no i nadal nie wiem IP: *.xdsl.centertel.pl 17.12.11, 19:28
        Hej, zajrzyj na coolprezenty.pl mają zaskakujące gadżety. Ja mogę polecić zestaw super mężczyzny, bo taki kupiłam jest elegancki i praktcyzny
        • Gość: arabikaW Re: no i nadal nie wiem IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.12.11, 12:40
          a może w takim razie porządny portfel ? www.mojekrawaty.pl/offer,list,5,179,portfel_wittchen.html
          mój chłopak dostał na urodziny na wiosnę i używa do dzisiaj, więc chyba mu się spodobał prezent :D
    • Gość: Gienia Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.11, 09:39
      www.narzedziowy.pl/
      kup mu narzedzia, albo coś czego potrzebuje pilnie, na pewno ci czymś tyłek truje
      każdy facet lubi swoje narzędzia mieć.
      • Gość: karolinkapąkowska1 Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.12, 11:15
        Już widzę,. jakby mój facet ucieszył się z narzędzi.... Szczególnie gdyby dostał siekerkę lub śrubokręt. Chyba sama musiałabym się tym bawić.
    • replika78 Re: Prezent dla mezusia :) 04.02.12, 20:29
      Poleciłabym Ci książkę, bardzo męską Poszukiwany żywy lub martwy Toma Clancy, ale skoro mężuś ma książek w ch... to nie przejmuj się. Kto nie czytał ten czytać nie będzie.
    • Gość: monika Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.home.aster.pl 12.02.12, 13:28
      To może wybierzesz cos z tych propozycji prezenty.swieta.wp.pl/
      moim zdaniem juz po mału odchodzi sie od misiów i czekoladek , własnie na rzecz takich praktycznych prezentów.
      • Gość: amaz Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.196-31-b.business.telecomitalia.it 12.02.12, 18:42
        miś lub czekoladki to może być dodatek do prezentu, ale mężczyzna faktycznie bardziej się ucieszy z czegoś, co będzie miało zastosowanie choćby nawet w zabawie. na moim blogu o prezentach znajdziesz sporo takich pomysłów, na przykład kości miłości albo shaker
    • Gość: polina Re: Prezent dla mezusia :) IP: *.toya.net.pl 12.02.12, 19:45
      Kup mu bilet na wspólne wyjście. Do kina, do teatru, na koncert... Zapisz się na newsletter na zakupy grupowe- tma można coś trafić ciekawego dużo taniej. Na gruperze mają zakładkę kultura, może coś będzie fajnego
    • crystalcityonline Re: Prezent dla mezusia :) 06.03.12, 22:38
      Może coś romantycznego, coś co przypomni mu Wasze stare czasy :) Polecam wygrawerowane w krysztale zdjęcie otoczone trójwymiarową girlandą róż w kształcie serca z dodaną własną dedykacją zdjęcie w krysztale
      • samouk.majster Re: Prezent dla mezusia :) 09.03.12, 11:39
        a ja trochę z innej, ale też pomysłowej beczki:) może warty polecenia dla Twojego męża byłby jakiś zestaw najważniejszych narzędzi, które powinien mieć na wypadek drobnej usterki lub mógłby je brać w dłuższą podróż. Albo może jeśli ma już swoją skrzynkę to warto by mu ułatwić niektore prace, np przy pomocy wkretarki elektrycznej. Męska rzecz, przypomina pistolet, którym pewnie za młodu bawił się każdy chłopiec, wiec prezent wart rozwazenia. Takim fajowym modelem jest wkretarka do róznych śrubek, w ktorej jest zamontowana latarka: www.narzedziowy.pl/28603_EINHELL-Red-Line-Wkretak-akumulatorowy-RT-SD-4-8.html. Myślę że niejednemu facetowi przypadlaby do gustu:)
    • kasiulinka1985 Re: Prezent dla mezusia :) 07.03.12, 12:14
      Może coś z dedykacją i na śmiesznie. 101 sposobów, aby nic nie robić ;) www.crazyshop.pl/prod_17958_notatnik_personalizowany_101_wymowek.html
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka