Dodaj do ulubionych

Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe

05.05.13, 11:50
Ja znalazłem taki:

OryginalnePrezenty.pl

A jakie wy znacie?
Obserwuj wątek
    • Gość: słodziak33 Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: *.adsl.inetia.pl 08.05.13, 18:22
      Ja mogę polecić serwis www.badanga.pl - jest tam wiele ciekawych okazji i przy okazji oryginalnych pomysłów na prezent.
      • zofianka25 Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe 08.11.13, 19:22
        ja polecam szale jedwabne i kaszmirowe & komplety pościeli, sen jak marzenie
      • Gość: Kasia Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: *.230.89.146.rzeszow.mm.pl 11.11.13, 16:58
        Polecam gorąco projektowanie personalizowanych kubków z nadrukiem super zabawa i wyjątkowy prezent!:)
        • zofianka25 Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe 11.11.13, 18:20
          To jest dobry pomysł, ale ja jednak nie skorzystam
    • kwateraglowna.opole Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe 10.05.13, 16:07
      Ruch to zdrowie, uśmiech to zdrowie!
      Laser Tag zapewni nie tylko to ale i adrenalinę i dobrą zabawę!
      Idealny pomysł na prezent!!
      Laserowy paintball - nowość w Opolu!!!
      www.facebook.com/KwateraGlownaOpole
      www.kwateraglowna.pl/opole/ZAPRASZAMY
    • Gość: magda Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.07.13, 16:09
      A ja polecam orientalne prezenty pochodzące z Tajlandii :) np. szale z kaszmiru albo tajskiego jedwabiu.. orientalne poszewki na poduszki albo obrazy:

aukcje tutaj: allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=9984984

lub na fb: www.facebook.com/Sklep.Discoverasia
      • Gość: Sylwia Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: 213.216.118.* 25.09.13, 14:48
        Oryginalne szale prosto z Maroka, duży wybór w kolorystyce, super jakość.
    • Gość: allina Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: *.free.aero2.net.pl 04.08.13, 14:47
      to zależy dla kogo szukamy, wiadomo, że prezenty dla dzieci kupuje się w innych sklepach niż te dla dorosłych, osobiście nie wierzę w te sklepy z prezentami dla wszystkich, bo nigdy nie można znaleźć tam nic ciekawego
      • swiatherbat24 Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe 25.10.13, 06:11
        tego samego zdania jestem , może kiedys to się zmnieni
    • Gość: Viola Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: *.srv.az.pl 04.08.13, 16:19
      Dla japonofilów polecam www.miyako.pl. Mają niezły wybór japoskich śniadaniówek bento, japońskie figurki kokeshi i maneki neko, drobiazgi do szkoły. produkty są w róznych cenach więc na prezent coś elegantszego sie tam znajdzie.

www.miyako.pl
    • Gość: Ewelina Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: *.cpe.marton.net.pl 05.08.13, 11:47

A może wyjątkowe etui na telefon ??
      Typowo kobiece :) Ciekawe wzroki :) Ja lubię takie gadżety :)

www.facebook.com/linomet
    • marionelli Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe 09.08.13, 23:38
      sprobuj moze na gadzety365.pl
    • jan7787 Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe 12.08.13, 10:59
      Zbliżają się urodziny,imieniny,rocznica,czy po prostu chcesz sprawić miły prezent bliskiej Ci osobie,a nie masz pomysłu? Zgłoś się do nas! Oferujemy wysokiej jakości obrazy drukowane na płótnie, obrazy malowane na płótnie metodą olejną, fototapety naścienne, plakaty naklejki. Wystarczy,że prześlesz zdjęcie lub wybierzesz z galerii, dobierzesz rozmiar i zamówisz. My zajmiemy się resztą. Zapraszamy!

www.fotonaplotnie.pl
    • julieblack95 Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe 03.10.13, 10:59
      Polecam upominki z Japonii. Teraz fajne promocje tutaj
    • Gość: aaa Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: *.dynamic.chello.pl 06.10.13, 16:28
      honeyworld24.com/
    • Gość: wacław Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: *.dynamic.chello.pl 09.10.13, 20:15
      Fajne zestawy na różne okazje znalazłem w www.honeyworld24.com Fajne ceny
    • ladiaa Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe 10.10.13, 14:31
      laqazs napisał(a):
      > A jakie wy znacie?

No jeżeli prezenty dla kobietek to tutaj masz raj: www.egalanteria.com.pl/ trzeba tylko umiejętnie podsunąć ten adres facetowi z ewentualną drobną sugestią - wiesz co mam na myśli? ;)))
      • Gość: Lootka26 Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: *.ip.netia.com.pl 15.10.13, 13:34
        Uueeee fajnee :D Już Tatkowi podesłałam linka i wishlist na urodzinki :)
    • Gość: Pawłomir Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: *.adsl.inetia.pl 10.10.13, 21:18
      To może takie coś na prezent - pixers.pl/obrazy-i-plakaty/funky? Pomysł w zasadzie uniwersalny, jak się dobierze coś pod osobę, którą się chce obdarować to trudno spudłować. No i jest oryginalnie no nie? :D
      • Gość: lolka Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.13, 21:47
        Ostatnio znalazłam miejsce gdzie są prezenty na różne okazje na imieniny urodziny, ślub, rocznice, osiemnastki itd. na iprezenty.pl Za małe pieniadze mozna sobie zamowic oryginalny prezent i nie musisz kombinować co by tu kupić
    • pieknapulcheryja Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe 13.10.13, 20:07
      Ja polecam kolczyki z żywicy z zatopionymi w środku jesiennymi liśćmi. Jak ktoś lubi większą ekstrawagancję, to są również steampunkowe z trybikami zegarowymi.
    • Gość: Jolka Parasolka Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: *.tktelekom.pl 16.10.13, 13:55
      Honeyworld24.com fajne prezenty i sporo tańsze
    • Gość: Ania Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: *.wroclaw.mm.pl 20.10.13, 00:01
      Stylizacja wizerunku w prezencie, mąż mi kupił :D
      wrzeczysamej.com/prezenty.html
    • annika.7 Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe 22.10.13, 16:07
      Tutaj można znaleźć biżuterię i zegarki brylant.net naprawdę ogromny wybór, jeśli ktoś myśli o podarowaniu prezentu z tej kategorii.
    • swiatherbat24 Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe 25.10.13, 06:06
      Prezenty są Świetne warto je tworzyc i rozdawć

--
      Chęć Życia inspiruje Mnie do tworzenia ciekawej przyszłości
    • swiatherbat24 Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe 25.10.13, 06:10
      swiatherbat24

--
      Chęć Życia inspiruje Mnie do tworzenia ciekawej przyszłości
    • Gość: Nidia Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: 93.176.243.* 30.10.13, 22:57
      Tak naprawdę zależy od tego czego się szuka. Wiadomo, każdy lubi co innego:) Ale wiem (z doświadczenia), że facetowi można kupić prezent, dość uniwersalny, z którego będzie się cieszył zawsze, jeśli jest palaczem, jakieś dobre cygaro, na przykład. Ja ostatnio kupiłam "zestaw prezentowy" (sama go skomponowałam) w Trafice Przyznam, że było widać zaskoczenie na twarzy ;)
      • Gość: Julka Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: *.230.89.146.rzeszow.mm.pl 30.10.13, 23:36
        Zgodzę się z Nidią, rzeczywiście każdy ma inny gust. Ja zawsze najbardziej doceniam prezenty oryginalne, wyjątkowe. Ostatnio sama dostałam kubek z nadrukiem zaprojektowany przez moją koleżankę i byłam zachwycona :)
    • Gość: ania_1 Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: *.adsl.inetia.pl 05.11.13, 22:23
      A ja polecam prezent inspirowany naturą – www.naturaldesign.com.pl/sklep/pomysl-na-prezent - idealnie skomponowane zestawy herbat w drewnianej skrzyni w otoczeniu eleganckich i subtelnych dekoracji z lnu, juty i drewna. :)
    • marlena-to-marlenka Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe 06.11.13, 21:43
      Widzę, że każdemu poleca coś innego, ja znalazłam sklep z fajnymi gadżetami www.greenmaster.pl/pl/ dla każdego coś miłego i dla dziadka i dla dziecka.
    • marlena-to-marlenka Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe 06.11.13, 21:44
      Widzę, że każdy poleca coś innego, ja znalazłam sklep z fajnymi gadżetami www.greenmaster.pl/pl/ dla każdego coś miłego i dla dziadka i dla dziecka.
    • Gość: 13tylkoTy Re: Oryginalne prezenty - sklepy intenetowe IP: *.play-internet.pl 07.11.13, 16:48
      Sklepik spory, ale traktujący klienta bardzo indywidualnie, no i co najważniejsze jest wszystko dla każdego:) Spoko www.reflect.pl/ !
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka